Plaatsingslijst KNSB competitie 2019-2020

Home / Nieuws / Plaatsingslijst KNSB competitie 2019-2020
Pers Competitie donderdag, 26 september, 2019
De regerend kampioen LSG IntelliMagic

Zaterdag 28 september is de eerste ronde van de KNSB competitie 2019-2020 tot en met de vierde klasse. De klassen 5-7 starten 2 november.

Alle opstellingen zijn verwerkt en een plaatsingslijst is uitgerekend. Op nummer 1 de huidige kampioen van de Meesterklasse LSG IntelliMagic.

Per klasse en klassegroep is de gemiddelde rating en de gemiddelde leeftijd uitgerekend in dit overzicht. Venlo 1 in Klasse 1B is met gemiddeld 65 jaar het oudste team en Groninger Combinatie 1 in de Meesterklasse het jongste team (26 jaar).

Alle opstellingen met de startratings en ID's kunt u hier inzien.

PL   Klasse Team KNSB FIDE
1    M LSG IntelliMagic 1 2455 2464
2   M Kennemer Combinatie 1 2447 2450
3   M BSG 1 2420 2426
4   M En Passant 1 2419 2419
5   M HMC Den Bosch 1 2408 2408
6   M MuConsult Apeldoorn 1 2399 2398
7   M Charlois Europoort 1 2381 2365
8   1A Paul Keres 1 2351 2351
9   M HWP Sas van Gent 1 2350 2342
10   M Groninger Combinatie 1 2329 2330
11   M Caissa 1 2305 2306
12   1B Zuid Limburg 1 2284 2277
13   1B Vianen/DVP 1 2259 2269
14   3A LOS 1 2250 2247
15   1A HWP Haarlem 1 2238 2233
16   1B Voorschoten 1 2238 2231
17   1B Venlo 1 2223 2225
18   1A Zukertort Amstelveen 1 2222 2237
19   1B LSG 2 2221 2215
20   1B UVS 1 2217 2210
21   1A SG Max Euwe 1 2215 2228
22   2B De Waagtoren 1 2210 2215
23   1A Philidor 1847 1 2207 2209
24   1A Wageningen 1 2204 2211
25   1B DSC Delft 1 2202 2224
26   2D Blerick 1 2202 2187
27   2B JuRo Unirek / De Wijker Toren 1 2197 2194
28   1A Caissa-Eenhoorn 1 2193 2198
29   2C Philidor Leiden 1 2187 2175
30   2C Messemaker 1847 1 2183 2185
31   2A SSC 1922 1 2181 2186
32   4F KiNG 1 2177 2160
33   1B De Stukkenjagers 1 2173 2182
34   2C AAS 1 2168 2186
35   2B Paul Keres 2 2166 2173
36   2C DD 1 2163 2163
37   1B Krimpen aan den IJssel 1 2156 2164
38   3H WLC 1 2155 2163
39   2C SOPSWEPS'29 1 2155 2161
40   1A Kennemer Combinatie 2 2155 2177
41   2A Assen 1 2149 2140
42   2D De Pion 1 2148 2153
43   2B Amersfoort 1 2145 2153
44   2A Arnhemse Schaakacademie 1 2137 2127
45   2A ASV 1 2137 2132
46   3D Autovakmeester Schaap Mach 1 2132 2182
47   1A Groninger Combinatie 2 2130 2144
48   2D RSC 't Pionneke 1 2124 2119
49   2A MSV 1 2122 2134
50   3E DSC Delft 2 2118 2125
51   2D Eindhoven 1 2116 2140
52   1B Spijkenisse 1 2116 2122
53   3D Leiderdorp 1 2111 2100
54   3C Veenendaal 1 2110 2126
55   2D Dordrecht 1 2102 2102
56   2C HWP Sas van Gent 2 2100 2115
57   2D Rokado 1 2100 2101
58   3C BSG 2 2100 2124
59   3C Oud Zuylen Utrecht 1 2099 2112
60   2C VAS 1 2099 2088
61   3D Fischer Z 1 2099 2126
62   2B Caissa 2 2094 2112
63   2B Purmerend 1 2091 2092
64   2D Zuid Limburg 2 2091 2115
65   3E LSG 3 2087 2117
66   3H Dubbelschaak '97 1 2086 2100
67   2B Santpoort 1 2086 2061
68   3F ASV 2 2081 2108
69   3F Charlois Europoort 2 2080 2083
70   2B Oegstgeest '80 1 2076 2099
71   3C Paul Keres 3 2075 2072
72   2C Schaakmat Westland 1 2075 2103
73   3B SG Max Euwe 2 2074 2081
74   2A Almere 1 2073 2064
75   3E Promotie 1 2072 2066
76   2B VAS 2 2069 2082
77   2A MuConsult Apeldoorn 2 2068 2086
78   2D De Combinatie 1 2068 2084
79   2C Rijswijk 1 2061 2053
80   3D Laurierboom-Gambiet 1 2057 2097
81   3C ZSC-Saende 1 2051 2067
82   2B DSG Pallas 1 2049 2048
83   3H Veldhoven 1 2043 2084
84   2A Emanuel Lasker 1 2039 2066
85   3A Philidor 1847 2 2037 2048
86   3D Caissa 3 2037 2043
87   3B Zevenaar 1 2034 2020
88   3D De Waagtoren 2 2033 2035
89   3G Goes 1 2032 2060
90   3E Philidor Leiden 2 2027 2002
91   3C HSG 1 2027 2035
92   2A Sneek 1 2026 2035
93   3A Qonnected Hardenberg 1 2022 2041
94   3D HWP Haarlem 2 2021 2028
95   3H HSC Helmond 1 2020 2046
96   3D Caissa-Eenhoorn 2 2019 2048
97   3G S. Landau 1 2017 2072
98   4G Voorschoten 2 2016 2018
99   3B WSG Winterswijk 1 2014 1982
100   3D ASC 1 2013 2042
101   3G Bergen op Zoom 1 2011 1999
102   4E JuRo Unirek / De Wijker Toren 2 2008 1993
103   2D De Stukkenjagers 2 2007 2030
104   3F CSV 1 2004 2061
105   3B Almelo 1 2000 2006
106   3B UVS 2 2000 2008
108   3H HMC Den Bosch 2 1998 2054
107   3E Overschie 1 1998 2014
109   3G Souburg 1 1997 2005
110   3E Schaakhuis 1 1996 2000
111   4E Amsterdam West 1 1992 1994
112   3B BSV Bennekom 1 1991 2013
113   3C PSV/DoDO 1 1991 1987
114   4D Kennemer Combinatie 3 1990 1981
115   3F De Drie Torens 1 1989 2031
116   2D Krimpen aan den IJssel 2 1988 2043
117   4D De Amstel 1 1986 2036
118   3A Spassky's 1 1985 2001
119   2C Zukertort Amstelveen 2 1985 1978
120   3G HWP Sas van Gent 3 1984 1977
121   3A ZSG 1 1981 1962
122   3C Wageningen 2 1979 1991
123   3E Botwinnik 1 1978 1941
124   4C Moira-Domtoren 1 1976 1991
125   3H PION/Mook combinatie 1 1976 2008
126   3G Sliedrecht 1 1973 1979
127   3A Groninger Combinatie 3 1972 2010
128   3G DSC Delft 3 1971 1997
129   4H D4 1 1962 1970
130   4C Woerden 1 1961 1980
131   3A Schaakwoude 1 1961 1958
132   3H ASV 3 1960 1993
133   3G Charlois Europoort 3 1959 1992
134   3E RSR Ivoren Toren 1 1958 1975
135   3B Staunton 1 1957 1992
136   3E DD 2 1956 1955
137   3A HSP/Veendam 1 1955 1980
138   4I Blerick 2 1954 1967
139   4D HWP Zaanstad 1 1952 1992
140   3F LSG 4 1948 1934
141   3G De Pion 2 1948 1979
142   3C En Passant 2 1947 1977
143   4C Magnus Leidsche Rijn 1 1946 1882
144   4H Waalwijk 1 1943 1946
145   4E Aartswoud 1 1942 2018
146   3H Venlo 2 1941 2066
147   2A SISSA 1 1940 1919
148   4E Caissa 4 1933 1993
149   3H Eindhoven 2 1933 1956
150   3H Zuid Limburg 3 1930 1943
151   4D Bergen 1 1929 1911
152   4C Paul Keres 4 1929 1953
153   4B Voorst 1 1928 1956
154   3F SMB 1 1923 1893
155   4F SHTV 1 1903 1905
156   4E Zuid-Oost United 1 1902 1891
157   3B Rokade 1 1901 1953
158   3B Lonneker 1 1900 1939
159     4G Messemaker 1847 2 1899 1909
160   4E De Uil 1 1899 1939
161   4I OSV 1 1898 1961
162   3E Erasmus 1 1898 1954
163   4C Amersfoort 2 1896 1887
164   3F DSC Delft 4 1895 1970
165   4D Amsterdam West 2 1895 1900
166   4H Arnhemse Schaakacademie 2 1895 1928
167   3F Zuid Limburg 4 1894 1932
168   3F Sliedrecht 2 1891 1909
169   4B ENO 1 1889 2068
170   4I Maastricht 1 1888 1853
171   3A Haren & Oostermoer 1 1888 1913
172   4I De Juiste Z 1 1887 1939
173   3C SG Max Euwe 3 1885 1897
174   4E Purmerend 2 1882 1958
175   3D ZSC-Saende 2 1879 1885
176   4H De Raadsheer 1 1877 1911
177   4H KiNG 2 1876 1899
178   4I Het Kasteel 1 1873 1970
179   4A Hoogeveen 1 1871 1906
180   3G De Baronie 1 1869 1908
181   4H De Giessen en Linge 1 1867 1964
182   4C Zeist 1 1867 1917
183   4H Rivierenland 1 1866 1818
184   4G Promotie 2 1866 1928
185   4G Spijkenisse 2 1864 1897
186   4C Almere 2 1864 1899
187   4H De Vughtse Toren 1 1862 1957
188   4I Garde 1 1861 1911
189   4A Tjonger Aa Linde 1 1860 1912
190   4D Volendam 1 1859 1883
191   4C De Rode Loper 1 1858 1865
192   4G LSG 5 1856 1905
193   4D Het Spaarne 1 1856 1932
194   4E De Waagtoren 3 1856 1895
195   4A O&O Kampen 1 1855 1904
196   4G Rijswijk 2 1854 1878
197   4G Krimpen aan den IJssel 3 1849 1914
198   4D BSG 3 1843 1891
199   4I UVS 3 1840 1925
200   3F De Stukkenjagers 3 1839 1876
201   4D HWP Haarlem 3 1835 1899
202   4G Fianchetto 1 1835 1853
203   4A Groninger Combinatie 4 1831 1831
204   4B MuConsult Apeldoorn 3 1828 1883
205   4B ASV 4 1828 1838
206   4H EGS 1 1825 1855
207   4C Wageningen 3 1824 1858
208   4I ZwartWit Maastricht 1 1823 1814
209   4D Moira-Domtoren Vegtlust Combinatie 2 1823 1865
210   4B Doetinchem 1 1821 1874
211   4F SVO Oisterwijk 1 1821 1888
212   4C PSV DoDO/Barneveld 2 1819 1815
213   4A Staunton 2 1817 1819
214   3B WSG Winterswijk 2 1816 1832
215   4E VAS 3 1811 1901
216   4I WLC 2 1801 1796
217   4F ZSC 1 1791 1822
218   4E Shah Mata 1 1786 1901
219   4F De Zwarte Dame 1 1786 1883
220   3A Assen 2 1785 1757
221   4A ESG Emmen 1 1785 1906
222   4B Caïssa Elburg 1 1784 1947
223   4A SISSA 2 1783 1803
224   4G SHTV 2 1777 1782
225   4B Lonneker 2 1774 1978
226   4I Zuid Limburg 5 1771 1809
227   4A Schaakwoude 2 1771 1632
228   4F Goes 2 1770 1777
229   4F Souburg 2 1759 1793
230   4H De Baronie 2 1755 1784
231   4F Middelburg 1 1751 1775
232   4A Mid-Fryslân 1 1750 1801
233   4A Qonnected Hardenberg 2 1744 1739
234   4B ZZS! 1 1725 1978
235   4B Borne 1 1717 1291
236   4G De Stukkenjagers 4 1697 1733
237   4F S. Landau 2 1693 1674
238   4F Scheldeschaak 1 1671 1691
239   4B Almelo 2 1635 1885