Kwalificatie 2: Eindstand VO II

Home Nieuws Kwalificatie 2: Eindstand VO II

Op vrijdag 19 november is de tweede kwalificatie gespeeld voor het NK VO. Met 49 deelnemers in categorie VO II (eerste twee leerjaren) was het minder druk dan de andere twee, maar desalniettemin spannend.
Het Cygnus Gymnasium Amsterdam en het 2e team van het Stedelijk Gymnasium Leiden hebben zich geplaatst voor de finale.
|Het Utrecht Stedelijk Gymnasium is met de identificatie van toverbal (Ralf Sterk) 3e geworden. Op basis van de hoogste individuele score is vervolgens het Stedelijk Gymnasium Eindhoven 4e geworden, Het Pontes Het Goese Lyceum 5e en het Porta Mosana College uit Maastricht 6e, allemaal met 15,5 bordpunt. Dat beloofd wat voor 3 december!

Eindstand teams VO II (eerste twee leerjaren):

  Schoolteam Plaats Teamscore
1 Cygnus Gymnasium Amsterdam 20
2 Stedelijk Gymnasium Leiden 2 Leiden 18
3 Utrecht Stedelijk Gymnasium Utrecht 16,5
4 Stedelijk College Eindhoven Eindhoven 15,5
5 Pontes Het Goese Lyceum Goes 15,5
6 Porta Mosana College Maastricht 15,5
7 Carolus Borromeus College Helmond 15
8 Gymnasium Haganum Den Haag 12,5
9 St Michaël College Zaandam 11,5
10 Leidsche Rijn College Utrecht 5
11 Calvijn College Goes 2

.

Persoonlijkes scores:

Plts Naam Naam School Sc
1 Bigpotato_1 Sascha Kurt Stedelijk College Eindhoven 6
2 WilliamLeeuw William Roolvink Cygnus Gymnasium 6
3 ivan_ponomarev Ivan Ponomarev Stedelijk College Eindhoven 5,5
4 IlyaSigida Ilya Sigida Stedelijk Gymnasium Leiden 2 5
5 Max_VAS Max de Vreugt Pezo Cygnus Gymnasium 5
6 Jannetje123 Jan Veraart Cygnus Gymnasium 5
7 CasperTheBest Casper Deij Carolus Borromeus College 5
8 toverbal Ralf Sterk Utrecht Stedelijk Gymnasium 5
9 FLINT2008 Flint Lieverse Porta Mosana College 5
10 pon121081 Kenny Nguyen Pontes Het Goese Lyceum 5
11 6Tobias9-SGL Tobias Persson Stedelijk Gymnasium Leiden 2 4,5
12 nora-sgl Nora Yeh Stedelijk Gymnasium Leiden 2 4,5
13 PhongTheAsian69 Phong Nguyen Pontes Het Goese Lyceum 4,5
14 kayenpro Kayen Chardon Cygnus Gymnasium 4
15 wouter2009 Wouter Geldof St Michaël College 4
16 4kwartel Pax Duisterwinkel Carolus Borromeus College 4
17 Snoezel2008 Jelmar Klinkenberg Porta Mosana College 4
18 paulvd1005 Paul van Doesum Stedelijk Gymnasium Leiden 2 4
19 Yannick095 Yannick Beltman Utrecht Stedelijk Gymnasium 4
20 jb2009 Jasper Berns Utrecht Stedelijk Gymnasium 4
21 Chessmaster6348 Joachim van Tol Gymnasium Haganum 4
22 PON121730 Niels van Sighem Pontes Het Goese Lyceum 3,5
23 PengYe Peng Ye Utrecht Stedelijk Gymnasium 3,5
24 woutervanaalst Wouter van Aalst Porta Mosana College 3,5
25 JuulBokhoven Juul van Bokhoven Porta Mosana College 3
26 koen12321 Koen Mathijssen Carolus Borromeus College 3
27 Jiddod Jiddo Duisterwinkel Carolus Borromeus College 3
28 Davit_hovsep Davit Hovsepyan Stedelijk Gymnasium Leiden 2 3
29 Tygo_C_JSC_Magnus Tygo Crince Leidsche Rijn College 3
30 Myrthe08 Myrthe de Koning Porta Mosana College 3
31 chessman6351 Mattias Prins Gymnasium Haganum 3
32 NoudLeerlooijer Noud Leerlooijer St Michaël College 3
33 pocky7787 Kevin Chen Stedelijk College Eindhoven 3
34 Neliz876 Niels Groenewegen Gymnasium Haganum 3
35 koningmier Jurriaan Troisfontaine Gymnasium Haganum 2,5
36 AntoniMaster Antoni Bilinski Carolus Borromeus College 2,5
37 sieperdesiep123 Siep Schaafsma Gymnasium Haganum 2,5
38 Thijs_132 Thijs Jacobusse Pontes Het Goese Lyceum 2,5
39 JariVijlbrief Jari Vijlbrief St Michaël College 2,5
40 kevinsouren1911 Kevin Souren Porta Mosana College 2
41 Hidde1610 Hidde de Bont Leidsche Rijn College 2
42 VROLIJK_ZIJN Floris Vrijsen Carolus Borromeus College 2
43 svenpol08 Sven van der Pol St Michaël College 2
44 JoBaSchaaker Joël Batenburg Calvijn College 2
45 Sonja_Raijer Sonja Raijer St Michaël College 2
46 DylanMichael2009 Dylan de Metter St Michaël College 2
47 Vincent-isphording Vincent Isphording  Stedelijk College Eindhoven 1
48 Ivar20092020 Ivar Chang Utrecht Stedelijk Gymnasium 1
49 JuliaJulia209 Julia Fong Gymnasium Haganum 1