NK Schoolschaak Halve Finales 2021 gestart met 193 spelers op Schaakmatties

Home Nieuws NK Schoolschaak Halve Finales 2021 gestart met 193 spelers op Schaakmatties

Op deze warme maandag 31 mei zijn NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs gestart met dag 1. Maar liefst 193 spelers van 40 teams streden in 5 ronden om de punten op Schaakmatties. 
193, het ging toch om 4-tallen? Ja, dat komt omdat een team uit meer dan 4 spelers mag bestaan. De toernooien zijn individueel en daardoor kan iedereen meedoen. Pas aan het einde van de week zijn de beste 4 scores per team bepalend welke teams doorgaan naar de Finale op 12 juni.
We geven dus eerst de individuele eindstand en dan de tussenstand van de teams. De bovenste 20 teams maken dus goede kans om door te gaan aan het einde van de week, maar niets is nog zeker. Er zijn nog een kleine 100 spelers die vandaag nog niet hebben meegedaan en iedereen kan haar of zijn eigen score proberen te verbeteren.
Bij de individuele toernooien plaatsen zich de top 3 voor de individuele finale op 10 juni. Dat zijn er gelijk 5 deze eerste dag omdat er maar liefst 5 spelers alles wonnen vandaag.

Eindstand toernooi 1 met 5 spelers met 5 uit 5:

1 HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
2 NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
3 SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
4 Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
5 Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5

Zie hier de volledige eindstand toernooi van dag 1 op Schaakmatties
 

BIj de teams heeft de KInderCampus uit Hilversum de leiding genomen met 17,5 uit 20 partijen, gevolgd door de Pinksterbloem uit Amsterdam (15,5) en de Anne Frank school uit Leiden (15). Dat lijken scores die wel genoeg zijn, maar de rest zal er nog tegenaan moeten. Bij gelijke stand gaan overigens beide (of meer) teams door.

Tussenstand teams na 1 speeldag:

Pl School Team-score
1 KinderCampus-Hiversum 17,5
2 Pinksterbloem-Amsterdam 15,5
3 AnneFrank-Leiden 15
4 OnderdeBogen-Utrecht 14
5 Achtbaan-Utrecht 13,5
6 Elckerlyc-Leiderdorp 13
7 Kloostertuin-Assen 13
8 Spits-Utrecht 12,5
9 EWMM-Monster 12
10 Pijlstaart-Utrecht 12
11 Rehobot-Moerkapelle 12
12 EuropeseSchool-Bergen 11,5
13 Essesteijn-Voorburg 11
14 Juliana-Bussum 11
15 KWS-Apeldoorn 11
16 LWBeekman-DenBosch 11
17 Tweesprong-Maarssen 11
18 Galjoen-DenHoorn 10
19 Stelberg-Rotterdam 10
20 MatthieuWiegman-Bergen 9,5
21 EbenHaezer-Apeldoorn 9
22 Menorah-Oosterhout 9
23 Quadratum-Rotterdam 9
24 Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 9
25 Willem Alexander-Bergen 8
26 GeversDeynoot-Voorschoten 7,5
27 Kastanjelaan-Leiderdorp 7
28 Hoeksteen-Giessenburg 6,5
29 Korenaar-Helmond 6
30 Bogerman-Houten 5,5
31 Andersen-Woerden 5
32 Driemaster-Voorburg 4
33 Montessori-Westervoort 4
34 Achthoek-Amsterdam 3
35 Amity-Amstelveen 2,5
36 Driecant-Tilburg 1
37 Kockenest-Kockengen 0

Individuele scores per team:

ChessKid Naam School Sc
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 3,5
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 2
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 2
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 2
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 1
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 0
Amity-A-Dolev Dolev Shniper Amity-Amstelveen 2,5
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 4
Anders-W-Thom Thom Groenewegen Andersen-Woerden 1
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 4
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 1
Bogerm-H-Wietse Wietse Bosch Bogerman-Houten 3,5
Bogerm-H-Sven Sven de Vries Bogerman-Houten 1
Houten-H-David David van Vulpen Bogerman-Houten 1
Bogerm-H-Tim Tim Noordam Bogerman-Houten 0
Bogerm-H-Menno Menno Hulsman Bogerman-Houten 0
Drieca-T-Bram Bram van der Heijden Driecant-Tilburg 1
Drieca-T-Tigo Tigo de Beer Driecant-Tilburg 0
Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg 4
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 2
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 2
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 1
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 2,5
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Revathi Revathi Gandhimathi Vijaykumar Elckerlyc-Leiderdorp 2
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 4
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 3
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 2
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 1,5
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 2
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 2
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 1,5
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 0,5
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 1
Gevers-V-Joep Joep Low GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Victor Victor Noppe GeversDeynoot-Voorschoten 2
Gevers-V-Pim Pim Low GeversDeynoot-Voorschoten 2
Gevers-V-Owen Owen Hubert GeversDeynoot-Voorschoten 1
Hoekst-G-Ton Ton Nuijten Hoeksteen-Giessenburg 3
Hoekst-G-Mats Mats Vink Hoeksteen-Giessenburg 2
Hoekst-G-Sverre Sverre Donk Hoeksteen-Giessenburg 1,5
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 2,5
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 2,5
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 2,5
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 2
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 1,5
Kastan-L-Stef Stef Barendse Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Leider-L-Luuk2 Luuk de Kler Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Lex Lex Kasbergen Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Pepijn Pepijn van Oort Kastanjelaan-Leiderdorp 0
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 3
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 3
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 4
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 3,5
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Bram Bram Schuurs Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-MetteJuni Mette Junia Vernes Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 0
Kocken-K-Maurits Maurits Elzinga Kockenest-Kockengen 0
Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
Korena-H-Bing Bing Leenen Korenaar-Helmond 1
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 1,5
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 1
HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
LWBeek-H-Tiago Tiago Omnes LWBeekman-DenBosch 3
LWBeek-D-Maxim Maxim Bogdanov LWBeekman-DenBosch 2
LWBeek-H-Metehan Metehan zkanli LWBeekman-DenBosch 1
HMCCal-R-Timme Timme van der Molen LWBeekman-DenBosch 1
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 2,5
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 2
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 2
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 1,5
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 1,5
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 1
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 1
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 1
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 1
Wester-W-Niels Niels Kapteijns Montessori-Westervoort 2
Wester-W-Abel Abel Kapteijns Montessori-Westervoort 1
Wester-W-Jurre Jurre Meester Montessori-Westervoort 1
NKFGH-Thijn Thijn Meester Montessori-Westervoort 0
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 4
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 4
Magnus-U-Shanaya Shanaya Sodhani OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 1
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Furkan Furkan Buyukdag Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Eymen Eymen Mustafa Turan Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Khalil Khalil Hamoumi Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 0
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3,5
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 2
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 4
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1
Rehobo-M-Joost Joost Verheul Rehobot-Moerkapelle 0
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 3
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 2,5
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bram Bram Zoetekouw Spits-Utrecht 1
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 0
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 0
Stelbe-R-Yuhong Yuhong Li Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-Luuk   Stelberg-Rotterdam 3
YW_Lann_Li Yuway Li Stelberg-Rotterdam 2
Mattie-William William Gu Stelberg-Rotterdam 2
Mattie-Cher   Stelberg-Rotterdam 0
Soubur-O-Jeremy Jeremy IJdema Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Tweema-O-Mats Mats Wijnhoven Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Soubur-O-Berk Berk Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Benjamin Benjamin Voskamp Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Soubur-O-Arkan Arkan Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Eli Eli Mincu Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 0
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 2
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 2
Willem-B-Luca2 Luca Terpstra Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Romek Romek Groot Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Julien Julien Bodenheim Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Charmeye Charmeye Kok-Kroone Willem Alexander-Bergen 1
Willem-B-Wybren Wybren Wijnsma Willem Alexander-Bergen 1
Willem-B-Luca Luca Schagen Willem Alexander-Bergen 1
Willem-B-Julia Julia van der Spek Willem Alexander-Bergen 1
Willem-B-Thomas Thomas Meereboer Willem Alexander-Bergen 1

Klopt er iets niet, laat dit dan direct weten aan evbreugel@schaakbond.nl

Morgen gaan we verder met dag 2 en weer met een start om 15.30 uur tot ca. 17.20 uur.