Indeling Meesterklasse

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Meesterklasse
Ronde 1 - 15 september           Wedstrijdleider
Zuid Limburg LSG IntelliMagic   -   Jos Pots
Kennemer Combinatie - HMC Den Bosch   -   Marc Jongerius
En Passant - De Stukkenjagers   -   Sernin van de Krol
MuConsult Apeldoorn - BSG   -   Willem Schepers
Charlois Europoort - HWP Sas van Gent   -   Chris de Weert
             
Ronde 2 - 6 oktober           Wedstrijdleider
HWP Sas van Gent - Zuid Limburg   -   Bart de Vogelaere
BSG - Charlois Europoort   -   Peter de Jong
De Stukkenjagers - MuConsult Apeldoorn   -   Erik Ruben
HMC Den Bosch - En Passant   -   Gerard de Lange
LSG IntelliMagic - Kennemer Combinatie   -   Marc Jongerius
             
Ronde 3 - 3 november           Wedstrijdleider
Zuid Limburg - Kennemer Combinatie   -   Jos Pots
En Passant - LSG IntelliMagic   -   Peter Goud
MuConsult Apeldoorn - HMC Den Bosch   -   Hiddo Zuiderweg
Charlois Europoort - De Stukkenjagers   -   Rens ter Veen
HWP Sas van Gent - BSG   -   Bart de Vogelaere
             
Ronde 4 - 24 november           Wedstrijdleider
BSG - Zuid Limburg   -   Marc Jongerius
De Stukkenjagers - HWP Sas van Gent   -   Rick Wagemakers
HMC Den Bosch - Charlois Europoort   -   Nico Bosman
LSG IntelliMagic - MuConsult Apeldoorn   -   Frans Peeters
Kennemer Combinatie - En Passant   -   Erwin Denissen
             
Ronde 5 - 15 december           Wedstrijdleider
Zuid Limburg - En Passant   -   Ton van Roon
MuConsult Apeldoorn - Kennemer Combinatie   -   Peter Goud
Charlois Europoort - LSG IntelliMagic   -   Jan van den Ende
HWP Sas van Gent - HMC Den Bosch   -   Robert Huizer
BSG - De Stukkenjagers   -   Theo Weijers
             
Ronde 6 - 9 februari           Wedstrijdleider
De Stukkenjagers - Zuid Limburg   -   Erik Ruben
HMC Den Bosch - BSG   -   René Kniest
LSG IntelliMagic - HWP Sas van Gent   -   Louis Wulffers
Kennemer Combinatie - Charlois Europoort   -   Arthur Schuering
En Passant - MuConsult Apeldoorn   -   Nico Bosman
             
Ronde 7 - 16 maart           Wedstrijdleider
Zuid Limburg - MuConsult Apeldoorn   -   René Coenjaerts
Charlois Europoort - En Passant   -   Marc Jongerius
HWP Sas van Gent - Kennemer Combinatie   -   André Osinga
BSG - LSG IntelliMagic   -   Klaas Knoester
De Stukkenjagers - HMC Den Bosch   -   Jos Pots
             
Ronde 8 - 13 april           Wedstrijdleider
HMC Den Bosch - Zuid Limburg   -   Theo Koolen
LSG IntelliMagic - De Stukkenjagers   -   Jan van den Ende
Kennemer Combinatie - BSG   -   Aart Strik
En Passant - HWP Sas van Gent   -   Paul Oudshoorn
MuConsult Apeldoorn - Charlois Europoort   -   Paul Ham
             
Ronde 9 - 11 mei Gemeenschappelijk bij Kennemer Combinatie Wedstrijdleider
Charlois Europoort - Zuid Limburg   -   Gerard de Lange
HWP Sas van Gent - MuConsult Apeldoorn   -   Marc Jongerius
BSG - En Passant   -   Jos Pots
De Stukkenjagers - Kennemer Combinatie   -   Frans Peeters
HMC Den Bosch LSG IntelliMagic   -   Ton van Roon