Clubs 2019-2020

Home / Competitie / Clubs 2019-2020

De voorlopige lijst van verenigingen die uitkomen in de competitie 2019-2020 met daarbij het aantal teams.

Aantal Vereniging Clubnr Plaats
2 Aartswoud 090001 Hoogwoud
1 AAS 110029 Aalsmeer
2 Almelo 030001 Almelo
4 Almere 080003 Almere
3 Amersfoort 060004 Amersfoort
2 Amsterdam West 080038 Amsterdam
3 Arnhemse Schaakacademie 040098 Arnhem
1 ASC 110002 Alphen a/d Rijn
3 Assen 020001 Assen
6 ASV 040004 Arnhem
1 Bakkum 090010 Castricum
2 Bergen 090006 Bergen NH
3 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom
2 Blerick 190038 Venlo
1 Borne 030003 Borne
2 Botwinnik 120002 Zoetermeer
1 Boven IJ 080026 Amsterdam
4 BSG 060008 Bussum
1 BSV Bennekom 040006 Bennekom
5 Caissa 080009 Amsterdam
1 Caïssa Elburg 040010 Elburg
3 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn
3 Charlois Europoort 140009 Rotterdam
2 CSV 140007 Capelle aan den IJssel
2 D4 170022 Oosterhout NB
4 DD 120007 Den Haag
1 De Amstel 080005 Uithoorn
4 De Baronie 170007 Breda
3 De Combinatie 170014 Asten
4 De Drie Torens 170084 Tilburg
1 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg
1 De Juiste Z 190006 Noorbeek
1 De Kemppion 170042 Steensel
2 De Kentering 170043 Rosmalen
2 De Oude Toren 170020 Berkel-Enschot
4 De Pion 170054 Roosendaal
3 De Raadsheer 170057 Zundert
2 De Rode Loper 060059 Utrecht
7 De Stukkenjagers 170066 Tilburg
1 De Uil 090054 Hillegom
2 De Vughtse Toren 170078 Vught
4 De Waagtoren 090034 Alkmaar
1 De Zwarte Dame 160016 Kruiningen
1 Doetinchem 040018 Doetinchem
2 Dordrecht 140010 Dordrecht
1 Drienerlo 030007 Enschede
5 DSC Delft 120010 Delft
2 DSC Dongen 170018 Dongen
2 DSG Pallas 040041 Deventer
3 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel
2 EGS 170023 Goirle
4 Eindhoven 170024 Eindhoven
1 Emanuel Lasker 010008 Leeuwarden
3 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg
1 ENO 030011 Nijverdal
2 Erasmus 140014 Rotterdam
1 ESG Emmen 020008 Emmen
1 EsPion 080015 Amsterdam
1 EVS 170028 Valkenswaard
1 Fianchetto 140015 Schiedam
1 Fischer Z 080054 Amsterdam
2 Garde 170030 Soerendonk
2 Goes 160001 Goes
6 Groninger Combinatie 020054 Groningen
2 Haren & Oostermoer 020012 Haren GN
1 Heerhugowaard 090020 Heerhugowaard
1 Het Kasteel 040030 Wijchen
2 Het Spaarne 090055 Haarlem
4 HMC Den Bosch 170040 Den Bosch
2 Hoogeveen 020014 Hoogeveen
3 HSC Helmond 170038 Helmond
1 HSC-Stork 030039 Hengelo OV
2 HSG 060031 Hilversum
1 HSP/Veendam 020015 Hoogezand
3 HWP Haarlem 090023 Haarlem
4 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent
1 HWP Zaanstad 090062 Zaandijk
2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee
3 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem
2 KiNG 170099 Tilburg
2 Koningswaal Tornado Combinatie 040032 Beuningen GLD
3 Krimpen aan den Ijssel 140022 Krimpen a/d IJssel
1 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam
3 Leiderdorp 110009 Leiderdorp
2 Lekstroom 060080 Nieuwegein
2 Lonneker 030037 Lonneker
1 LOS 020057 Groningen
7 LSG 110011 Leiden
1 Maastricht 190021 Maastricht
3 Magnus Anna Paulowna Combinatie 090030 Schagen
2 Magnus Leidsche Rijn 060073 Utrecht
2 Messemaker 1847 140026 Gouda
1 Middelburg 160006 Middelburg
1 Mid-Fryslân 010020 Akkrum
3 Moira-Domtoren 060045 Utrecht
1 MSV 040035 Meppel
4 MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn
2 Nuenen 170047 Nuenen
1 O&O Kampen 040038 Kampen
1 ODI 170048 Uden
1 Oegstgeest '80 110022 Oegstgeest
1 Opening '64 090036 Sint Pancras
2 OSV 170051 Oss
4 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht
2 Overschie 140033 Rotterdam
4 Paul Keres 060052 Utrecht
1 PCA De Damrakkers 060016 Utrecht
3 Philidor 1847 010026 Leeuwarden
3 Philidor Leiden 110012 Leiden
2 PION/Mook combinatie 040042 Groesbeek
2 Promotie 120023 Zoetermeer
2 PSV/DoDO 040086 Putten
4 Purmerend 090041 Purmerend
2 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg
1 RDS 170049 Sint-Oedenrode
2 Rijswijk 120027 Rijswijk
1 Rivierenland 060053 Meteren
1 Rokade 040045 Lichtenvoorde
1 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland
1 RSC 't Pionneke 190023 Roermond
1 RSG 170073 Roosendaal
2 RSR Ivoren Toren 140040 Rotterdam
2 S. Landau 160005 Axel
2 Santpoort 090044 Velserbroek
2 Schaakhuis 120044 Den Haag
2 Schaakmat Westland 120030 De Lier
2 Schaakwoude 010029 Damwald
1 Scheldeschaak 160010 Terneuzen
4 SG Max Euwe 030010 Enschede
1 Shah Mata 140046 Rotterdam
2 SHTV 120040 Den Haag
2 SISSA 020027 Groningen
2 Sliedrecht 140048 Sliedrecht
2 SMB 040052 Nijmegen
2 Sneek 010030 Sneek
1 Son en Breugel 170062 Son en Breugel
1 SOPSWEPS'29 060056 Hilversum
2 Souburg 160009 Oost-Souburg
1 Spassky's 020032 Groningen
3 Spijkenisse 140051 Spijkenisse
1 SSC 1922 060057 Soest
2 Staunton 020013 Groningen
1 Staunton 170060 Etten-Leur
2 SVO Oisterwijk 170050 Oisterwijk
1 t Paardje 170071 Made
2 Tjonger Aa Linde 010040 Wolvega
4 UVS 040061 Nijmegen
3 VAS 080043 Amsterdam
2 Veenendaal 040064 Veenendaal
2 Veldhoven 170074 Veldhoven
2 Venlo 190028 Venlo
2 Vianen/DVP 170061 Vianen
1 Volendam 090066 Volendam
2 Voorschoten 110018 Voorschoten
1 Voorst 040066 Voorst
2 Waalwijk 170079 Waalwijk
4 Wageningen 040069 Wageningen
3 WLC 170083 Eindhoven
2 Woerden 060067 Woerden
3 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk
1 Zeist 060069 Zeist
1 Zevenaar 040059 Zevenaar
1 ZSC 160015 Zierikzee
3 ZSC-Saende 090042 Zaandam
2 ZSG 040074 Zwolle
5 Zuid Limburg 190046 Klimmen
1 Zuid-Oost United 080055 Amsterdam Zuidoost
3 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen
1 Zutphen 040072 Zutphen
1 ZwartWit Maastricht 190047 Maastricht
1 ZZ Combinatie 060068 Zaltbommel
1 ZZS! 040077 Zwolle