Alle favorieten deden in de eerste ronde van het Open NK Schaken in Dieren wat van hen verwacht werd. Ex-kampioen Dimitri Reinderman ook, maar zijn partij werd na uren spelen beslist nadat in een bijna lege speelzaal ineens de telefoon afging van Saha Suvrajit. Dat kwam de meester uit India op een reglementaire nul te staan, maar een ramp was dat niet want hij stond toch verloren.
Van de grootmeesters had Viacheslav Ikonnikov het het moeilijkst. De winnaar van 2014 was urenlang bezig in een remise-achtige stelling tegen de taaie Arnhemse jeugdspeler Pieter Verhoef. In het beruchte eindspel van toren en loper tegen toren verdedigde de moegestreden Verhoef niet op zijn best en zo liep hij alsnog tegen een nederlaag aan.
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen