Teams competitie 2018-2019

Home / KNSB-competitie / Teams competitie 2018-2019

De voorlopige lijst van teams van het seizoen 2018-2019 gesorteerd per klasse.​ De vierde klasse volgt later; teams die gedegradeerd zijn uit de derde klasse hebben het recht deelte nemen aan de vierde klasse, ze kunnen zich aanmelden voor 1 juni via dit formulier.

kl18/19 Teams Id Plaats P/D kl17/18
M Charlois Europoort 140009 Rotterdam K 1A
M De Stukkenjagers 170066 Tilburg K 1B
M LSG IntelliMagic 110011 Leiden K M
M Kennemer Combinatie 090071 Haarlem   M
M BSG 060008 Bussum   M
M HMC Calder 170040 Den Bosch   M
M En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg   M
M Voerendaal 190033 Klimmen   M
M SISSA 020027 Groningen   M
M MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn   M
1 Wageningen 040069 Wageningen   1A
1 SISSA 2 020027 Groningen   1A
1 Purmerend 090041 Purmerend   1A
1 Caissa 080009 Amsterdam   1A
1 Philidor 1847 010026 Leeuwarden   1A
1 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht   1A
1 ASV 040004 Arnhem   1A
1 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent   1B
1 DSC Delft 120010 Delft   1B
1 HWP Haarlem 090023 Haarlem   1B
1 Paul Keres 060052 Utrecht   1B
1 Venlo 190028 Venlo   1B
1 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen   1B
1 UVS 040061 Nijmegen   1B
1 SG Max Euwe 030010 Enschede K 2A
1 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn K 2B
1 Voorschoten 110018 Voorschoten K 2C
1 Vianen/DVP 170061 Vianen K 2D
1 Groninger Combinatie 020054 Groningen D M
1 Pathena Rotterdam 140043 Rotterdam D M
2 AAS 110029 Aalsmeer D 1A
2 Messemaker 1847 140026 Gouda D 1A
2 De Toren Arnhem 040089 Arnhem D 1B
2 De Pion 170054 Roosendaal D 1B
2 SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam   2A
2 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam   2A
2 MSV 040035 Meppel   2A
2 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen   2A
2 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg   2A
2 Amersfoort 060004 Amersfoort   2A
2 Assen 020001 Assen   2A
2 Philidor Leiden 110012 Leiden   2B
2 MuConsult Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn   2B
2 LSG 2 110011 Leiden   2B
2 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem   2B
2 SSC 1922 060057 Soest   2B
2 Caissa 2 080009 Amsterdam   2B
2 Santpoort 090044 Velserbroek   2B
2 DD 120007 Den Haag   2C
2 De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee   2C
2 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland   2C
2 De Waagtoren 090034 Alkmaar   2C
2 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel   2C
2 VAS 080043 Amsterdam   2C
2 Schaakmat Westland 120030 De Lier   2C
2 Spijkenisse 140051 Spijkenisse   2D
2 DJC Stein 190005 Stein   2D
2 Eindhoven 170024 Eindhoven   2D
2 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen   2D
2 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg   2D
2 Dordrecht 140010 Dordrecht   2D
2 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel   2D
2 Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie K 3A
2 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk K 3B
2 BSG 2 060008 Bussum K 3C
2 Paul Keres 2 060052 Utrecht K 3D
2 Oegstgeest '80 110022 Leiden K 3E
2 DSC Delft 2 120010 Delft K 3F
2 CSV 140007 Capelle aan den IJssel K 3G
2 RSC 't Pionneke 190023 Roermond K 3H
3 Lonneker 030037 Lonneker D 2A
3 Almelo 030001 Almelo D 2A
3 HSG 060031 Hilversum D 2B
3 ZSC-Saende 090042 Zaandam D 2B
3 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent D 2C
3 LSG 3 110011 Leiden D 2C
3 HMC Calder 2 170040 Den Bosch D 2D
3 PION 040042 Groesbeek D 2D
3 Sneek 010030 Sneek   3A
3 Het Kasteel 040030 Wijchen   3A
3 BSV Bennekom 040006 Bennekom   3A
3 Zevenaar 040059 Zevenaar   3A
3 SISSA 3 020027 Groningen   3A
3 Hoogeveen 020014 Hoogeveen   3A
3 ASV 2 040004 Arnhem   3A
3 Spassky's 020032 Groningen   3B
3 Staunton 020013 Groningen   3B
3 Schaakwoude 010029 Damwald   3B
3 DSG Pallas 040041 Deventer   3B
3 SG Max Euwe 2 030010 Enschede   3B
3 ZSG 040074 Zwolle   3B
3 HSP/Veendam 020015 Hoogezand   3B
3 Amsterdam West 080038 Amsterdam   3C
3 Caissa 3 080009 Amsterdam   3C
3 PSV/DoDO 040086 Putten   3C
3 De Toren Arnhem 2 040089 Arnhem   3C
3 ASV 3 040004 Arnhem   3C
3 Wageningen 2 040069 Wageningen   3C
3 SMB 040052 Nijmegen   3C
3 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn   3D
3 DSC Delft 3 120010 Delft   3D
3 ASC 110002 Alphen a/d Rijn   3D
3 VAS 2 080043 Amsterdam   3D
3 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem   3D
3 Boven IJ 080026 Amsterdam   3D
3 En Passant 2 060017 Bunschoten-Spakenburg   3D
3 Promotie 120023 Zoetermeer   3E
3 Fischer Z 080054 Amsterdam   3E
3 Leiderdorp 110009 Leiderdorp   3E
3 Almere 080003 Almere   3E
3 DD 2 120007 Den Haag   3E
3 LSG 4 110011 Leiden   3E
3 Paul Keres 3 060052 Utrecht   3E
3 Sliedrecht 140048 Sliedrecht   3F
3 De Combinatie 170014 Asten   3F
3 Rijswijk 120027 Rijswijk   3F
3 Goes 160001 Goes   3F
3 Schaakhuis 120044 Den Haag   3F
3 SHTV 120040 Den Haag   3F
3 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht   3F
3 Landau Axel 1 160005 Axel   3G
3 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam   3G
3 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom   3G
3 RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam   3G
3 Souburg 160009 Oost-Souburg   3G
3 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent   3G
3 Messemaker 1847 2 140026 Gouda   3G
3 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg   3H
3 Voerendaal 2 190033 Klimmen   3H
3 Blerick 190038 Venlo   3H
3 WLC 170083 Eindhoven   3H
3 D4 170022 Oosterhout NB   3H
3 HSC Helmond 170038 Helmond   3H
3 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg   3H
3 Mid-Fryslân 010020 Akkrum P FSB
3 Assen 2 020001 Assen P NOSBO
3 WSG Winterswijk 2 030030 Winterswijk P SBO
3 Koningswaal 040032 Beuningen GLD P OSBO 1
3 Voorst 040066 Voorst P OSBO 2
3 Moira-Domtoren 060045 Utrecht P SGS
3 Zukertort Amstelveen 3 080007 Amstelveen P SGA 1
3       P SGA 2
3 Mulder Optiek MACh 090030 Schagen P NHSB
3 Philidor Leiden 110012 Leiden P LeiSB
3 DSC Delft 4 120010 Delft P HSB
3 Overschie 140033 Rotterdam P RSB
3 Landau Axel 2 160005 Axel P ZSB
3 De Stukkenjagers 4 170066 Tilburg P NBSB 1
3 Veldhoven 170074 Veldhoven P NBSB 2
3 Voerendaal 3 190033 Klimmen P LiSB