Indeling Meesterklasse

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Meesterklasse
  Ronde 1 - 16 september           Wedstrijdleider
01 Voerendaal Groninger Combinatie   -   Jos Pots
02 En Passant - Pathena Rotterdam   -   Marc Jongerius
03 MuConsult Apeldoorn - BSG   -   Theo Weijers
04 Kennemer Combinatie - HMC Calder   -   Joost Jansen
05 SISSA - LSG IntelliMagic   -   Gerie Opgenhaffen
               
  Ronde 2 - 7 oktober           Wedstrijdleider
01 LSG IntelliMagic - Voerendaal   -   Theo Koolen
02 HMC Calder - SISSA   -   Ton van Roon
03 BSG - Kennemer Combinatie   -   Nico Bosman
04 Pathena Rotterdam - MuConsult Apeldoorn   -   Philip Westerduin
05 Groninger Combinatie - En Passant   -   Paul Ham
               
  Ronde 3 - 4 november           Wedstrijdleider
01 Voerendaal - En Passant   -   René Coenjaerts
02 MuConsult Apeldoorn - Groninger Combinatie   -   Erwin Denissen
03 Kennemer Combinatie - Pathena Rotterdam   -   Henk Swart
04 SISSA - BSG   -    
05 LSG IntelliMagic - HMC Calder   -   Piet de Jonge
               
  Ronde 4 - 25 november           Wedstrijdleider
01 HMC Calder - Voerendaal   -   Chris de Weert
02 BSG - LSG IntelliMagic   -   Frans Peeters
03 Pathena Rotterdam - SISSA   -   Arthur Schuering
04 Groninger Combinatie - Kennemer Combinatie   -   Hiddo Zuiderweg
05 En Passant - MuConsult Apeldoorn   -   Rene Westendorp
               
  Ronde 5 - 16 december           Wedstrijdleider
01 Voerendaal - MuConsult Apeldoorn   -   Jos Pots
02 Kennemer Combinatie - En Passant   -   Joost Jansen
03 SISSA - Groninger Combinatie   -   Gerard de Lange
04 LSG IntelliMagic - Pathena Rotterdam   -   Erik Ruben
05 HMC Calder - BSG   -   René Kniest
               
  Ronde 6 - 3 februari           Wedstrijdleider
01 BSG - Voerendaal   -   Louis Wulffers
02 Pathena Rotterdam - HMC Calder   -   Jan van den Ende
03 Groninger Combinatie - LSG IntelliMagic   -   Hiddo Zuiderweg
04 En Passant - SISSA   -   Theo Weijers
05 MuConsult Apeldoorn - Kennemer Combinatie   -   Nico Bosman
               
  Ronde 7 - 10 maart           Wedstrijdleider
01 Voerendaal - Kennemer Combinatie   -   Theo Koolen
02 SISSA - MuConsult Apeldoorn   -   Paul Ham
03 LSG IntelliMagic - En Passant   -   Jan van den Ende
04 HMC Calder - Groninger Combinatie   -   Rick Wagemakers
05 BSG - Pathena Rotterdam   -   Arthur Schuering
               
  Ronde 8 - 7 april           Wedstrijdleider
01 Pathena Rotterdam - Voerendaal   -   Frans Peeters
02 Groninger Combinatie - BSG   -   Erwin Denissen
03 En Passant - HMC Calder   -   Erik Ruben
04 MuConsult Apeldoorn - LSG IntelliMagic   -   René Kniest
05 Kennemer Combinatie - SISSA   -   Aart Strik
               
  Ronde 9 - 21 april Gemeenschappelijk bij Kennemer Combinatie
01 SISSA - Voerendaal   -   Aart Strik
02 LSG IntelliMagic - Kennemer Combinatie   -   Ton van Roon
03 HMC Calder - MuConsult Apeldoorn   -   Joost Jansen
04 BSG - En Passant   -   Ton van Roon
05   Pathena Rotterdam Groninger Combinatie   -   Aart Strik