NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 2

Home Nieuws NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 2

Inmiddels hebben 233 kinderen de weg gevonden naar de toernooien van het NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs op Schaakmatties.
Vandaag was het 2e toernooi met 173 deelnemers. Gister waren er al 193 online. 
Het tweede toernooi werd individueel gewonnen door een viertal: Maxim Teinau, Kayen Chardon, Boyd Leenen en Luka Wink met allen 5 uit 5
Zij hebben zich dan ook geplaatst voor de individuele finale op 10 juni..

Zie hier de volledige eindstand van 1 juni.

Tussenstand teams na 2 van de 5 toernooien:

Pl School Team-score
1 KinderCampus-Hiversum 18,5
2 Pinksterbloem-Amsterdam 16,5
3 Elckerlyc-Leiderdorp 16
4 AnneFrank-Leiden 15
5 Achtbaan-Utrecht 14,5
6 Spits-Utrecht 14,5
7 Achthoek-Amsterdam 14
8 EbenHaezer-Apeldoorn 14
9 EWMM-Monster 14
10 OnderdeBogen-Utrecht 14
11 Pijlstaart-Utrecht 14
12 Quadratum-Rotterdam 14
13 EuropeseSchool-Bergen 13,5
14 Kloostertuin-Assen 13,5
15 Juliana-Bussum 13
16 Tweesprong-Maarssen 13
17 Galjoen-DenHoorn 12
18 KWS-Apeldoorn 12
19 LWBeekman-DenBosch 12
20 Menorah-Oosterhout 12
21 Rehobot-Moerkapelle 12
22 Andersen-Woerden 11
23 Essesteijn-Voorburg 11
24 Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 11
25 Willem Alexander-Bergen 10,5
26 Stelberg-Rotterdam 10
27 MatthieuWiegman-Bergen 9,5
28 Montessori-Westervoort 9
29 Bogerman-Houten 8,5
30 GeversDeynoot-Voorschoten 8,5
31 Amity-Amstelveen 7
32 Kastanjelaan-Leiderdorp 7
33 Hoeksteen-Giessenburg 6,5
34 Korenaar-Helmond 6
35 Driecant-Tilburg 4,5
36 Driemaster-Voorburg 4
37 Kockenest-Kockengen 3

De top 20 plaatst zich aan het einde van deze week na het 5e toernooi voor de finale op 12 juni.

Individuele scores per team tot nu toe:

ChessKid Naam School Sc
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 3,5
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Timur Timur van den Berg Achtbaan-Utrecht 1,5
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Espen Espen van Os Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 3,5
Caissa-A-Bram Bram Boon Achthoek-Amsterdam 3
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 2
Amity-A-Dolev Dolev Shniper Amity-Amstelveen 4
Amity-A-Akshaj Akshaj Bhardwaj Amity-Amstelveen 3
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 4
Woerde-W-Roman Roman Kusters Andersen-Woerden 4
Anders-W-Bas Bas Skornsek Andersen-Woerden 2
Anders-W-Niek Niek van Zomeren Andersen-Woerden 1
Anders-W-Thom Thom Groenewegen Andersen-Woerden 1
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 4
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 1
Bogerm-H-Wietse Wietse Bosch Bogerman-Houten 3,5
Bogerm-H-Sven Sven de Vries Bogerman-Houten 3
Houten-H-David David van Vulpen Bogerman-Houten 1
Bogerm-H-Menno Menno Hulsman Bogerman-Houten 1
Bogerm-H-Tim Tim Noordam Bogerman-Houten 1
Leider-L-Navin Navin Ravindran Bolwerk-Leiderdorp 2
Leider-L-Kenji Kenji van der Waals Bolwerk-Leiderdorp 1
Drieca-T-Lano Lano Toepoel Driecant-Tilburg 3,5
Drieca-T-Bram Bram van der Heijden Driecant-Tilburg 1
Drieca-T-Tigo Tigo de Beer Driecant-Tilburg 0
Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg 4
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 3
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 2
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 2
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 5
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Revathi Revathi Gandhimathi Vijaykumar Elckerlyc-Leiderdorp 2
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 4
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 2
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 2
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 2,5
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
EWMM-M-Che Ch Wijnmalen EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jax Jax Wijnmalen EWMM-Monster 2,5
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 2
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 1,5
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 0,5
EWMM-M-Finn Finn Nieuwenhuijzen EWMM-Monster 0
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Yannick Yannick Bastiaanse Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Erik Erik van Leeuwen Galjoen-DenHoorn 0
Gevers-V-Joep Joep Low GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Owen Owen Hubert GeversDeynoot-Voorschoten 2
Gevers-V-Pim Pim Low GeversDeynoot-Voorschoten 2
Gevers-V-Victor Victor Noppe GeversDeynoot-Voorschoten 2
Hoekst-G-Ton Ton Nuijten Hoeksteen-Giessenburg 3
Hoekst-G-Mats Mats Vink Hoeksteen-Giessenburg 2
Hoekst-G-Sverre Sverre Donk Hoeksteen-Giessenburg 1,5
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 4
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 3
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 2,5
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 2,5
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 2
Kastan-L-Stef Stef Barendse Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Kastan-L-Lex Lex Kasbergen Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Leider-L-Luuk2 Luuk de Kler Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Pepijn Pepijn van Oort Kastanjelaan-Leiderdorp 0
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 4
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 3
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 4
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 3,5
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Mathies Mathies de Groot Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Bram Bram Schuurs Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Fabian Fabian de Ronde Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Sven Sven Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Stijn Stijn van Veen Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Jason Jason Wallet Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Eliam Eliam van Til Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-Lisa Lisa  Vuijk Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-MetteJuni Mette Junia Vernes Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Tygo Tygo Steg Kloostertuin-Assen 0
Kocken-K-Reese Reese van Winsen Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Sytse Sytse Vos Kockenest-Kockengen 1
Kocken-K-Maurits Maurits Elzinga Kockenest-Kockengen 0
Kocken-K-Nout Nout Sondij Kockenest-Kockengen 0
Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
Korena-H-Bing Bing Leenen Korenaar-Helmond 1
Wilhel-A-Finn Finn van Riessen KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Tom Tom de Weerd KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 1,5
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 1
HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
LWBeek-H-Tiago Tiago Omnes LWBeekman-DenBosch 3
LWBeek-D-Maxim Maxim Bogdanov LWBeekman-DenBosch 2
LWBeek-H-Metehan Metehan zkanli LWBeekman-DenBosch 2
HMCCal-R-Timme Timme van der Molen LWBeekman-DenBosch 1
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 2,5
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 2
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 2
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 4
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 1,5
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 1,5
Wester-W-Jurre Jurre Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Niels Niels Kapteijns Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Abel Abel Kapteijns Montessori-Westervoort 2
NKFGH-Thijn Thijn Meester Montessori-Westervoort 1
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 4
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 4
Onderd-U-Aayush Aayush Singh OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-U-Shanaya Shanaya Sodhani OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 1
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Syd Syd Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Eymen Eymen Mustafa Turan Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Furkan Furkan Buyukdag Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Khalil Khalil Hamoumi Pijlstaart-Utrecht 0
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 5
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3,5
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 3
RSRIvo-R-Fender Fender Wurthmann Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Joop Joop Hendriks Quadratum-Rotterdam 2
Quadra-R-Kore Kore Hendriks Quadratum-Rotterdam 0
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 4
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joost Joost Verheul Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1
Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht 4,5
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 3
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 3
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 2
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bram Bram Zoetekouw Spits-Utrecht 1
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 0
Stelbe-R-Yuhong Yuhong Li Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-Luuk   Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-William William Gu Stelberg-Rotterdam 2
YW_Lann_Li Yuway Li Stelberg-Rotterdam 2
Mattie-Cher   Stelberg-Rotterdam 1
Kralin-R-Noa Noa Penders Stelberg-Rotterdam 0
Tweema-O-Eli Eli Mincu Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 4
Soubur-O-Jeremy Jeremy IJdema Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Arkan Arkan Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Benjamin Benjamin Voskamp Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Soubur-O-Berk Berk Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Mats Mats Wijnhoven Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Toon Toon van der Weele Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 1
Tweema-O-Amir Amir Wagemakers Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 0
Magnus-L-Jelle Jelle van Haaften Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Paul Paul Visser Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 2
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 2
Tweesp-M-Stef Stef Datema Tweesprong-Maarssen 0
Willem-B-Luca2 Luca Terpstra Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Thomas Thomas Meereboer Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Luca Luca Schagen Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Julien Julien Bodenheim Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Romek Romek Groot Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Wybren Wybren Wijnsma Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Charmeye Charmeye Kok-Kroone Willem Alexander-Bergen 1,5
Willem-B-Julia Julia van der Spek Willem Alexander-Bergen 1