Finalisten bekend bij het NK 345 na halve finales dag 5

Home Nieuws Finalisten bekend bij het NK 345 na halve finales dag 5

De finalisten zijn bekend na vijf dagen strijd in de halve finales van het NK 345, het officiele Nederlandse schaakkampioenschap van Nederland voor teams uit de groepen 3, 4 en 5 van het basisonderwijs.
Op de slotdag hebben twee teams nog een grote sprong gemaakt en de top 10 gehaald. Dat zijn de Zevensprong uit Apeldoorn die van 14 naar plek 4 stegen en de Pijlstaart uit Utrecht die van 12 naar plek 7 ging, gefeliciteerd. Ook de andere finalisten uit de top 10: Elckerlyc-Leiderdorp, LW Beekmanschool-DenBosch, Achtbaan-Utrecht, AnnFrank-Leiden, EWMM-Monster, Kloostertuin-Assen, Joannes-Naaldwijk en het Klaverblad uit Leeuwarden, gefeliciteerd.
Omdat zowel de Zonnewende-Apeldoorn als Hogenkamp-Doetinchem de hele week in de top 10 hebben gestaan, belonen we die twee ook met een finaleplaats! Allemaal van harte gefeliciteerd en op naar 26 juni.

Eindstand teams na 5 van de 5 halve finale toernooien:
(winst is 3 punten, remise = 2 punten en verlies = 1 punt, beste 5 resultaten vormen het teamresultaat)

Pl School ptn  
1 Elckerlyc-Leiderdorp 63 Finale
2 LWBeekman-DenBosch 59 Finale
3 Achtbaan-Utrecht 58 Finale
4 Zevensprong-Apeldoorn 58 Finale
5 AnneFrank-Leiden 57 Finale
6 EWMM-Monster 56 Finale
7 Pijlstaart-Utrecht 55 Finale
8 Kloostertuin-Assen 54 Finale
9 Joannes-Naaldwijk 53 Finale
10 Klaverblad-Leeuwarden 52 Finale
11 Zonnewende-Apeldoorn 51 Finale
12 Hogenkamp-Doetinchem 50 Finale
13 Montessori-Oegstgeest 47  
14 Regenboog-Naaldwijk 46  
15 Stelberg-Rotterdam 38  
16 OnderdeBogen-Utrecht 37  
17 Korenaar-Helmond 35  
18 Galjoen-DenHoorn 29  
19 Antonius-Best 26  
20 Leeuwerik-Leiderdorp 26  
21 Driemaster-Voorburg 13  
22 Praathuis-Culemborg 13  
23 WereldkidzTriangel-Maarssen 13  
24 ZeisterVrije-Zeist 11  
25 Dichterbij-Doetinchem 10  
26 Caecilia-Amersfoort 9  
27 Meander-De Meern 9  
28 PrinsConstantijn-Papendrecht 5  

.

Voor de individuele finales op 24 juni was het ook de laatste kans. In groep 4 zijn nog twee spelers toegevoegd om de 12 vol te maken. Zij hebben viermaal resp. driemaal de een na hoogste score neergezet die net niet genoeg was voor een finale plaats. Jullie allemaal veel succes volgende week donderdag!

Groep 3  
Pl ChessKid School
1 OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden
2 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
3 Antoni-B-Vera Antonius-Best
4 Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht
5 Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht
6 Promot-Z-Nathan2 Galjoen-DenHoorn
7 SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem
8 Korena-H-Bing Korenaar-Helmond
9 Elcker-L-Ada Elckerlyc-Leiderdorp
10 YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam
11 SHTV-D-Sven EWMM-Monster
12 Klaver-L-Ezra Klaverblad-Leeuwarden
     
Groep 4  
1 HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch
2 OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden
3 Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp
4 Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn
5 LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch
6 Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen
7 LWBeek-H-Kasper LWBeekman-DenBosch
8 Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp
9 Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht
10 Zevens-A-Willem Zevensprong-Apeldoorn
11 Elcker-L-Asmi Elckerlyc-Leiderdorp
12 Achtba-U-Timur Achtbaan-Utrecht
13 Onderd-U-Pawar Onderdebogen-Utrecht
     
Groep 5  
1 Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp
2 Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg
3 Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond
4 tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg
5 Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk
6 Mattie-William Stelberg-Rotterdam
7 Antoni-B-Lisa Antonius-Best
8 Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht
9 Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam
10 Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp
11 Leider-L-Stephan Leeuwerik-Leiderdorp

.

De 118 individuele scores per team:

Username School ptn
Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Timur Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Victor Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Max Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Steven Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Noah Achtbaan-Utrecht 8
OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden 15
OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden 13
AnneFr-L-Sybren AnneFrank-Leiden 11
Annefr-L-Martin AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Silvester AnneFrank-Leiden 9
OEW-L-Pim AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Boaz AnneFrank-Leiden 8
Antoni-B-Lisa Antonius-Best 13
Antoni-B-Vera Antonius-Best 13
Caecil-A-Loek Caecilia-Amersfoort 9
Dichte-D-Daan Dichterbij-Doetinchem 5
Dichte-D-Jop Dichterbij-Doetinchem 5
Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg 13
Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp 15
Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Ada Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Asmi Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Filippo Elckerlyc-Leiderdorp 9
SHTV-D-Lois EWMM-Monster 12
EWMM-M-Jack EWMM-Monster 11
EWMM-M-Jax EWMM-Monster 11
EWMM-M-Jip EWMM-Monster 11
SHTV-D-Sven EWMM-Monster 11
EWMM-M-Elisabeth EWMM-Monster 7
Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn 15
Promot-Z-Nathan2 Galjoen-DenHoorn 14
SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem 13
Hogenk-D-Kyan Hogenkamp-Doetinchem 10
Hogenk-D-Guus2 Hogenkamp-Doetinchem 9
Hogenk-D-Luca Hogenkamp-Doetinchem 9
SVDoet-D-Rowena Hogenkamp-Doetinchem 9
Joannes-N-Bas Joannes-Naaldwijk 11
Joannes-N-Tijn Joannes-Naaldwijk 11
SamSchaak Joannes-Naaldwijk 11
Joanne-N-Dean Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-ThomasvT Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-Nora Joannes-Naaldwijk 9
Joannes-N-Thomas Joannes-Naaldwijk 7
Joannes-N-Sen Joannes-Naaldwijk 6
Klaver-L-Ezra Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Mathilda Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Sebastian Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Siem Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Ewan Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Nine Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Ramon Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Kyan Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Tys Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Joel Klaverblad-Leeuwarden 6
Kloost-A-Hademar Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Jason Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Sven Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Wart Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Joas Kloostertuin-Assen 10
Kloost-A-Fabian Kloostertuin-Assen 9
Kloost-G-Eliam Kloostertuin-Assen 9
Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond 15
Korena-H-Bing Korenaar-Helmond 13
Korena-H-Pomme Korenaar-Helmond 7
Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp 13
Leider-L-Stephan Leeuwerik-Leiderdorp 13
HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch 15
LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch 13
LWBeek-H-Kasper LWBeekman-DenBosch 12
LWBeek-H-Metehan LWBeekman-DenBosch 11
LWBeek-H-Vera LWBeekman-DenBosch 8
LWBeek-H-Olle LWBeekman-DenBosch 7
DeMe-D-Roos Meander-De Meern 9
Oegstg-O-Artem Montessori-Oegstgeest 11
Oegstg-O-Anna Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Eike Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Felix Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Thijs Montessori-Oegstgeest 9
OEW-L-Mika Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Olivier Montessori-Oegstgeest 7
Oegstg-O-Milou Montessori-Oegstgeest 5
Oegstg-O-Thomas Montessori-Oegstgeest 5
Onderd-U-Pawar OnderdeBogen-Utrecht 13
OnderD-U-Adi OnderdeBogen-Utrecht 11
Onderd-U-Ryan OnderdeBogen-Utrecht 7
Onderd-U-Kabeer OnderdeBogen-Utrecht 6
Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Fosse Pijlstaart-Utrecht 10
Pijlst-U-Ot Pijlstaart-Utrecht 10
Pijlst-U-Liam Pijlstaart-Utrecht 9
Pijlst-U-Vosse Pijlstaart-Utrecht 9
tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg 13
Consta-P-Rhode PrinsConstantijn-Papendrecht 5
Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk 13
Regenb-N-Aaron Regenboog-Naaldwijk 10
Regenb-N-Finn Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Fleur Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Storm Regenboog-Naaldwijk 5
Mattie-William Stelberg-Rotterdam 13
Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam 13
YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam 12
Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen 13
Zeister-Z-Melle ZeisterVrije-Zeist 11
Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn 13
Zevens-A-Willem Zevensprong-Apeldoorn 13
Zevens-A-Asmin Zevensprong-Apeldoorn 11
Zevens-A-Chantal Zevensprong-Apeldoorn 11
Zevens-A-Cinar Zevensprong-Apeldoorn 10
Zonnew-A-Benjamin Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Dirk Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Jessey Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Jens Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jill Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Xanthe Zonnewende-Apeldoorn 9

.

Op 24 juni gaan we verder met de individuele finales, weer om 15.30 uur. Op 26 juni starten de wedstrijden in de teamfinale om 13.00 uur. Tot dan.