Indeling vijfde klasse en lager

Home / KNSB-competitie / Indeling vijfde klasse en lager

116 teams hebben zich ingeschreven voor de vijfde klasse en lager. Om de resiafstanden te beperken zijn de zesde en zevende klasse samengevoegd.

Vier klassen bestaan uit zeven teams; 5A, 5F, 6B en 6D, alle teams in die klassen hebben een vrije ronde.

Niet aan alle wensen konden we voldoen, dit omdat sommige wensen van verschillende verenigingen conflicteerden. 

De wedstrijden zijn ingedeeld met de normale berger tabel voor 8 teams. de uitwerking publiceren we binnenkort op deze website en in Netstand.

De uitgewerkte indeling per klasse staat hier.

Er komen een paar aanpassingen, deze publiceren we na maandag 24 september.

  Klasse 5A Clubnr Plaats
1 Assen 3 020001 Assen
2 ZZS! 1 040077 Zwolle
3 SISSA 2 020027 Groningen
4 Tjonger Aa Linde 2 010040 Wolvega
5 vrije ronde    
6 Haren & Oostermoer 2 020012 Haren GN
7 ZSG 2 040074 Zwolle
8 Groninger Combinatie 5 020054 Groningen
       
  Klasse 5B Clubnr Plaats
1 PSV DoDO/Barneveld 2 040086 Putten
2 Koningswaal Tornado Combinatie 2 040032 Beuningen GLD
3 DSG Pallas 2 040041 Deventer
4 Vianen/DVP 2 170061 Vianen NB
5 De Kentering 1 170043 Rosmalen
6 HSC-Stork 1 030039 Hengelo OV
7 Caïssa Elburg 1 040010 Elburg
8 WSG Winterswijk 3 030030 Winterswijk
       
  Klasse 5C Clubnr Plaats
1 Aartswoud 2 090001 Hoogwoud
2 Caissa 5 080009 Amsterdam
3 Caissa-Eenhoorn 3 090008 Zwaag
4 Opening '64 1 090036 Sint Pancras
5 Heerhugowaard 1 090020 Heerhugowaard
6 Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 090030 Schagen
7 Almere 4 080003 Almere
8 Bergen 2 090006 Bergen NH
       
  Klasse 5D Clubnr Plaats
1 Philidor Leiden 3 110012 Leiden
2 Lekstroom 1 060080 Nieuwegein
3 Volendam 1 090066 Volendam
4 HMC Den Bosch 3 170040 Rosmalen
5 LSG 6 110011 Leiden
6 BSG 4 060008 Bussum
7 Almere 3 080003 Almere
8 De Rode Loper 2 060059 Utrecht
       
  Klasse 5E Clubnr Plaats
1 Boven IJ 1 080026 Amsterdam
2 Shah Mata 1 140046 Rotterdam
3 ZZ Combinatie 1 060068 Zaltbommel
4 Schaakhuis 2 120044 Den Haag
5 DSC Delft 5 120010 Delft
6 Onesimus 1 140031 Rotterdam
7 Moira-Domtoren 3 060045 Utrecht
8 Fianchetto 1 140015 Schiedam
       
  Klasse 5F Clubnr Plaats
1 De Baronie 2 170007 Breda
2 't Paardje 1 170071 Made
3 De Stukkenjagers 5 170066 Tilburg
4 Bergen op Zoom 3 170009 Bergen op Zoom
5 vrije ronde    
6 DSC Dongen 1 170018 Dongen
7 SVO Oisterwijk 1 170050 Oisterwijk
8 HWP Sas van Gent 4 160013 Sas van Gent
       
  Klasse 5G Clubnr Plaats
1 De Drie Torens 2 170084 Tilburg
2 UVS 3 040061 Nijmegen
3 SMB 2 040052 Nijmegen
4 Eindhoven 3 170024 Eindhoven
5 EVS 1 170028 Valkenswaard
6 Nuenen 1 170047 Nuenen
7 WLC 2 170083 Eindhoven
8 De Combinatie 2 170014 Asten
       
  Klasse 6A Clubnr Plaats
1 Veenendaal 2 040064 Veenendaal
2 UVS 4 040061 Nijmegen
3 Amersfoort 3 060004 Amersfoort
4 ASV 5 040004 Arnhem
5 Arnhemse Schaakacademie 3 040098 Arnhem
6 Wageningen 4 040069 Wageningen
7 MuConsult Apeldoorn 4 040053 Apeldoorn
8 ODI 1 170048 Uden
       
  Klasse 6B Clubnr Plaats
1 Purmerend 4 090041 Purmerend
2 De Waagtoren 4 090034 Alkmaar
3 DD 4 120007 Den Haag
4 ZSC-Saende 3 090042 Zaandam
5 Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC  2 090055 Haarlem
6 vrije ronde    
7 VAS 4 080043 Amsterdam
8 Purmerend 3 090041 Purmerend
       
  Klasse 6C Clubnr Plaats
1 De Baronie 3 170007 Breda
2 Lekstroom 2 060080 Nieuwegein
3 De Stukkenjagers 7 170066 Tilburg
4 De Vughtse Toren 2 170078 Vught
5 OSV 2 170051 Oss
6 DSC Dongen 2 170018 Dongen
7 WLC 3 170083 Eindhoven
8 De Oude Toren 2 170020 Berkel-Enschot
       
  Klasse 6D Clubnr Plaats
1 Magnus Leidsche Rijn 2 060073 Utrecht
2 Botwinnik 2 120002 Zoetermeer
3 Spijkenisse 3 140051 Spijkenisse
4 LSG 7 110011 Leiden
5 Leiderdorp 2 110009 Leiderdorp
6 RSR Ivoren Toren 2 140040 Rotterdam
7 Overschie 2 140033 Rotterdam
8 vrije ronde    
       
  Klasse 6E Clubnr Plaats
1 De Baronie 4 170007 Breda
2 Staunton 1 170060 Etten-Leur
3 D4 2 170022 Oosterhout NB
4 Leiderdorp 3 110009 Leiderdorp
5 De Pion 3 170054 Roosendaal
6 CSV 2 140007 Capelle aan den IJssel
7 RSG 1 170073 Roosendaal
8 De Raadsheer 2 170057 Zundert
       
  Klasse 6F Clubnr Plaats
1 De Drie Torens 3 170084 Tilburg
2 Dubbelschaak '97 3 170080 Boxtel
3 Waalwijk 2 170079 Waalwijk
4 Oud Zuylen Utrecht 4 060082 Utrecht
5 De Kentering 2 170043 Rosmalen
6 En Passant 3 060017 Bunschoten-Spakenburg
7 SVO Oisterwijk 2 170050 Oisterwijk
8 OSV 3 170051 Oss
       
  Klasse 6G Clubnr Plaats
1 De Combinatie 3 170014 Asten
2 Nuenen 2 170047 Nuenen
3 Son en Breugel 1 170062 Son en Breugel
4 Veldhoven 2 170074 Veldhoven
5 HMC Den Bosch 4 170040 Rosmalen
6 HSC Helmond 3 170038 Helmond
7 Garde 2 170030 Soerendonk
8 Eindhoven 4 170024 Eindhoven
       
  Klasse 6H Clubnr Plaats
1 De Raadsheer 3 170057 Zundert
2 De Oude Toren 1 170020 Berkel-Enschot
3 De Stukkenjagers 6 170066 Tilburg
4 EGS 2 170023 Goirle
5 De Pion 4 170054 Roosendaal
6 RDS 1 170049 Sint-Oedenrode
7 De Kemppion 1 170042 Steensel
8 De Drie Torens 4 170084 Tilburg