Behaalde titelnormen en topscores competitie 2016-2017

Home Nieuws Behaalde titelnormen en topscores competitie 2016-2017
Miguoel Admiraal, de topscorer van de Meesterklasse ontvangt de kampioensbeker van de Kennmer Combinatie

In de KNSB competitie 2016-2017 zijn in totaal zes normen behaald, naast de vijf IM normen heeft arbiter Rick Wagemakers een FA norm behaald.

Meesterklasse  
Naam Norm
Nico Zwirs (MuConsult Apeldoorn) IM
Michiel Bosman (LSG IntelliMagic) IM
   
Klasse 1A  
Naam Norm
Bob Beeke (ASV) IM
Liam Vrolijk (Messemaker 1847) IM
   
Klasse 1B  
Naam Norm
Valentin Buckels (Voerendaal) IM

 

Topscorers per klasse

Klasse Naam Team W N TPR
Meesterklasse Miguoel Admiraal Kennemer Combinatie 8 9 2617
Klasse 1A Ruud Janssen De Toren Arnhem 8 9 2666
Klasse 1B Daniel Hausrath Voerendaal 9 2510
Klasse 2A Simon Elgersma Lonneker 8 9 2435
Klasse 2B Fred Slingerland Oegstgeest '80 8 9 2496
Klasse 2C Niek Seelemeijer Laurierboom-Gambiet 9 2597
Klasse 2D John van der Wiel DD 7 9 2362
Klasse 3A Arnold Frijling ZSG 7 8 2353
Klasse 3B Arjan van Lith WSG Winterswijk 9 2319
Klasse 3C Marcel Boel MuConsult Apeldoorn 2 7 9 2241
Klasse 3D Justin Senders LSG 2 9 2287
Klasse 3E Eelco Kuipers LSG 3 8 9 2365
Klasse 3F Peter Glissenaar Krimpen aan den IJssel 9 2228
Klasse 3G Leon Koster CSV 8 9 2406
Klasse 3H Bas van de Plassche Eindhoven 9 2303

Bovenstaande spelers ontvangen van New in Chess het laatste Yearbook
De topscores worden bepaald door het aantal behaalde punten (W) en vervolgens op TPR

 

Topscores overall

  Naam Team W N TPR KL
1 Niek Seelemeijer Laurierboom-Gambiet 9 2597 2C
2 Arjan van Lith WSG Winterswijk 9 2319 3B
3 Justin Senders LSG 2 9 2287 3D
4 Ruud Janssen De Toren Arnhem 8 9 2666 1A
5 Miguoel Admiraal Kennemer Combinatie 8 9 2617 M
6 Fred Slingerland Oegstgeest '80 8 9 2496 2B
7 Simon Elgersma Lonneker 8 9 2435 2A
8 Leon Koster CSV 8 9 2406 3G
9 Eelco Kuipers LSG 3 8 9 2365 3E
10 Jerrel Thakoerdien Caissa-Eenhoorn 8 9 2331 2A
11 Robert Ris BSG 9 2534 1A
12 Daniel Hausrath Voerendaal 9 2510 1B
13 Frank Erwich BSG 9 2506 1A
14 Richard Berendsen MSV 8 2442 3B
15 Jeffrey van Vliet AAS 9 2427 2B
16 Jan Jaap Janse Paul Keres 2 9 2406 2C
17 Michiel van Woerden Westlandse Schaak Combinatie 9 2389 2C
18 Ewoud 't Jong PSV/DoDO 9 2388 3D
19 Frans Konings De Stukkenjagers 2 8 2357 3G
20 Bas van de Plassche Eindhoven 9 2303 3H
21 Peter Glissenaar Krimpen aan den IJssel 9 2228 3F
Belangrijke links