NK 345 Halve Finales, dag 4

De meeste teams hebben vandaag bij dag 4 van de halve finales van het NK 345 hun positie verstevigd of behouden. De Elckerlyc-Leiderdorp liep nog eens 4 punten uit. Ook de Achtbaan-Utrecht pakte 4 punten erbij en klom naar plaats 3. Verder steeg Zonnewende-Apeldoorn naar de gedeeld 8e plaats met een belangrijk puntje. Alleen de teams daaronder die nog een vijfde speler kunnen inschakelen morgen, kunnen daarmee nog voor verrassingen zorgen. 

Tussenstand teams na 4 van de 5 toernooien:
(winst is 3 punten, remise = 2 punten en verlies = 1 punt, beste 5 resultaten vormen het teamresultaat)

Pl School ptn
1 Elckerlyc-Leiderdorp 63
2 LWBeekman-DenBosch 59
3 Achtbaan-Utrecht 57
3 AnneFrank-Leiden 57
5 Kloostertuin-Assen 53
6 Joannes-Naaldwijk 52
6 Klaverblad-Leeuwarden 52
8 EWMM-Monster 50
8 Hogenkamp-Doetinchem 50
8 Zonnewende-Apeldoorn 50
11 Montessori-Oegstgeest 47
12 Pijlstaart-Utrecht 45
13 Regenboog-Naaldwijk 44
14 Zevensprong-Apeldoorn 43
15 OnderdeBogen-Utrecht 37
16 Stelberg-Rotterdam 37
17 Korenaar-Helmond 35
18 Galjoen-DenHoorn 28
19 Antonius-Best 26
20 Leeuwerik-Leiderdorp 24
21 Driemaster-Voorburg 13
22 Praathuis-Culemborg 13
23 WereldkidzTriangel-Maarssen 13
24 ZeisterVrije-Zeist 11
25 Dichterbij-Doetinchem 10
26 Caecilia-Amersfoort 9
27 Meander-De Meern 9
28 PrinsConstantijn-Papendrecht 5

.

Geplaatst voor de individuele finale op 24 juni:

Groep 3  
Pl ChessKid School
1 OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden
2 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
3 Antoni-B-Vera Antonius-Best
4 Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht
5 Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht
6 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
7 Promot-Z-Nathan2 Galjoen-DenHoorn
8 SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem
9 Korena-H-Bing Korenaar-Helmond
10 Elcker-L-Ada Elckerlyc-Leiderdorp
11 YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam
Groep 4  
1 HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch
2 OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden
3 Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp
4 Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn
5 LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch
6 Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen
7 LWBeek-H-Kasper LWBeekman-DenBosch
8 Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp
9 Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht
Groep 5  
1 Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp
2 Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg
3 Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond
4 tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg
5 Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk
6 Mattie-William Stelberg-Rotterdam
7 Onderd-U-Pawar OnderdeBogen-Utrecht
8 Antoni-B-Lisa Antonius-Best
9 Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht
10 Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam
11 Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp

.

Individuele scores per team:.

Username School ptn
Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Timur Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Max Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Steven Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Victor Achtbaan-Utrecht 10
Achtba-U-Noah Achtbaan-Utrecht 6
OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden 15
OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden 13
AnneFr-L-Sybren AnneFrank-Leiden 11
Annefr-L-Martin AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Silvester AnneFrank-Leiden 9
OEW-L-Pim AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Boaz AnneFrank-Leiden 8
Antoni-B-Lisa Antonius-Best 13
Antoni-B-Vera Antonius-Best 13
Caecil-A-Loek Caecilia-Amersfoort 9
Dichte-D-Daan Dichterbij-Doetinchem 5
Dichte-D-Jop Dichterbij-Doetinchem 5
Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg 13
Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp 15
Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Ada Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Asmi Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Filippo Elckerlyc-Leiderdorp 9
SHTV-D-Lois EWMM-Monster 12
EWMM-M-Jack EWMM-Monster 11
EWMM-M-Jip EWMM-Monster 11
SHTV-D-Sven EWMM-Monster 9
EWMM-M-Elisabeth EWMM-Monster 7
Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn 15
Promot-Z-Nathan2 Galjoen-DenHoorn 13
SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem 13
Hogenk-D-Kyan Hogenkamp-Doetinchem 10
Hogenk-D-Guus2 Hogenkamp-Doetinchem 9
Hogenk-D-Luca Hogenkamp-Doetinchem 9
SVDoet-D-Rowena Hogenkamp-Doetinchem 9
Joannes-N-Bas Joannes-Naaldwijk 11
Joannes-N-Tijn Joannes-Naaldwijk 11
Joanne-N-Dean Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-ThomasvT Joannes-Naaldwijk 10
SamSchaak Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-Nora Joannes-Naaldwijk 8
Joannes-N-Thomas Joannes-Naaldwijk 7
Klaver-L-Ezra Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Mathilda Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Sebastian Klaverblad-Leeuwarden 11
Klaver-L-Siem Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Ewan Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Nine Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Ramon Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Kyan Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Tys Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Joel Klaverblad-Leeuwarden 6
Kloost-A-Hademar Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Jason Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Sven Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Wart Kloostertuin-Assen 11
Kloost-A-Fabian Kloostertuin-Assen 9
Kloost-G-Eliam Kloostertuin-Assen 9
Kloost-G-Joas Kloostertuin-Assen 6
Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond 15
Korena-H-Bing Korenaar-Helmond 13
Korena-H-Pomme Korenaar-Helmond 7
Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp 13
Leider-L-Stephan Leeuwerik-Leiderdorp 11
HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch 15
LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch 13
LWBeek-H-Kasper LWBeekman-DenBosch 12
LWBeek-H-Metehan LWBeekman-DenBosch 11
LWBeek-H-Vera LWBeekman-DenBosch 8
LWBeek-H-Olle LWBeekman-DenBosch 7
DeMe-D-Roos Meander-De Meern 9
Oegstg-O-Artem Montessori-Oegstgeest 11
Oegstg-O-Anna Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Eike Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Felix Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Thijs Montessori-Oegstgeest 9
OEW-L-Mika Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Olivier Montessori-Oegstgeest 7
Oegstg-O-Milou Montessori-Oegstgeest 5
Oegstg-O-Thomas Montessori-Oegstgeest 5
Onderd-U-Pawar OnderdeBogen-Utrecht 13
OnderD-U-Adi OnderdeBogen-Utrecht 11
Onderd-U-Ryan OnderdeBogen-Utrecht 7
Onderd-U-Kabeer OnderdeBogen-Utrecht 6
Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Ot Pijlstaart-Utrecht 10
Pijlst-U-Fosse Pijlstaart-Utrecht 9
tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg 13
Consta-P-Rhode PrinsConstantijn-Papendrecht 5
Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk 13
Regenb-N-Aaron Regenboog-Naaldwijk 10
Regenb-N-Finn Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Fleur Regenboog-Naaldwijk 7
Regenb-N-Storm Regenboog-Naaldwijk 5
Mattie-William Stelberg-Rotterdam 13
Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam 13
YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam 11
Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen 13
Zeister-Z-Melle ZeisterVrije-Zeist 11
Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn 13
Zevens-A-Asmin Zevensprong-Apeldoorn 11
Zevens-A-Chantal Zevensprong-Apeldoorn 11
Zevens-A-Cinar Zevensprong-Apeldoorn 8
Zonnew-A-Dirk Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Jessey Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Benjamin Zonnewende-Apeldoorn 10
Zonnew-A-Jens Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jill Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Xanthe Zonnewende-Apeldoorn 9