Indeling Klasse 1A

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders + opmerkingen/uitspraken / Indeling Klasse 1A
Ronde 1 - 15 september           Wedstrijdleider
SG Max Euwe Paul Keres   -   Peter Goud
DSC Delft - ASV   -   Ad Bruijns
Wageningen - Caissa-Eenhoorn   -   André Osinga
Purmerend - UVS   -   Aart Strik
Philidor 1847 - Groninger Combinatie   -   Erwin Denissen
             
Ronde 2 - 6 oktober           Wedstrijdleider
Groninger Combinatie - SG Max Euwe   -   Rick Weggen
UVS - Philidor 1847   -   Nico Bosman
Caissa-Eenhoorn - Purmerend   -   Aart Strik
ASV - Wageningen   -   Paul Ham
Paul Keres - DSC Delft   -   Theo Weijers
             
Ronde 3 - 3 november           Wedstrijdleider
SG Max Euwe - DSC Delft   -   René Kniest
Wageningen - Paul Keres   -   Frans Peeters
Purmerend - ASV   -   Klaas Knoester
Philidor 1847 - Caissa-Eenhoorn   -   Paul Ham
Groninger Combinatie - UVS   -   Willem Schepers
             
Ronde 4 - 24 november           Wedstrijdleider
UVS - SG Max Euwe   -   Theo Koolen
Caissa-Eenhoorn - Groninger Combinatie   -   Theo Weijers
ASV - Philidor 1847   -   Ton van Roon
Paul Keres - Purmerend   -   Paul Oudshoorn
DSC Delft - Wageningen   -   Jan van den Ende
             
Ronde 5 - 15 december           Wedstrijdleider
SG Max Euwe - Wageningen   -   Gerard de Lange
Purmerend - DSC Delft   -   Arthur Schuering
Philidor 1847 - Paul Keres   -   Willem Schepers
Groninger Combinatie - ASV   -   Hiddo Zuiderweg
UVS - Caissa-Eenhoorn   -   André Osinga
             
Ronde 6 - 9 februari           Wedstrijdleider
Caissa-Eenhoorn - SG Max Euwe   -   Paul Oudshoorn
ASV - UVS   -   Gerard de Lange
Paul Keres - Groninger Combinatie   -   Theo Koolen
DSC Delft - Philidor 1847   -   Frans Peeters
Wageningen - Purmerend   -   Joost Jansen
             
Ronde 7 - 16 maart           Wedstrijdleider
SG Max Euwe - Purmerend   -   Theo Heeregrave
Philidor 1847 - Wageningen   -   Erwin Denissen
Groninger Combinatie - DSC Delft   -   Rick Weggen
UVS - Paul Keres   -   Paul Ham
Caissa-Eenhoorn - ASV   -   Paul Oudshoorn
             
Ronde 8 - 13 april           Wedstrijdleider
ASV - SG Max Euwe   -   Joost Jansen
Paul Keres - Caissa-Eenhoorn   -   Jos Pots
DSC Delft - UVS   -   Rene Westendorp
Wageningen - Groninger Combinatie   -   Ton van Roon
Purmerend - Philidor 1847   -   Sernin van de Krol
             
Ronde 9 - 11 mei           Wedstrijdleider
Philidor 1847 - SG Max Euwe   -   Aart Strik
Groninger Combinatie - Purmerend   -   Peter de Jong
UVS - Wageningen   -   René Kniest
Caissa-Eenhoorn - DSC Delft   -   Klaas Knoester
ASV Paul Keres   -   Theo Heeregrave