Op 5 mei staat de 70ste editie van het Bevrijdingsschaaktoernooi op de agenda. Universitair Sportcentrum De Bongerd aan de Bornsesteeg 2 in Wageningen is dan wederom de oase van rust in een drukke stad. De combinatie van de Bevrijdingsfeesten in de stad en het schaaktoernooi trekt elk jaar vele amateurs en topspelers naar Wageningen. De organisatie verwacht circa 170 deelnemers.
Uiteraard komt Jan Timman, kopman van Wageningen, negenvoudig kampioen van Nederland en voormalig nummer twee van de wereld, een gooi doen naar de titel.
Er wordt gespeeld in drie groepen. De eerste prijs in de hoofdgroep bedraagt 500 euro. De aanvang is 10.00 uur. Aanmelden voor het toernooi is mogelijk tot en met 2 mei via e-mail, bevrijding2018@gmail.com.
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen