Beker poule B

Home / KNSB Beker / Beker poule B
Clubnr   Team Plaats KL  
060017   En Passant Bunschoten-Spakenburg M vrij in ronde 1
090071   Kennemer Combinatie Haarlem M vrij in ronde 1
060052   Paul Keres Utrecht 1A  
060082   Oud Zuylen Utrecht Utrecht 1B  
080009   Caissa Amsterdam 1B  
090008   Caissa-Eenhoorn Hoorn 1A  
090023   HWP Haarlem Haarlem 1B  
090041   Purmerend Purmerend 1A  
060057   SSC 1922 Soest 2A  
080043   VAS Amsterdam 2B  
090034   De Waagtoren Alkmaar 2B  
090044   Santpoort Velserbroek 2C  
090061   JuRo Unirek / De Wijker Toren Wijk aan Zee 2C  
040086   PSV/DoDO Putten 3G  
060031   HSG Hilversum 3C  
060045   Moira-Domtoren Utrecht 3G  
080038   Amsterdam West Amsterdam 3C  
090030   Dierenkliniek Zuiderkaag MACh Schagen 3C  
090042   ZSC-Saende Zaandam 3D  
060059   De Rode Loper Utrecht 4G  
060067   Woerden Woerden 4D  
060069   Zeist Zeist 4C  
060073   Magnus Leidsche Rijn Utrecht 4C  
080005   De Amstel Uithoorn 4E  
080055   Zuid-Oost United Amsterdam Zuidoost 4D  
090001   Aartswoud Hoogwoud 4E  
090062   HWP Zaanstad Zaandijk 4D  
090020   Heerhugowaard Heerhugowaard 5C  
090066   Volendam Volendam 5D  
080036   De Raadsheer Amsterdam SGA  

 

Ronde 1 (dient voor 29 oktober gespeeld te zijn)    
Paul Keres - HSG    
ZSC-Saende - JuRo Unirek / De Wijker Toren    
Heerhugowaard - Santpoort    
De Raadsheer - Volendam    
Zeist - Amsterdam West    
Aartswoud - Purmerend    
De Waagtoren - HWP Zaanstad    
Caissa-Eenhoorn - Dierenkliniek Zuiderkaag MACh    
Zuid-Oost United - VAS    
De Rode Loper - Woerden    
Caissa - Magnus Leidsche Rijn    
Oud Zuylen Utrecht - PSV/DoDO    
HWP Haarlem - De Amstel    
Moira-Domtoren - SSC 1922    

 

Ronde 2 (dient voor 9 december gespeeld te zijn)        
Kennemer Combinatie - winnaar De Waagtoren-HWP Zaanstad    
winnaar Zuid-Oost United-VAS - winnaar Paul Keres-HSG    
winnaar Caissa-Eenhoorn-Dierenkliniek Zuiderkaag MACh - winnaar Heerhugowaard-Santpoort    
winnaar HWP Haarlem-De Amstel - winnaar Aartswoud-Purmerend    
winnaar Zeist-Amsterdam West - winnaar Moira-Domtoren-SSC 1922    
winnaar ZSC-Saende-JuRo Unirek / De Wijker Toren - winnaar De Raadsheer-Volendam    
winnaar Caissa-Magnus Leidsche Rijn - winnaar Oud Zuylen Utrecht-PSV/DoDO    
En Passant - winnaar De Rode Loper-Woerden