NK 345 Halve Finales, dag 3

De warmte deerde de spelers niet om weer massaal aan te treden bij dag 3 van de Halve Finales van het NK 345, het Nederlands Kampioenschap schaken voor de groepen 3, 4 en 5. 70 spelers speelden in drie verschillende toernooien, in totaal al 105. Enkele spelers waren echter door de warmte bevangen en wisten niet meer in welke groep ze zaten:(. Groep 3 telde ineens wel heel veel extra spelers. Gelukkig heeft het de scores voor de teams niet heel erg beinvloed. Voor die enkele laten we de score staan als het hun eerste score was, voor de anderen die al eerder hadden gespeeld in de goede groep niet. Die hadden nu beter kunnen weten. 
De stand bij de teams is wel flink opgeschut met al die extra spelers. Veel teams hebben inmiddels 5 of meer scores neergezet en dat zie je terug in de stand. Zo zien we de koploper van dag 1, de Zonnewende-Apeldoorn, nog maar net op plaats 10 terug en gaat de strijd aan de top tussen Elckerlyc-Leiderdorp, LWBeekman-Den Bosch met beiden 59 en AnneFrank-Leiden met 57.

Tussenstand na 3 van de 5 toernooien:

(winst is 3 punten, remise = 2 punten en verlies = 1 punt, beste 5 resultaten vormen het teamresultaat)

Pl School Ptn
1 Elckerlyc-Leiderdorp 59
1 LWBeekman-DenBosch 59
3 AnneFrank-Leiden 57
4 Achtbaan-Utrecht 53
4 Kloostertuin-Assen 53
6 Joannes-Naaldwijk 52
6 Klaverblad-Leeuwarden 52
8 EWMM-Monster 50
8 Hogenkamp-Doetinchem 50
10 Zonnewende-Apeldoorn 49
11 Montessori-Oegstgeest 47
12 Pijlstaart-Utrecht 45
13 Regenboog-Naaldwijk 43
14 OnderdeBogen-Utrecht 37
15 Stelberg-Rotterdam 34
16 Galjoen-DenHoorn 28
17 Antonius-Best 26
18 Zevensprong-Apeldoorn 24
19 Leeuwerik-Leiderdorp 18
20 Korenaar-Helmond 15
21 Driemaster-Voorburg 13
21 Praathuis-Culemborg 13
21 WereldkidzTriangel-Maarssen 13
24 Dichterbij-Doetinchem 10
24 ZeisterVrije-Zeist 10
26 Caecilia-Amersfoort 9
26 Meander-De Meern 9

.

Geplaatst voor de individuele finale op 24 juni:

Groep 3  
Pl ChessKid School
1 OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden
2 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
3 Antoni-B-Vera Antonius-Best
4 Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht
5 Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht
6 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
7 Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen
Groep 4  
1 HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch
2 OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden
3 Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp
4 Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn
5 LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch
6 SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem
7 Triang-M-Anish Anish Anurag Chitre
8 LWBeek-H-Kasper Kasper Bours
Groep 5  
1 Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp
2 Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg
3 Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond
4 tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg
5 Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk
6 Mattie-William Stelberg-Rotterdam
7 Onderd-U-Pawar Pawar Arnav
8 Antoni-B-Lisa Lisa Deij
9 Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh

.

Individuele scores per team:

Username School Ptn
Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Timur Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Max Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Steven Achtbaan-Utrecht 8
Achtba-U-Victor Achtbaan-Utrecht 8
OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden 15
OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden 13
AnneFr-L-Sybren AnneFrank-Leiden 11
Annefr-L-Martin AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Silvester AnneFrank-Leiden 9
OEW-L-Pim AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Boaz AnneFrank-Leiden 8
Antoni-B-Lisa Antonius-Best 13
Antoni-B-Vera Antonius-Best 13
Caecil-A-Loek Caecilia-Amersfoort 9
Dichte-D-Daan Dichterbij-Doetinchem 5
Dichte-D-Jop Dichterbij-Doetinchem 5
Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg 13
Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp 15
Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Ada Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Asmi Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp 9
Elcker-L-Filippo Elckerlyc-Leiderdorp 7
SHTV-D-Lois EWMM-Monster 12
EWMM-M-Jack EWMM-Monster 11
EWMM-M-Jip EWMM-Monster 11
SHTV-D-Sven EWMM-Monster 9
EWMM-M-Elisabeth EWMM-Monster 7
Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn 15
Promot-Z-Nathan2 Galjoen-DenHoorn 13
SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem 13
Hogenk-D-Kyan Hogenkamp-Doetinchem 10
Hogenk-D-Guus2 Hogenkamp-Doetinchem 9
Hogenk-D-Luca Hogenkamp-Doetinchem 9
SVDoet-D-Rowena Hogenkamp-Doetinchem 9
Joannes-N-Bas Joannes-Naaldwijk 11
Joannes-N-Tijn Joannes-Naaldwijk 11
Joanne-N-Dean Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-ThomasvT Joannes-Naaldwijk 10
SamSchaak Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-Nora Joannes-Naaldwijk 8
Joannes-N-Thomas Joannes-Naaldwijk 7
Klaver-L-Ezra Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Mathilda Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Sebastian Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Siem Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Ewan Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Nine Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Ramon Klaverblad-Leeuwarden 8
Klaver-L-Kyan Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Tys Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Joel Klaverblad-Leeuwarden 6
Kloost-A-Hademar Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Jason Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Sven Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Wart Kloostertuin-Assen 11
Kloost-A-Fabian Kloostertuin-Assen 9
Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond 15
Leider-L-Stephan Leeuwerik-Leiderdorp 11
Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp 7
HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch 15
LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch 13
LWBeek-H-Kasper LWBeekman-DenBosch 12
LWBeek-H-Metehan LWBeekman-DenBosch 11
LWBeek-H-Vera LWBeekman-DenBosch 8
LWBeek-H-Olle LWBeekman-DenBosch 7
DeMe-D-Roos Meander-De Meern 9
Oegstg-O-Artem Montessori-Oegstgeest 11
Oegstg-O-Anna Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Eike Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Felix Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Thijs Montessori-Oegstgeest 9
OEW-L-Mika Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Olivier Montessori-Oegstgeest 7
Oegstg-O-Milou Montessori-Oegstgeest 5
Oegstg-O-Thomas Montessori-Oegstgeest 5
Onderd-U-Pawar OnderdeBogen-Utrecht 13
OnderD-U-Adi OnderdeBogen-Utrecht 11
Onderd-U-Ryan OnderdeBogen-Utrecht 7
Onderd-U-Kabeer OnderdeBogen-Utrecht 6
Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Ot Pijlstaart-Utrecht 10
Pijlst-U-Fosse Pijlstaart-Utrecht 9
tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg 13
Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk 13
Regenb-N-Aaron Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Finn Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Fleur Regenboog-Naaldwijk 7
Regenb-N-Storm Regenboog-Naaldwijk 5
Mattie-William Stelberg-Rotterdam 13
Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam 12
YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam 9
Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen 13
Zeister-Z-Melle ZeisterVrije-Zeist 10
Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn 13
Zevens-A-Chantal Zevensprong-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Dirk Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Jessey Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Benjamin Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jens Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jill Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Xanthe Zonnewende-Apeldoorn 9