Indeling Klasse 2B

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Klasse 2B
  Ronde 1 - 16 september           Wedstrijdleider
21 SSC 1922 Caissa-Eenhoorn   -   Peter de Jong
22 Philidor Leiden - Santpoort   -   Robert Huizer
23 MuConsult Apeldoorn 2 - HSG   -   Theo Weijers
24 Kennemer Combinatie 2 - Caissa 2   -   Joost Jansen
25 ZSC-Saende - LSG 2   -   Sernin van de Krol
               
  Ronde 2 - 7 oktober           Wedstrijdleider
21 LSG 2 - SSC 1922   -   Jan van den Ende
22 Caissa 2 - ZSC-Saende   -   Aart Strik
23 HSG - Kennemer Combinatie 2   -   Theo Heeregrave
24 Santpoort - MuConsult Apeldoorn 2   -   Paul Oudshoorn
25 Caissa-Eenhoorn - Philidor Leiden   -   Peter Voets
               
  Ronde 3 - 4 november           Wedstrijdleider
21 SSC 1922 - Philidor Leiden   -   Klaas Knoester
22 MuConsult Apeldoorn 2 - Caissa-Eenhoorn   -   Erwin Denissen
23 Kennemer Combinatie 2 - Santpoort   -   Henk Swart
24 ZSC-Saende - HSG   -   Peter Voets
25 LSG 2 - Caissa 2   -   Piet de Jonge
               
  Ronde 4 - 25 november           Wedstrijdleider
21 Caissa 2 - SSC 1922   -   André Osinga
22 HSG - LSG 2   -   Nico Bosman
23 Santpoort - ZSC-Saende   -   Paul Oudshoorn
24 Caissa-Eenhoorn - Kennemer Combinatie 2   -   Theo Weijers
25 Philidor Leiden - MuConsult Apeldoorn 2   -   Rens ter Veen
               
  Ronde 5 - 16 december           Wedstrijdleider
21 SSC 1922 - MuConsult Apeldoorn 2   -   Joop Huijzer
22 Kennemer Combinatie 2 - Philidor Leiden   -   Joost Jansen
23 ZSC-Saende - Caissa-Eenhoorn   -   André Osinga
24 LSG 2 - Santpoort   -   Erik Ruben
25 Caissa 2 - HSG   -   Chris de Weert
               
  Ronde 6 - 3 februari           Wedstrijdleider
21 HSG - SSC 1922   -   Arthur Schuering
22 Santpoort - Caissa 2   -   Piet de Jonge
23 Caissa-Eenhoorn - LSG 2   -   Rens ter Veen
24 Philidor Leiden - ZSC-Saende   -   André van der Weijde
25 MuConsult Apeldoorn 2 - Kennemer Combinatie 2   -   Nico Bosman
               
  Ronde 7 - 10 maart           Wedstrijdleider
21 SSC 1922 - Kennemer Combinatie 2   -   Theo Weijers
22 ZSC-Saende - MuConsult Apeldoorn 2   -   Peter Voets
23 LSG 2 - Philidor Leiden   -   Jan van den Ende
24 Caissa 2 - Caissa-Eenhoorn   -   Mart Jan Luteyn
25 HSG - Santpoort   -   Ton van Roon
               
  Ronde 8 - 7 april           Wedstrijdleider
21 Santpoort - SSC 1922   -   Rens ter Veen
22 Caissa-Eenhoorn - HSG   -   Klaas Knoester
23 Philidor Leiden - Caissa 2   -   Philip Westerduin
24 MuConsult Apeldoorn 2 - LSG 2   -   René Kniest
25 Kennemer Combinatie 2 - ZSC-Saende   -   Aart Strik
               
  Ronde 9 - 21 april           Wedstrijdleider
21 ZSC-Saende - SSC 1922   -   Chris de Weert
22 LSG 2 - Kennemer Combinatie 2   -   Marc Jongerius
23 Caissa 2 - MuConsult Apeldoorn 2   -   Rick Wagemakers
24 HSG - Philidor Leiden   -   Nico Bosman
25 Santpoort Caissa-Eenhoorn   -   Peter Voets