Programma KNSB competitie speelronde 7 maart 2020

Home Nieuws Programma KNSB competitie speelronde 7 maart 2020

Wij ontvangen van verschillende verenigingen vragen over het mogelijk uitstellen van wedstrijden vanwege het Corona virus. De KNSB volgt in deze het advies van het RIVM. Er is vooralsnog geen reden wedstrijden uit te stellen.  Handen schudden voor aanvang van de partij is niet verplicht.

Het volledige programma:

Meesterklasse    
HWP Sas van Gent 1 - HMC Den Bosch 1
LSG IntelliMagic 1 - Kennemer Combinatie 1
Caissa 1 - En Passant 1
Groninger Combinatie 1 - MuConsult Apeldoorn 1
Charlois Europoort 1 - BSG 1
     
Klasse 1A    
Paul Keres 1 - Philidor 1847 1
SG Max Euwe 1 - Kennemer Combinatie 2
Groninger Combinatie 2 - Wageningen 1
HWP Haarlem 1 - Caissa-Eenhoorn 1
     
Klasse 1B    
Krimpen aan den IJssel 1 - De Stukkenjagers 1
LSG 2 - DSC Delft 1
Spijkenisse 1 - Zuid Limburg 1
UVS 1 - Voorschoten 1
Venlo 1 - Vianen/DVP 1
     
Klasse 2A    
Arnhemse Schaakacademie 1 - Emanuel Lasker 1
MSV 1 - Assen 1
SSC 1922 1 - SISSA 1
ASV 1 - MuConsult Apeldoorn 2
Sneek 1 - Almere 1
     
Klasse 2B    
Paul Keres 2 - Oegstgeest '80 1
DSG Pallas 1 - Purmerend 1
Caissa 2 - JuRo Unirek / De Wijker Toren 1
De Waagtoren 1 - VAS 2
Amersfoort 1 - Santpoort 1
     
Klasse 2C    
HWP Sas van Gent 2 - Philidor Leiden 1
SOPSWEPS'29 1 - Rijswijk 1
DD 1 - Zukertort Amstelveen 2
Messemaker 1847 1 - VAS 1
Schaakmat Westland 1 - AAS 1
     
Klasse 2D    
Krimpen aan den IJssel 2 - De Stukkenjagers 2
De Pion 1 - RSC 't Pionneke 1
De Combinatie 1 - Zuid Limburg 2
Blerick 1 - Rokado 1
Dordrecht 1 - Eindhoven 1
     
Klasse 3A    
ZSG 1 - Philidor 1847 2
Qonnected Hardenberg 1 - Assen 2
Schaakwoude 1 - Spassky's 1
Groninger Combinatie 3 - Haren & Oostermoer 1
HSP/Veendam 1 - LOS 1
     
Klasse 3B    
Staunton Groningen 1 - Lonneker 1
SG Max Euwe 2 - BSV Bennekom 1
Rokade 1 - WSG Winterswijk 2
UVS 2 - WSG Winterswijk 1
Zevenaar 1 - Almelo 1
     
Klasse 3C    
Paul Keres 3 - ZSC-Saende 1
SG Max Euwe 3 - PSV/DoDO 1
Oud Zuylen Utrecht 1 - En Passant 2
Veenendaal 1 - Wageningen 2
HSG 1 - BSG 2
     
Klasse 3D    
Fischer Z 1 - ZSC-Saende 2
ASC 1 - Leiderdorp 1
Caissa 3 - Autovakmeester Schaap Mach 1
De Waagtoren 2 - Laurierboom-Gambiet 1
HWP Haarlem 2 - Caissa-Eenhoorn 2
     
Klasse 3E    
Erasmus 1 - Philidor Leiden 2
LSG 3 - DSC Delft 2
DD 2 - RSR Ivoren Toren 1
Schaakhuis 1 - Overschie 1
Promotie 1 - Botwinnik 1
     
Klasse 3F    
De Drie Torens 1 - De Stukkenjagers 3
LSG 4 - DSC Delft 4
CSV 1 - Zuid Limburg 4
ASV 2 - Sliedrecht 2
Charlois Europoort 2 - SMB 1
     
Klasse 3G    
HWP Sas van Gent 3 - Goes 1
De Pion 2 - DSC Delft 3
Bergen op Zoom 1 - S. Landau 1
Souburg 1 - Sliedrecht 1
Charlois Europoort 3 - De Baronie 1
     
Klasse 3H    
Dubbelschaak '97 1 - HMC Den Bosch 2
PION/Mook combinatie 1 - Veldhoven 1
HSC Helmond 1 - Zuid Limburg 3
ASV 3 - WLC 1
Venlo 2 - Eindhoven 2
     
Klasse 4A    
Staunton Groningen 2 - ESG Emmen 1
Qonnected Hardenberg 2 - Tjonger Aa Linde 1
Schaakwoude 2 - SISSA 2
Groninger Combinatie 4 - O&O Kampen 1
Hoogeveen 1 - Mid-Fryslân 1
     
Klasse 4B    
Borne 1 - Lonneker 2
Voorst 1 - Caïssa Elburg 1
Doetinchem 1 - ENO 1
ASV 4 - MuConsult Apeldoorn 3
ZZS! 1 - Almelo 2
     
Klasse 4C    
Paul Keres 4 - De Rode Loper 1
Zeist 1 - PSV DoDO/Barneveld 2
Magnus Leidsche Rijn 1 - Moira-Domtoren 1
Woerden 1 - Wageningen 3
Amersfoort 2 - Almere 2
     
Klasse 4D    
BSG 3 - Volendam 1
Bergen 1 - Kennemer Combinatie 3
De Amstel 1 - Moira-Domtoren Vegtlust Combinatie 2
Het Spaarne 1 - HWP Zaanstad 1
HWP Haarlem 3 - Amsterdam West 2
     
Klasse 4E    
Zuid-Oost United 1 - De Uil 1
Shah Mata 1 - Purmerend 2
Caissa 4 - JuRo Unirek / De Wijker Toren 2
De Waagtoren 3 - VAS 3
Aartswoud 1 - Amsterdam West 1
     
Klasse 4F    
De Zwarte Dame 1 - Goes 2
ZSC 1 - Middelburg 1
KiNG 1 - S. Landau 2
Souburg 2 - SVO Oisterwijk 1
Scheldeschaak 1 - SHTV 1
     
Klasse 4G    
Krimpen aan den IJssel 3 - De Stukkenjagers 4
LSG 5 - Rijswijk 2
Spijkenisse 2 - Fianchetto 1
Messemaker 1847 2 - Voorschoten 2
Promotie 2 - SHTV 2
     
Klasse 4H    
Arnhemse Schaakacademie 2 - Waalwijk 1
De Vughtse Toren 1 - Rivierenland 1
KiNG 2 - EGS 1
De Raadsheer 1 - De Giessen en Linge 1
D4 1 - De Baronie 2
     
Klasse 4I    
Garde 1 - OSV 1
De Juiste Z 1 - Het Kasteel 1
UVS 3 - Zuid Limburg 5
Blerick 2 - WLC 2
ZwartWit Maastricht 1 - Maastricht 1
     
Klasse 5A    
Tjonger Aa Linde 2 - Philidor 1847 3
SG Max Euwe 4 - Assen 3
Drienerlo 1 - Haren & Oostermoer 2
Sneek 2 - HSC-Stork 1
     
Klasse 5B    
ZSG 2 - MuConsult Apeldoorn 4
DSG Pallas 2 - ASV 5
Veenendaal 2 - Zutphen 1
SMB 2 - Vianen/DVP 2
     
Klasse 5C    
BSG 4 - De Rode Loper 2
Oud Zuylen Utrecht 2 - Paul Keres 5
Lekstroom 1 - Moira-Domtoren 3
Amersfoort 3 - Almere 3
     
Klasse 5D    
Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 - Caissa-Eenhoorn 3
Bergen 2 - Opening '64 1
Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC 2 - Bakkum 1
Aartswoud 2 - Santpoort 2
     
Klasse 5E    
Boven IJ 1 - Voorschoten 3
Caissa 5 - DSC Delft 5
LSG 6 - DD 3
Schaakmat Westland 2 - EsPion 1
     
Klasse 5F    
Erasmus 2 - Waalwijk 2
Bergen op Zoom 2 - De Kemppion 1
De Oude Toren 1 - Schaakhuis 2
Dordrecht 2 - Botwinnik 2
     
Klasse 5G    
't Paardje 1 - De Stukkenjagers 5
De Pion 3 - RDS 1
De Drie Torens 2 - HSC Helmond 2
DSC Dongen 1 - Eindhoven 4
     
Klasse 5H    
Dubbelschaak '97 2 - OSV 2
PION/Mook combinatie 2 - EVS 1
Blerick 3 - HMC Den Bosch 3
De Kentering 1 - Eindhoven 3
     
Klasse 6A    
Groninger Combinatie 6 - Jeugdschaak Noord Talentteam 1
Schaakclub Hoogeveen 2 - WSG Winterswijk 3
     
Klasse 6B    
Magnus Leidsche Rijn 2 - Wageningen 4
Oud Zuylen Utrecht 3 - ASV 6
UVS 4 - En Passant 3
Lekstroom 2 - Almere 4
     
Klasse 6D    
Leiderdorp 2 - VAS 4
LSG 7 - Purmerend 3
De Waagtoren 4 - ZSC-Saende 3
HWP Haarlem 4 - Magnus Anna Paulowna Combinatie 3
     
Klasse 6E    
Krimpen aan den IJssel 4 - DD 4
Spijkenisse 3 - Leiderdorp 3
CSV 2 - Zukertort Amstelveen 3
De IJssel 1 - Overschie 2
     
Klasse 6F    
De Baronie 3 - Philidor Leiden 3
De Pion 4 - HWP Sas van Gent 4
De Raadsheer 3 - RSR Ivoren Toren 3
RSG 1 - De Drie Torens 3
     
Klasse 6G    
De Baronie 4 - Son en Breugel 1
Bergen op Zoom 3 - Dubbelschaak '97 3
De Raadsheer 2 - De Drie Torens 4
HSC Helmond 3 - Nuenen 2
     
Klasse 6H    
Garde 2 - WLC 3
De Combinatie 2 - Veldhoven 2
De Vughtse Toren 2 - RSR Ivoren Toren 2
De Kentering 2 - Nuenen 1
     
Klasse 7A    
Arnhemse Schaakacademie 3 - Botwinnik 3
Woerden 2 - Purmerend 4
Veenendaal 3 - PCA De Damrakkers 1
Amersfoort 4 - HSG 2
     
Klasse 7B    
ODI 1 - De Stukkenjagers 6
De Combinatie 3 - EGS 2
DSC Dongen 2 - Staunton Etten-Leur 1