De Spits uit Utrecht Nederlands Kampioen Schoolschaak

Home Nieuws De Spits uit Utrecht Nederlands Kampioen Schoolschaak
Enkele spelers van het winnende team van De Spits uit Utrecht (foto Ildikó Sterk)

De strijd is gestreden. De Spits uit Utrecht is de nieuwe Nederlands Kampioen Schoolschaak bij de teams basisonderwijs categorie Algemeen. 
Met 16 punten uit maximaal 20 pakte zij de titel. Ze bleven daarmee een haff puntje voor op de teams van de KinderCampus Hilversum en de De Achtbaan uit Utrecht. Het was super spannend.

Tot de laatste partij werd er gestreden. Een speler van De Spits was tegen een speler van Anne Frank nog bezig om met een toren mat te zetten. Die partij eindigde toch nog in remise. Desondanks had De Spits genoeg punten om de titel binnen te slepen.
Het team van De Spits bestond uit: Chima Elijah Njika, Ivar Chang, Ralf Sterk, Jasper Berns, Peng Ye, Hai Nam Corsin, Teun Smit, Bilal Hamad, Mateo Schalkwijk en Tim Buijsrogge. Gefeliciteerd!

Individueel werd het toernooi gewonnen door Maxim Teianu van De Elckerlyc uit Leiderdorp. Hij scoorde net als Abel Drenthen (Het Galjoen-DenHoorn) en Robert van der Craats (Eben Haezer-Apeldoorn) 5 uit 5. Maxim had echter de meeste weerstandspunten van de 3.

Zie hier de individuele eindstand in Chesskid.

Eindstand Finale teams:

Pl School Teamscore
1 Spits-Utrecht 16
2 Achtbaan-Utrecht 15,5
2 KinderCampus-Hiversum 15,5
4 Elckerlyc-Leiderdorp 15
4 Tweesprong-Maarssen 15
6 Achthoek-Amsterdam 14
7 KWS-Apeldoorn 13
7 OnderdeBogen-Utrecht 13
7 Pinksterbloem-Amsterdam 13
10 EbenHaezer-Apeldoorn 12,5
10 EWMM-Monster 12,5
10 Quadratum-Rotterdam 12,5
13 Andersen-Woerden 12
13 AnneFrank-Leiden 12
13 Juliana-Bussum 12
16 Essesteijn-Voorburg 11,5
16 MatthieuWiegman-Bergen 11,5
18 EuropeseSchool-Bergen 11
18 Menorah-Oosterhout 11
18 Rehobot-Moerkapelle 11
21 Kloostertuin-Assen 10,5
22 Galjoen-DenHoorn 10
23 Pijlstaart-Utrecht 9

De bekers en medailles worden naar de scholen opgestuurd. Alle scholen tot en met de 10e plek zijn in de prijzen gevallen.

Individuele scores per team:

Username Name School Score
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 3,5
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Timur Timur van den Berg Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 2,5
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 1
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 4
Caissa-A-Bram Bram Boon Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Espen Espen van Os Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 2
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 1
Anders-W-Sarah-Joy Sarah-Joy Koorevaar Andersen-Woerden 4
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 3
Woerde-W-Roman Roman Kusters Andersen-Woerden 2,5
Anders-W-Bas Bas Skornsek Andersen-Woerden 2,5
Anders-W-Niek Niek van Zomeren Andersen-Woerden 2
Anders-W-Koen Koen van Diepen Andersen-Woerden 1
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 1
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 0,5
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 5
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 2,5
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 1,5
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 5
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 2,5
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 1,5
Essest-V-Laura Laura Jansen Essesteijn-Voorburg 4
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 3,5
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Louise Louise Jansen Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Tom Tom van Vugt Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 2
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 1,5
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 2
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 2
EWMM-M-Che Ch Wijnmalen EWMM-Monster 4
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 3
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 2,5
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 2
EWMM-M-Tristan Tristan Schaaper EWMM-Monster 2
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 1,5
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 1
EWMM-M-Jip Jip Amens EWMM-Monster 1
EWMM-M-Jax Jax Wijnmalen EWMM-Monster 0,5
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 5
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Yannick Yannick Bastiaanse Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Erik Erik van Leeuwen Galjoen-DenHoorn 1
NKE-Ava Ava Drenthen Galjoen-DenHoorn 0
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 3
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 3
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 3
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 3
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 3
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 1,5
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 4
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 3,5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 3,5
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 3
Kloost-G-Mathies Mathies de Groot Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Jason Jason Wallet Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Sven Sven Kloostertuin-Assen 2
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Silke Silke de Jong Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Noah   Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Fabian Fabian de Ronde Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Manuel Manuel Vlieg Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Eliam Eliam van Til Kloostertuin-Assen 0,5
Kloost-G-Feline Feline Vlieg Kloostertuin-Assen 0,5
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 0
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 4
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Kaj Kaj van Riessen KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Finn Finn van Riessen KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Tom Tom de Weerd KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Rick Rick Jorissen KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 1
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 2,5
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 1
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 1
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 4
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aayush Aayush Singh OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 2
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 2
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Syd Syd Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 1
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 3
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 3
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 3
RSRIvo-R-Fender Fender Wurthmann Quadratum-Rotterdam 2,5
Quadra-R-Joop Joop Hendriks Quadratum-Rotterdam 2
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 4
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 1
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4,5
MoiraD-U-Ivar Ivar Chang Spits-Utrecht 4,5
Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht 4
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 2,5
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 2
MoiraD-U-Teun Teun Smit Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 1,5
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 0,5
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 0
Magnus-L-Jelle Jelle van Haaften Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Paul Paul Visser Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 3,5
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3,5
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 2,5
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 1
Tweesp-M-Stef Stef Datema Tweesprong-Maarssen 1
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 1