Definitieve indeling KNSB competitie 2019-2020 (vierde klasse en hoger)

Home / Competitie / Definitieve indeling KNSB competitie 2019-2020 (vierde klasse en hoger)

Eind augustus hebben Oud Zuylen Utrecht 1 (klasse 1A en Koningswaal (Klasse 4I) zich teruggetrokken. Er is gekozen om Oud Zuylen Utrecht 1 niet te vervangen. Deze vervanging zou in dit stadium te ingrijpend zijn.
Koningswaal is vervangen door UVS 3, dit team zou eerst in de vijfde klasse uitkomen.

Niet aan alle wensen konden we tegemoet komen. Indien niet gehonoreerd hebben we getracht zo veel mogelijk de gewenste situatie te benaderen.

In de kolom P/D (promotie/degradatie) betekent N dat het een nieuw team betreft.

Speeldagen en indelingstabel.

In verschillende klassen zijn teams verwisseld omdat teams niet over een thuislokaal konden beschikken of omdat bijvoorbeeld Rotterdam is opgegaan in Krimpen aan den IJssel.
De klassen met een aanpassing zijn: 2A, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3H, 4A, 4B, 4C, 4F en 4I

  Meesterklasse Clubnr Plaats P/D
1 MuConsult Apeldoorn 1 040053 Apeldoorn  
2 En Passant 1 060017 Bunschoten-Spakenburg  
3 Kennemer Combinatie 1 090071 Haarlem  
4 HWP Sas van Gent 1 160013 Sas van Gent  
5 LSG IntelliMagic 1 110011 Leiden K
6 Caissa 1 080009 Amsterdam P
7 Groninger Combinatie 1 020054 Groningen P
8 Charlois Europoort 1 140009 Rotterdam  
9 BSG 1 060008 Bussum  
10 HMC Den Bosch 1 170040 Den Bosch  
         
  Klasse 1A Clubnr Plaats P/D
1 Wageningen 1 040069 Wageningen  
2 Zukertort Amstelveen 1 080007 Amstelveen  
3 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem P
4 Paul Keres 1 060052 Utrecht  
5 SG Max Euwe 1 030010 Enschede  
6 TERUGGETROKKEN   wordt niet vervangen  
7 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen P
8 HWP Haarlem 1 090023 Haarlem  
9 Caissa-Eenhoorn 1 090008 Hoorn  
10 Philidor 1847 1 010026 Leeuwarden  
         
  Klasse 1B Clubnr Plaats P/D
1 Voorschoten 1 110018 Voorschoten  
2 Zuid Limburg 1 190046 Klimmen D
3 DSC Delft 1 120010 Delft  
4 Krimpen aan den IJssel 1 140022 Krimpen a/d IJssel P
5 LSG 2 110011 Leiden P
6 Spijkenisse 1 140051 Spijkenisse  
7 UVS 1 040061 Nijmegen  
8 Venlo 1 190028 Venlo  
9 Vianen/DVP 1 170061 Vianen  
10 De Stukkenjagers 1 170066 Tilburg D
         
  Klasse 2A Clubnr Plaats P/D
1 MuConsult Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn  
2 SISSA 1 020027 Groningen P
3 Assen 1 020001 Assen  
4 Arnhemse Schaakacademie 1 040098 Arnhem  
5 MSV 1 040035 Meppel  
6 SSC 1922 1 060057 Soest  
7 ASV 1 040004 Arnhem D
8 Sneek 1 010030 Sneek  
9 Almere 1 080003 Almere P
10 Emanuel Lasker 1 010008 Leeuwarden  
         
  Klasse 2B Clubnr Plaats P/D
1 VAS 2 080043 Amsterdam P
2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 1 090061 Wijk aan Zee  
3 Purmerend 1 090041 Purmerend D
4 Paul Keres 2 060052 Utrecht  
5 DSG Pallas 1 040041 Deventer P
6 Caissa 2 080009 Amsterdam  
7 De Waagtoren 1 090034 Alkmaar  
8 Amersfoort 1 060004 Amersfoort  
9 Santpoort 1 090044 Velserbroek  
10 Oegstgeest '80 1 110022 Oegstgeest  
         
  Klasse 2C Clubnr Plaats P/D
1 VAS 1 080043 Amsterdam  
2 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen  
3 Rijswijk 1 120027 Rijswijk P
4 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent P
5 SOPSWEPS'29 1 060056 Hilversum  
6 DD 1 120007 Den Haag  
7 Messemaker 1847 1 140026 Gouda  
8 Schaakmat Westland 1 120030 De Lier  
9 AAS 1 110029 Aalsmeer  
10 Philidor Leiden 1 110012 Leiden D
         
  Klasse 2D Clubnr Plaats P/D
1 Rokado 1 140042 Nieuw-Beijerland  
2 Zuid Limburg 2 190046 Stein  
3 RSC 't Pionneke 1 190023 Roermond  
4 Krimpen aan den IJssel 2 140022 Krimpen a/d IJssel D
5 De Pion 1 170054 Roosendaal  
6 De Combinatie 1 170014 Asten P
7 Blerick 1 190038 Venlo P
8 Dordrecht 1 140010 Dordrecht  
9 Eindhoven 1 170024 Eindhoven  
10 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg  
         
  Klasse 3A Clubnr Plaats P/D
1 Haren & Oostermoer 1 020012 Haren GN  
2 Spassky's 1 020032 Groningen  
3 Assen 2 020001 Assen  
4 ZSG 1 040074 Zwolle  
5 Qonnected Hardenberg 1 030016 Hardenberg D
6 Schaakwoude 1 010029 Damwald  
7 Groninger Combinatie 3 020054 Groningen P
8 HSP/Veendam 1 020015 Hoogezand  
9 LOS 1 020057 Groningen P
10 Philidor 1847 2 010026 Leeuwarden  
         
  Klasse 3B Clubnr Plaats P/D
1 WSG Winterswijk 1 030030 Winterswijk D
2 WSG Winterswijk 2 030030 Winterswijk  
3 BSV Bennekom 1 040006 Bennekom  
4 Staunton 1 020013 Groningen  
5 SG Max Euwe 2 030010 Enschede  
6 Rokade 1 040045 Lichtenvoorde P
7 UVS 2 040061 Nijmegen P
8 Zevenaar 1 040059 Zevenaar  
9 Almelo 1 030001 Almelo  
10 Lonneker 1 030037 Lonneker  
         
  Klasse 3C Clubnr Plaats P/D
1 Wageningen 2 040069 Wageningen  
2 En Passant 2 060017 Bunschoten-Spakenburg  
3 PSV/DoDO 1 040086 Putten  
4 Paul Keres 3 060052 Utrecht  
5 SG Max Euwe 3 030010 Enschede P
6 Oud Zuylen Utrecht 1 060082 Utrecht  
7 Veenendaal 1 040064 Veenendaal P
8 HSG 1 060031 Hilversum  
9 BSG 2 060008 Bussum D
10 ZSC-Saende 1 090042 Zaandam  
         
  Klasse 3D Clubnr Plaats P/D
1 Laurierboom-Gambiet 1 080021 Amsterdam D
2 Autovakmeester Schaap Mach 1 090030 Schagen  
3 Leiderdorp 1 110009 Leiderdorp  
4 Fischer Z 1 080054 Amsterdam  
5 ASC 1 110002 Alphen a/d Rijn  
6 Caissa 3 080009 Amsterdam  
7 De Waagtoren 2 090034 Alkmaar P
8 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem  
9 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn  
10 ZSC-Saende 2 090042 Zaandam P
         
  Klasse 3E Clubnr Plaats P/D
1 Overschie 1 140033 Rotterdam  
2 RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam  
3 DSC Delft 2 120010 Delft D
4 Erasmus 1 140014 Rotterdam P
5 LSG 3 110011 Leiden  
6 DD 2 120007 Den Haag  
7 Schaakhuis 1 120044 Den Haag  
8 Promotie 1 120023 Zoetermeer  
9 Botwinnik 1 120002 Zoetermeer P
10 Philidor Leiden 2 110012 Leiden  
         
  Klasse 3F Clubnr Plaats P/D
1 Sliedrecht 2 140048 Sliedrecht P
2 Zuid Limburg 4 190046 Klimmen  
3 DSC Delft 4 120010 Delft  
4 De Drie Torens 1 170084 Tilburg P
5 LSG 4 110011 Leiden  
6 CSV 1 140007 Capelle aan den IJssel D
7 ASV 2 040004 Arnhem  
8 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam  
9 SMB 1 040052 Nijmegen  
10 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg  
         
  Klasse 3G Clubnr Plaats P/D
1 Sliedrecht 1 140048 Sliedrecht  
2 S. Landau 1 160005 Axel D
3 DSC Delft 3 120010 Delft  
4 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent  
5 De Pion 2 170054 Roosendaal P
6 Bergen op Zoom 1 170009 Bergen op Zoom  
7 Souburg 1 160009 Oost-Souburg  
8 Charlois Europoort 3 140009 Rotterdam  
9 De Baronie 1 170007 Breda P
10 Goes 1 160001 Goes  
         
  Klasse 3H Clubnr Plaats P/D
1 WLC 1 170083 Eindhoven  
2 Zuid Limburg 3 190046 Klimmen  
3 Veldhoven 1 170074 Veldhoven  
4 Dubbelschaak '97 1 170080 Boxtel D
5 PION/Mook combinatie 1 040042 Groesbeek  
6 HSC Helmond 1 170038 Helmond  
7 ASV 3 040004 Arnhem  
8 Venlo 2 190028 Venlo P
9 Eindhoven 2 170024 Eindhoven P
10 HMC Den Bosch 2 170040 Den Bosch  
         
  Klasse 4A Clubnr Plaats P/D
1 O&O Kampen 1 040038 Kampen  
2 SISSA 2 020027 Groningen P
3 Tjonger Aa Linde 1 010040 Wolvega  
4 Staunton 2 020013 Groningen  
5 Qonnected Hardenberg 2 030016 Hardenberg  
6 Schaakwoude 2 010029 Damwald  
7 Groninger Combinatie 4 020054 Groningen  
8 Hoogeveen 1 020014 Hoogeveen D
9 Mid-Fryslân 1 010020 Akkrum D
10 ESG Emmen 1 020008 Emmen  
         
  Klasse 4B Clubnr Plaats P/D
1 MuConsult Apeldoorn 3 040053 Apeldoorn  
2 ENO 1 030011 Nijverdal  
3 Caïssa Elburg 1 040010 Elburg  
4 Borne 1 030003 Borne  
5 Voorst 1 040066 Voorst D
6 Doetinchem 1 040018 Doetinchem  
7 ASV 4 040004 Arnhem  
8 ZZS! 1 040077 Zwolle P
9 Almelo 2 030001 Almelo  
10 Lonneker 2 030037 Enschede  
         
  Klasse 4C Clubnr Plaats P/D
1 Wageningen 3 040069 Wageningen  
2 Moira-Domtoren 1 060045 Utrecht D
3 PSV DoDO/Barneveld 2 040086 Putten P
4 Paul Keres 4 060052 Utrecht N
5 Zeist 1 060069 Zeist  
6 Magnus Leidsche Rijn 1 060073 Utrecht  
7 Woerden 1 060067 Woerden  
8 Amersfoort 2 060004 Amersfoort  
9 Almere 2 080003 Almere D
10 De Rode Loper 1 060059 Utrecht  
         
  Klasse 4D Clubnr Plaats P/D
1 HWP Zaanstad 1 090062 Zaandijk  
2 Moira-Domtoren Vegtlust Combinatie 2 060045 Utrecht  
3 Kennemer Combinatie 3 090071 Haarlem D
4 BSG 3 060008 Bussum D
5 Bergen 1 090006 Bergen NH  
6 De Amstel 1 080005 Uithoorn  
7 Het Spaarne 1 090055 Haarlem  
8 HWP Haarlem 3 090023 Haarlem  
9 Amsterdam West 2 080038 Amsterdam  
10 Volendam 1 090066 Volendam P
         
  Klasse 4E Clubnr Plaats P/D
1 VAS 3 080043 Amsterdam N
2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 2 090061 Beverwijk  
3 Purmerend 2 090041 Purmerend  
4 Zuid-Oost United 1 080055 Amsterdam Zuidoost  
5 Shah Mata 1 140046 Rotterdam P
6 Caissa 4 080009 Amsterdam D
7 De Waagtoren 3 090034 Alkmaar  
8 Aartswoud 1 090001 Hoogwoud  
9 Amsterdam West 1 080038 Amsterdam D
10 De Uil 1 090054 Hillegom  
         
  Klasse 4F Clubnr Plaats P/D
1 SVO Oisterwijk 1 170050 Oisterwijk P
2 S. Landau 2 160005 Axel  
3 Middelburg 1 160006 Middelburg D
4 De Zwarte Dame 1 160016 Kruiningen  
5 ZSC 1 160015 Zierikzee  
6 KiNG 1 170099 Tilburg N
7 Souburg 2 160009 Oost-Souburg  
8 Scheldeschaak 1 160010 Terneuzen N
9 SHTV 1 120040 Den Haag D
10 Goes 2 160001 Goes  
         
  Klasse 4G Clubnr Plaats P/D
1 Voorschoten 2 110018 Voorschoten  
2 Fianchetto 1 140015 Schiedam N
3 Rijswijk 2 120027 Rijswijk  
4 Krimpen aan den IJssel 3 140022 Krimpen a/d IJssel  
5 LSG 5 110011 Leiden  
6 Spijkenisse 2 140051 Spijkenisse  
7 Messemaker 1847 2 140026 Gouda D
8 Promotie 2 120023 Zoetermeer  
9 SHTV 2 120040 Den Haag  
10 De Stukkenjagers 4 170066 Tilburg D
         
  Klasse 4H Clubnr Plaats P/D
1 De Giessen en Linge 1 060019 Giessenburg  
2 EGS 1 170023 Goirle  
3 Rivierenland 1 060053 Meteren N
4 Arnhemse Schaakacademie 2 040098 Arnhem D
5 De Vughtse Toren 1 170078 Vught  
6 KiNG 2 170099 Tilburg N
7 De Raadsheer 1 170057 Zundert  
8 D4 1 170022 Oosterhout NB D
9 De Baronie 2 170007 Breda P
10 Waalwijk 1 170079 Waalwijk  
         
  Klasse 4I Clubnr Plaats P/D
1 WLC 2 170083 Eindhoven P
2 Zuid Limburg 5 190046 Klimmen  
3 Het Kasteel 1 040030 Wijchen D
4 Garde 1 170030 Soerendonk  
5 De Juiste Z 1 190006 Noorbeek  
6 UVS 3 040061 Nijmegen P
7 Blerick 2 190038 Venlo  
8 ZwartWit Maastricht 1 190047 Maastricht N
9 Maastricht 1 190021 Maastricht  
10 OSV 1 170051 Oss