Beker poule C

Home / KNSB Beker / Beker poule C
Ronde 2 (dient voor 9 december gespeeld te zijn)    
Charlois Europoort - SHTV 4-0  
RSR Ivoren Toren - LSG 0-4  
Botwinnik - Promotie ½-3½  
Spijkenisse - Zukertort Amstelveen 3-1  
Krimpen aan den IJssel - Philidor Leiden 1½-2½  
DSC Delft - Leiderdorp 2-2 3½-½
Rijswijk - De Willige Dame 2½-1½  
Dordrecht - Schaakmat Westland    

 

Ronde 1 (dient voor 29 oktober gespeeld te zijn)    
Fischer Z - Spijkenisse 1-3  
SHTV - CSV 3-1  
Shah Mata - Schaakmat Westland 1-3  
Dordrecht - Sliedrecht 2½-1½  
Leiderdorp - Voorschoten 2-2 2-2 *
Rijswijk - DD 2½-1½  
Schaakhuis - De Willige Dame 1-3  
RSR Ivoren Toren - Oegstgeest '80 2½-1½  
Philidor Leiden - ASC 2-2 3-1
Botwinnik - Erasmus 2-2 3-1
Messemaker 1847 - Krimpen aan den IJssel 1½-2½  
Promotie - Rokado 2-2 2-2 **

* Leiderdorp door na wegvallen vierde bord

** Promotie door na wegvallen bord 3 en 4

 

Clubnr   Team Plaats KL  
110011   LSG Leiden M vrij in ronde 1
140009   Charlois Europoort Rotterdam M vrij in ronde 1
080007   Zukertort Amstelveen Amstelveen 1B vrij in ronde 1
110012   Philidor Leiden Leiden 1B  
110018   Voorschoten Voorschoten 1B  
120010   DSC Delft Delft 1A vrij in ronde 1
140051   Spijkenisse Spijkenisse 1B  
110022   Oegstgeest '80 Leiden 2C  
120007   DD Den Haag 2C  
120030   Schaakmat Westland De Lier 2C  
140007   CSV Capelle aan den IJssel 2D  
140010   Dordrecht Dordrecht 2D  
140022   Krimpen aan den IJssel Krimpen a/d IJssel 2D  
140026   Messemaker 1847 Gouda 2C  
140042   Rokado Nieuw-Beijerland 2D  
080054   Fischer Z Amsterdam 3C  
110002   ASC Alphen a/d Rijn 3D  
110009   Leiderdorp Leiderdorp 3C  
120023   Promotie Zoetermeer 3D  
120027   Rijswijk Rijswijk 3D  
120040   SHTV Den Haag 3E  
120044   Schaakhuis Den Haag 3E  
140040   RSR Ivoren Toren Rotterdam 3E  
140048   Sliedrecht Sliedrecht 3F  
120002   Botwinnik Zoetermeer 4E  
140014   Erasmus Rotterdam 4H  
140046   Shah Mata Rotterdam 5E  
140056   De Willige Dame Dordrecht RSB