Indeling teams vijfde klasse en lager

Home / Competitie / Indeling teams vijfde klasse en lager

Voor de vijfde klasse en lager bleek het onmogelijk aan alle verlangens tegemoet te komen. We hebben geprobeerd de ideale situatie zo goed mogelijk te benaderen.

In klasse 6A hebben we vanwege de reisafstanden maar zes teams geplaatst, Deze spelen een halve competitie. Na vijf ronden  zal de competitie twee extra wedstrijden krijgen volgens het volgende schema op basis van de positie na vijf ronden:
Ronde 6: A: 1-4, B  2-3, C 5-6. Ronde 7: winnaar A - winnaar B, Verliezer B - Winnaar C, Verliezer A - Verliezer C. Uit en thuis zal doorgaans tegengesteld zijn aan de eerste wedstrijd.

De uitgewerkte indeling kint u vinden in Netstand.

  Klasse 5A Clubnr Plaats
1 Haren & Oostermoer 2 020012 Haren GN
2 Assen 3 020001 Assen
3 Tjonger Aa Linde 2 010040 Wolvega
4 SG Max Euwe 4 030010 Enschede
5 Drienerlo 1 030007 Enschede
6 Sneek 2 010030 Sneek
7 HSC-Stork 1 030039 Hengelo OV
8 Philidor 1847 3 010026 Leeuwarden
        
  Klasse 5B Clubnr Plaats
1 Zutphen 1 040072 Zutphen
2 ASV 5 040004 Arnhem
3 ZSG 2 040074 Zwolle
4 DSG Pallas 2 040041 Deventer
5 Veenendaal 2 040064 Veenendaal
6 SMB 2 040052 Nijmegen
7 Vianen/DVP 2 170061 Vianen NB
8 MuConsult Apeldoorn 4 040053 Apeldoorn
        
  Klasse 5C Clubnr Plaats
1 Moira-Domtoren 3 060045 Utrecht
2 Paul Keres 5 060052 Utrecht
3 BSG 4 060008 Bussum
4 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht
5 Lekstroom 1 060080 Nieuwegein
6 Amersfoort 3 060004 Amersfoort
7 Almere 3 080003 Almere
8 De Rode Loper 2 060059 Utrecht
        
  Klasse 5D Clubnr Plaats
1 Bakkum 1 090010 Castricum
2 Opening '64 1 090036 Sint Pancras
3 Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 090030 Schagen
4 Bergen 2 090006 Bergen NH
5 Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC 2 090055 Haarlem
6 Aartswoud 2 090001 Hoogwoud
7 Santpoort 2 090044 Velserbroek
8 Caissa-Eenhoorn 3 090008 Zwaag
        
  Klasse 5E Clubnr Plaats
1 DD 3 120007 Den Haag
2 DSC Delft 5 120010 Delft
3 Boven IJ 1 080026 Amsterdam
4 Caissa 5 080009 Amsterdam
5 LSG 6 110011 Leiden
6 Schaakmat Westland 2 120030 Naaldwijk
7 EsPion 1 080015 Amsterdam
8 Voorschoten 3 110018 Voorschoten
        
  Klasse 5F Clubnr Plaats
1 Schaakhuis 2 120044 Den Haag
2 De Kemppion 1 170042 Steensel
3 Erasmus 2 140014 Rotterdam
4 Bergen op Zoom 2 170009 Bergen op Zoom
5 De Oude Toren 1 170020 Berkel-Enschot
6 Dordrecht 2 140010 Dordrecht
7 Botwinnik 2 120002 Zoetermeer
8 Waalwijk 2 170079 Waalwijk
        
  Klasse 5G Clubnr Plaats
1 HSC Helmond 2 170038 Helmond
2 RDS 1 170049 Sint-Oedenrode
3 't Paardje 1 170071 Made
4 De Pion 3 170054 Roosendaal
5 De Drie Torens 2 170084 Tilburg
6 DSC Dongen 1 170018 Dongen
7 Eindhoven 4 170024 Eindhoven
8 De Stukkenjagers 5 170066 Tilburg
        
  Klasse 5H Clubnr Plaats
1 HMC Den Bosch 3 170040 Den Bosch
2 EVS 1 170028 Valkenswaard
3 Dubbelschaak '97 2 170080 Boxtel
4 PION/Mook combinatie 2 040042 Groesbeek
5 Blerick 3 190038 Venlo
6 De Kentering 1 170043 Rosmalen
7 Eindhoven 3 170024 Eindhoven
8 OSV 2 170051 Oss
        
  Klasse 6A Clubnr Plaats
1 WSG Winterswijk 3 030030 Winterswijk
2 Jeugdschaak Noord Talentteam 1 020055 Haren GN
3 Groninger Combinatie 5 020054 Groningen
4 Groninger Combinatie 6 020054 Groningen
5 Schaakclub Hoogeveen 2 020014 Hoogeveen
6 Haren en Oostermoer 3 020012 Haren GN
       
       
        
  Klasse 6B Clubnr Plaats
1 En Passant 3 060017 Bunschoten-Spakenburg
2 ASV 6 040004 Arnhem
3 Magnus Leidsche Rijn 2 060073 Utrecht
4 Oud Zuylen Utrecht 3 060082 Utrecht
5 UVS 4 040061 Nijmegen
6 Lekstroom 2 060080 Nieuwegein
7 Almere 4 080003 Almere
8 Wageningen 4 040069 Wageningen
        
  Klasse 6C Clubnr Plaats
1 ZSC-Saende 3 090042 Zaandam
2 Purmerend 3 090041 Purmerend
3 Leiderdorp 2 110009 Leiderdorp
4 LSG 7 110011 Leiden
5 De Waagtoren 4 090034 Alkmaar
6 HWP Haarlem 4 090023 Haarlem
7 Magnus Anna Paulowna Combinatie 3 090030 Schagen
8 VAS 4 080043 Amsterdam
        
  Klasse 6D Clubnr Plaats
1 Zukertort Amstelveen 3 080007 Amstelveen
2 Leiderdorp 3 110009 Leiderdorp
3 Krimpen aan den IJssel 4 140022 Krimpen a/d IJssel
4 Spijkenisse 3 140051 Spijkenisse
5 CSV 2 140007 Capelle aan den IJssel
6 De IJssel 1 140059 Moordrecht
7 Overschie 2 140033 Rotterdam
8 DD 4 120007 Den Haag
        
  Klasse 6E Clubnr Plaats
1 RSR Ivoren Toren 3 140040 Rotterdam
2 HWP Sas van Gent 4 160013 Sas van Gent
3 De Baronie 3 170007 Breda
4 De Pion 4 170054 Roosendaal
5 De Raadsheer 3 170057 Zundert
6 RSG 1 170073 Roosendaal
7 De Drie Torens 3 170084 Tilburg
8 Philidor Leiden 3 110012 Leiden
        
  Klasse 6F Clubnr Plaats
1 De Drie Torens 4 170084 Tilburg
2 Dubbelschaak '97 3 170080 Boxtel
3 De Baronie 4 170007 Breda
4 Bergen op Zoom 3 170009 Bergen op Zoom
5 De Raadsheer 2 170057 Zundert
6 HSC Helmond 3 170038 Helmond
7 Nuenen 2 170047 Nuenen
8 Son en Breugel 1 170062 Son en Breugel
        
  Klasse 6G Clubnr Plaats
1 RSR Ivoren Toren 2 140040 Rotterdam
2 Veldhoven 2 170074 Veldhoven
3 Garde 2 170030 Soerendonk
4 De Combinatie 2 170014 Asten
5 De Vughtse Toren 2 170078 Vught
6 De Kentering 2 170043 Rosmalen
7 Nuenen 1 170047 Nuenen
8 WLC 3 170083 Eindhoven
        
  Klasse 7A Clubnr Plaats
1 PCA De Damrakkers 1 060016 Utrecht
2 Purmerend 4 090041 Purmerend
3 Arnhemse Schaakacademie 3 040098 Arnhem
4 Woerden 2 060067 Woerden
5 Veenendaal 3 040064 Veenendaal
6 Amersfoort 4 060004 Amersfoort
7 HSG 2 060031 Hilversum
8 Botwinnik 3 120002 Zoetermeer
        
  Klasse 7B Clubnr Plaats
1 SVO Oisterwijk 2 170050 Oisterwijk
2 EGS 2 170023 Goirle
3 ODI 1 170048 Uden
4 De Combinatie 3 170014 Asten
5 De Oude Toren 2 170020 Berkel-Enschot
6 DSC Dongen 2 170018 Dongen
7 Staunton 1 170060 Etten-Leur
8 De Stukkenjagers 6 170066 Tilburg