Nederlands vrouwenkampioene Anne Haast gaf vanmiddag een simultaan voor de jeugd in Grand Café Theothorne. Wegens dreigende luchten werden de borden toch maar naar binnen verplaatst. Zeven zeer jonge jeugdspelers namen plaats en hun aanwezigheid was zo aanstekelijk dat er ook vijf ‘ouderen’ aanschoven.
De 9-jarige Lauri Maris maakte remise, en Etienne Alssema kwam tot hetzelfde resultaat.
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen