door Erwin Kalle
Het is bijna zover, het NJSK 2022 gaat over 1 mei van start! Na een geslaagde editie in 2021 mogen we nu weer een editie organiseren die hopelijk helemaal als vanouds aan zal voelen. Dit jaar zal er een mooi nevenprogramma georganiseerd worden en zal alles op de site en livestream weer te volgen zijn. De afgelopen tijd is er op de kwalificatietoernooien hard gestreden om een plek te bemachtigen voor dit NK. De deelnemers zijn intussen bekend, hoog tijd om alle categorieën even langs te gaan!
In de A-jeugd wordt de lijst aangevoerd door Eline Roebers (2356) die het afgelopen jaar op diverse, ook internationale toernooien al zeer knappe prestaties neerzette. Eens kijken of ze deze vorm vast kan houden. Makkelijk zal het niet worden, want Onno Elgersma (2286) en Khoi Pham (2250) zullen er alles aan doen om zelf de titel binnen te slepen. Vlak daarachter volgt Machteld van Foreest (2199) die ongetwijfeld ook voor de topplaatsen zal spelen. Opvallend is dat van deze vier spelers alleen Onno in zijn laatste A-jaar zit; de andere spelers zien we vast volgend jaar ook weer.
Zie voor meer www.njsk.nl
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:




Schaakbond
Schaakbond.nl ondersteunt leden, clubs, scholen en organisatoren om verder te ontplooien in het schaken met kampioenschappen en een kenniscentrum vol met uitleg en verwijzingen. Meer informatie vind je op Schaakbond.nl.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
De Weerelt van Sport
Koninklijke Nederlandse Schaakbond
Orteliuslaan 1041
3528 BE Utrecht
Nederland
KvK: 40530765
IBAN: NL67ABNA0891743537
BIC/SWIFT: ABNANL2A
BTW NL002566692B01
Contact
030-3077860
bondsbureau@schaakbond.nl
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen