Eindstand Halve Finales NK Schoolschaak na dag 5

Home Nieuws Eindstand Halve Finales NK Schoolschaak na dag 5

De eindstand van de Halve Finales NK Schoolschaak Basisonderwijs is bekend. Na 5 dagen strijd op de online schaakborden van Schaakmatties, weten we wie de finalisten zijn.
Bij de teams was de strijd nog heel groot voor die 20e plek. Diverse teams hebben zich op de valreep nog weten te verbeteren. De Spits-Utrecht klom van 6 naar 2 met 18 punten. KinderCampus-Hilversum bleef met 18,5 nog maar net dit team voor en won de ze halve finale reeks. Dat belooft wat voor de finale. Derde werd Elckerlyc-Leiderdorp met 17,5.  
Verdere stijgers:
Daarachter was het de EbenHaezer-Apeldoorn die nog steeg van 9 naar 6 met 16,5 punt. Rehobot-Moerkapelle met 14 punten en KWS-Apeldoorn van 23 naar 21 met 13 punten
Omdat het wel erg sneu is voor de teams met 13 punten die als 21e, 22e en 23e zijn geëindigd, mogen ook deze drie teams door naar de finale op 12 juni. Dat zijn de KWS-Apeldoorn, MatthieuWiegman-Bergen en Menorah-Oosterhout.

Eindstand teams na 5 van de 5 halve finaletoernooien:

Pl School Team-score  
1 KinderCampus-Hiversum 18,5 Finale
2 Spits-Utrecht 18 Finale
3 Elckerlyc-Leiderdorp 17,5 Finale
4 OnderdeBogen-Utrecht 17 Finale
5 Achtbaan-Utrecht 16,5 Finale
6 EbenHaezer-Apeldoorn 16,5 Finale
7 Pinksterbloem-Amsterdam 16,5 Finale
8 Andersen-Woerden 16 Finale
9 Quadratum-Rotterdam 16 Finale
10 Tweesprong-Maarssen 16 Finale
11 Achthoek-Amsterdam 15 Finale
12 AnneFrank-Leiden 15 Finale
13 Juliana-Bussum 15 Finale
14 EuropeseSchool-Bergen 14,5 Finale
15 EWMM-Monster 14 Finale
16 Galjoen-DenHoorn 14 Finale
17 Pijlstaart-Utrecht 14 Finale
18 Rehobot-Moerkapelle 14 Finale
19 Essesteijn-Voorburg 13,5 Finale
20 Kloostertuin-Assen 13,5 Finale
21 KWS-Apeldoorn 13 Finale
22 MatthieuWiegman-Bergen 13 Finale
23 Menorah-Oosterhout 13 Finale
24 Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 12,5  
25 Bogerman-Houten 12  
26 LWBeekman-DenBosch 12  
27 Stelberg-Rotterdam 12  
28 GeversDeynoot-Voorschoten 11  
29 Montessori-Westervoort 11  
30 Willem Alexander-Bergen 11  
31 Hogenkamp-Doetinchem 9  
32 Kastanjelaan-Leiderdorp 8  
33 Korenaar-Helmond 8  
34 Amity-Amstelveen 7  
35 Driecant-Tilburg 7  
36 Hoeksteen-Giessenburg 7  
37 Kockenest-Kockengen 6,5  
38 Bolwerk-Leiderdorp 6  
39 Driemaster-Voorburg 5  

Individueel waren er weer 4 spelers die 5 uit 5 scoorden. Dat zijn Rawi, Alejandro, Ralf en Robert. Alleen RAlf was al geplaatst voor de individuele finale. De andere drie komen daar dus nog bij. Om het even te maken zijn ook de spelers uit de halve finales met 4,5 eraan toegevoegd. Dat zijn Tygo Crince, Sabin Teianu en Ilco Loeber. Gefeliciteerd!

Zie hier de volledige uitslag op chesskid.

Geplaatst voor Individuele finale op 10 juni:

Pl ChessKid Naam School
1 HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch
2 NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum
3 SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster
4 Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond
5 Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum
6 Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum
7 Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp
8 Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam
9 Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht
10 Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg
11 Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht
12 MoiraD-U-Ivar Ivar Chang Spits-Utrecht
13 NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle
14 Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden
15 EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn
16 Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht
17 Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp
18 Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht

In totaal hebben 259 spelers deelgenomen aan 1 of meerdere toernooien van de week. Een hele mooie score. bedankt iedereen voor jullie inzet, zowel spelers als teamleiders en ouders.

Op 10 juni, aanvang 15.30 uur : Finale individueel met 18 toppers.
Op 12 juni, aanvang 13.00 uur : Team finale met nog 23 teams.
Aan de team finale mogen de geplaatste scholen weer zelf bepalen hoeveel kinderen ze opstellen.

Individuele scores per team:

ChessKid Naam School Sc
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4,5
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3,5
Achtba-U-Timur Timur van den Berg Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 3
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 4
Caissa-A-Bram Bram Boon Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Espen Espen van Os Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 2,5
Amity-A-Dolev Dolev Shniper Amity-Amstelveen 4
Amity-A-Akshaj Akshaj Bhardwaj Amity-Amstelveen 3
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 5
Anders-W-Sarah-Joy Sarah-Joy Koorevaar Andersen-Woerden 4
Woerde-W-Roman Roman Kusters Andersen-Woerden 4
Anders-W-Bas Bas Skornsek Andersen-Woerden 3
Anders-W-Niek Niek van Zomeren Andersen-Woerden 2
Anders-W-Thom Thom Groenewegen Andersen-Woerden 1
Anders-W-Koen Koen van Diepen Andersen-Woerden 0
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 4
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 4
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 1
Bogerm-H-Wietse Wietse Bosch Bogerman-Houten 4
Bogerm-H-Sven Sven de Vries Bogerman-Houten 3
Houten-H-David David van Vulpen Bogerman-Houten 3
Bogerm-H-Menno Menno Hulsman Bogerman-Houten 2
Bogerm-H-Tim Tim Noordam Bogerman-Houten 2
Leider-L-Joris Joris Vorstenbosch Bolwerk-Leiderdorp 2
Leider-L-Navin Navin Ravindran Bolwerk-Leiderdorp 2
Bolwer-L-Bjorn Bjorn Piesens Bolwerk-Leiderdorp 1
Leider-L-Kenji Kenji van der Waals Bolwerk-Leiderdorp 1
Drieca-T-Lano Lano Toepoel Driecant-Tilburg 3,5
Drieca-T-Bram Bram van der Heijden Driecant-Tilburg 2
Drieca-T-Jurre Jurre Pelkmans Driecant-Tilburg 1,5
Drieca-T-Tigo Tigo de Beer Driecant-Tilburg 0
Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg 5
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 5
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 3,5
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 3
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 5
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4,5
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Revathi Revathi Gandhimathi Vijaykumar Elckerlyc-Leiderdorp 2
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 4
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 3,5
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Laura Laura Jansen Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Tom Tom van Vugt Essesteijn-Voorburg 3
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 2,5
Essest-V-Louise Louise Jansen Essesteijn-Voorburg 2
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 4
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 2,5
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
EWMM-M-Che Ch Wijnmalen EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 3
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jax Jax Wijnmalen EWMM-Monster 2,5
EWMM-M-Finn Finn Nieuwenhuijzen EWMM-Monster 2
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 2
EWMM-M-Tristan Tristan Schaaper EWMM-Monster 2
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 1
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 4
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 3
NKE-Ava Ava Drenthen Galjoen-DenHoorn 3
Galjoe-D-Erik Erik van Leeuwen Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Yannick Yannick Bastiaanse Galjoen-DenHoorn 1,5
Gevers-V-Joep Joep Low GeversDeynoot-Voorschoten 4
Gevers-V-Owen Owen Hubert GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Victor Victor Noppe GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Pim Pim Low GeversDeynoot-Voorschoten 2
Hoekst-G-Ton Ton Nuijten Hoeksteen-Giessenburg 3
Hoekst-G-Mats Mats Vink Hoeksteen-Giessenburg 2
Hoekst-G-Sverre Sverre Donk Hoeksteen-Giessenburg 2
SVDoet-D-Fleur Fleur Westerhof Hogenkamp-Doetinchem 4
SVDoet-D-Cas Cas Caspers Hogenkamp-Doetinchem 3
SVDoet-D-Romeo Romeo Kitatajeno Hogenkamp-Doetinchem 2
Hogenk-D-Jurre Jurre Mulling Hogenkamp-Doetinchem 0
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 4
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 4
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 3
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 2
Kastan-L-Lex Lex Kasbergen Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Kastan-L-Stef Stef Barendse Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Leider-L-Luuk2 Luuk de Kler Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Pepijn Pepijn van Oort Kastanjelaan-Leiderdorp 0
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 4
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 4
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 4
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 3,5
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Mathies Mathies de Groot Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 3
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-A-Bram Bram Schuurs Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Fabian Fabian de Ronde Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Jason Jason Wallet Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Noah   Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Sven Sven Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Feline Feline Vlieg Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Stijn Stijn van Veen Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Eliam Eliam van Til Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Manuel Manuel Vlieg Kloostertuin-Assen 1
Kloost-A-Lisa Lisa  Vuijk Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-MetteJuni Mette Junia Vernes Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Tygo Tygo Steg Kloostertuin-Assen 0
Kocken-K-Nout Nout Sondij Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Reese Reese van Winsen Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Maurits Maurits Elzinga Kockenest-Kockengen 1,5
Kocken-K-Sytse Sytse Vos Kockenest-Kockengen 1
Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
Korena-H-Bing Bing Leenen Korenaar-Helmond 2
Korena-H-Pomme Pomme Leenen Korenaar-Helmond 1
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 4
Wilhel-A-Finn Finn van Riessen KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2,5
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 2,5
Wilhel-A-Kaj Kaj van Riessen KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Tom Tom de Weerd KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 1,5
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 1
HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
LWBeek-H-Tiago Tiago Omnes LWBeekman-DenBosch 3
LWBeek-D-Maxim Maxim Bogdanov LWBeekman-DenBosch 2
LWBeek-H-Metehan Metehan zkanli LWBeekman-DenBosch 2
HMCCal-R-Timme Timme van der Molen LWBeekman-DenBosch 1
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 4
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 3
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 4
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2,5
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 2
NKFGH-Thijn Thijn Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Jurre Jurre Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Niels Niels Kapteijns Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Abel Abel Kapteijns Montessori-Westervoort 2
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 5
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 4,5
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 4
Onderd-U-Aayush Aayush Singh OnderdeBogen-Utrecht 3,5
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-U-Shanaya Shanaya Sodhani OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 2
Onderd-U-Nina Nina Matveeva OnderdeBogen-Utrecht 2
Onderd-U-Gordon Gordon Zhang OnderdeBogen-Utrecht 1
Onderd-U-Sander Sander Zhang OnderdeBogen-Utrecht 0,5
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Syd Syd Zantingh Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Eymen Eymen Mustafa Turan Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Furkan Furkan Buyukdag Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Khalil Khalil Hamoumi Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Liam Liam Knoop Pijlstaart-Utrecht 0
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 5
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3,5
Quadra-R-Joop Joop Hendriks Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Fender Fender Wurthmann Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Kore Kore Hendriks Quadratum-Rotterdam 2
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 5
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joost Joost Verheul Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1,5
MoiraD-U-Ivar Ivar Chang Spits-Utrecht 5
Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht 5
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 4
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 3
MoiraD-U-Teun Teun Smit Spits-Utrecht 2,5
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 2
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 1
Spits-U-Bram Bram Zoetekouw Spits-Utrecht 1
Stelbe-R-Yuhong Yuhong Li Stelberg-Rotterdam 4
Mattie-Luuk   Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-William William Gu Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-Cher   Stelberg-Rotterdam 2
YW_Lann_Li Yuway Li Stelberg-Rotterdam 2
Kralin-R-Noa Noa Penders Stelberg-Rotterdam 0
Tweema-O-Eli Eli Mincu Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 4
Soubur-O-Berk Berk Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Jeremy Jeremy IJdema Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Tweema-O-Benjamin Benjamin Voskamp Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2,5
Soubur-O-Arkan Arkan Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Mats Mats Wijnhoven Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Toon Toon van der Weele Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 1
Tweema-O-Amir Amir Wagemakers Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 0
Magnus-L-Jelle Jelle van Haaften Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Paul Paul Visser Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 2
Tweesp-M-Stef Stef Datema Tweesprong-Maarssen 2
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 2
Willem-B-Luca2 Luca Terpstra Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Thomas Thomas Meereboer Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Julien Julien Bodenheim Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Luca Luca Schagen Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Romek Romek Groot Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Wybren Wybren Wijnsma Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Charmeye Charmeye Kok-Kroone Willem Alexander-Bergen 1,5
Willem-B-Julia Julia van der Spek Willem Alexander-Bergen 1
Belangrijke links