Indeling Klasse 1B

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Klasse 1B
  Ronde 1 - 16 september           Wedstrijdleider
11 Paul Keres De Stukkenjagers   -   Chris de Weert
12 Venlo - De Toren Arnhem   -   Frans Peeters
13 De Pion - HWP Haarlem   -   Bart de Vogelaere
14 Zukertort Amstelveen - HWP Sas van Gent   -   Arthur Schuering
15 UVS - DSC Delft   -   Martin van den Eijk
               
  Ronde 2 - 7 oktober           Wedstrijdleider
11 DSC Delft - Paul Keres   -   André Osinga
12 HWP Sas van Gent - UVS   -   Frans Peeters
13 HWP Haarlem - Zukertort Amstelveen   -   Sacha Valster
14 De Toren Arnhem - De Pion   -   René Kniest
15 De Stukkenjagers - Venlo   -   Bart de Vogelaere
               
  Ronde 3 - 4 november           Wedstrijdleider
11 Paul Keres - Venlo   -   Paul Ham
12 De Pion - De Stukkenjagers   -   Jos Pots
13 Zukertort Amstelveen - De Toren Arnhem   -   Aart Strik
14 UVS - HWP Haarlem   -    
15 DSC Delft - HWP Sas van Gent   -   Jan van den Ende
               
  Ronde 4 - 25 november           Wedstrijdleider
11 HWP Sas van Gent - Paul Keres   -   Erik Ruben
12 HWP Haarlem - DSC Delft   -   Sacha Valster
13 De Toren Arnhem - UVS   -   Paul Ham
14 De Stukkenjagers - Zukertort Amstelveen   -   Jos Pots
15 Venlo - De Pion   -   René Coenjaerts
               
  Ronde 5 - 16 december           Wedstrijdleider
11 Paul Keres - De Pion   -   Klaas Knoester
12 Zukertort Amstelveen - Venlo   -   Theo Weijers
13 UVS - De Stukkenjagers   -   Paul Ham
14 DSC Delft - De Toren Arnhem   -   Arthur Schuering
15 HWP Sas van Gent - HWP Haarlem   -   Robert Huizer
               
  Ronde 6 - 3 februari           Wedstrijdleider
11 HWP Haarlem - Paul Keres   -   Joost Jansen
12 De Toren Arnhem - HWP Sas van Gent   -   Marc Jongerius
13 De Stukkenjagers - DSC Delft   -   Frans Peeters
14 Venlo - UVS   -   René Coenjaerts
15 De Pion - Zukertort Amstelveen   -   Jos Pots
               
  Ronde 7 - 10 maart           Wedstrijdleider
11 Paul Keres - Zukertort Amstelveen   -   Erik Ruben
12 UVS - De Pion   -   René Kniest
13 DSC Delft - Venlo   -   Joop Huijzer
14 HWP Sas van Gent - De Stukkenjagers   -   Bart de Vogelaere
15 HWP Haarlem - De Toren Arnhem   -   Joost Jansen
               
  Ronde 8 - 7 april           Wedstrijdleider
11 De Toren Arnhem - Paul Keres   -   Theo Heeregrave
12 De Stukkenjagers - HWP Haarlem   -   Ton van Roon
13 Venlo - HWP Sas van Gent   -   Theo Koolen
14 De Pion - DSC Delft   -   Robert Huizer
15 Zukertort Amstelveen - UVS   -   Chris de Weert
               
  Ronde 9 - 21 april           Wedstrijdleider
11 UVS - Paul Keres   -   Theo Koolen
12 DSC Delft - Zukertort Amstelveen   -   Jan van den Ende
13 HWP Sas van Gent - De Pion   -   Bart de Vogelaere
14 HWP Haarlem - Venlo   -   Erwin Hoogenes
15 De Toren Arnhem De Stukkenjagers   -   Gerard de Lange