Zaterdag 12 januari 2019 is er van 14.30-18.30 uur de jaarlijkse Tata-instuif in het MEC in Amsterdam. Partijen uit de eerste ronde van het Tata-toernooi worden gevolgd op een groot scherm en iedereen kan zelf partijen naspelen en analyseren. Grootmeester Paul van der Sterren zal samen met de internationale meesters Marcel Peek en Arthur van de Oudeweetering commentaar geven. Toegang is gratis, het MEC zorgt voor een hapje en een drankje.
Kom gezellig met uw schaakvrienden langs!
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaakbond
Schaakbond.nl ondersteunt leden, clubs, scholen en organisatoren om verder te ontplooien in het schaken met kampioenschappen en een kenniscentrum vol met uitleg en verwijzingen. Meer informatie vind je op Schaakbond.nl.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
KvK: 40530765
IBAN: NL67ABNA0891743537
BIC/SWIFT: ABNANL2A
BTW NL002566692B01
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen