NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 3

Home Nieuws NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 3

Bij de wedstrijden in de halve finales van het NK Schoolschaak Basisonderwijs Online 2021 hebben op dag 3 de nodige teams hun positie versterkt. Er waren met het warme weer iets minder deelnemers vandaag met 155. Toch nog altijd een heel aantal.
We hebben ook mooie combinaties gezien, maar ook hele spannende eindspellen met wisselende kansen. Zelfs een hele fraaie pat met loper en pion kon de pret niet drukken.

De KinderCampus uit Hilversum gaat nog altijd aan de leiding met 18,5 uit 20. Ze deden wel mee maar scoorden dit maal niet in de top. Dat deden Chingthang van de Driemaster-Voorburg, Luka Wink van EWMM-Monster en Pawar Arnav van Onderde Bogen-Utrecht wel met 5 uit 5. Luka overigens voor de derdemaal op rij (15 uit 15)!
De Elckerlyk-Leiderdorp en Onder de Bogen-Utrecht deden hele goede zaken door te stijgen naar een gedeelde tweede plek met 16,5. Ook de Andersenschool-Woerden, de Tweesprong-Maarssen en de Julianna-Bussem stegen in het klassement naar mooie posities. De strijd gaat nu vooral nog om de posities in de middenmoot rond die 20e plek. Die levert namelijk een finaleplek op. Bij gelijke scores gaan de teams met diezelfde score overigens ook door. 

Tussenstand teams na 3 van de 5 toernooien:

Pl School Team-score
1 KinderCampus-Hiversum 18,5
2 Elckerlyc-Leiderdorp 16,5
3 OnderdeBogen-Utrecht 16,5
4 Pinksterbloem-Amsterdam 16,5
5 Achtbaan-Utrecht 16
6 Spits-Utrecht 15,5
7 Andersen-Woerden 15
8 AnneFrank-Leiden 15
9 Juliana-Bussum 14,5
10 Achthoek-Amsterdam 14
11 EbenHaezer-Apeldoorn 14
12 EWMM-Monster 14
13 Pijlstaart-Utrecht 14
14 Quadratum-Rotterdam 14
15 Tweesprong-Maarssen 14
16 EuropeseSchool-Bergen 13,5
17 Kloostertuin-Assen 13,5
18 Menorah-Oosterhout 13
19 Rehobot-Moerkapelle 13
20 Essesteijn-Voorburg 12
21 Galjoen-DenHoorn 12
22 KWS-Apeldoorn 12
23 LWBeekman-DenBosch 12
24 Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 12
25 Willem Alexander-Bergen 11
26 GeversDeynoot-Voorschoten 10,5
27 Stelberg-Rotterdam 10
28 MatthieuWiegman-Bergen 9,5
29 Montessori-Westervoort 9
30 Bogerman-Houten 8,5
31 Amity-Amstelveen 7
32 Hoeksteen-Giessenburg 7
33 Kastanjelaan-Leiderdorp 7
34 Korenaar-Helmond 7
35 Driecant-Tilburg 5,5
36 Driemaster-Voorburg 5
37 Hogenkamp-Doetinchem 4
38 Kockenest-Kockengen 4

Individueel hebben zich inmiddels de volgende spelers zich geplaatst voor de individuele finale op 10 juni:

Pl ChessKid Naam School
1 HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch
2 NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum
3 SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster
4 Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond
5 Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum
6 Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum
7 Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp
8 Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam
9 Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht
10 Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg
11 Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht

Volledige eindstand toernooi dag 3

Individuele scores per team:

ChessKid Naam School Sc
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3,5
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Timur Timur van den Berg Achtbaan-Utrecht 2
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Espen Espen van Os Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 3,5
Caissa-A-Bram Bram Boon Achthoek-Amsterdam 3
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 2
Amity-A-Dolev Dolev Shniper Amity-Amstelveen 4
Amity-A-Akshaj Akshaj Bhardwaj Amity-Amstelveen 3
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 4
Woerde-W-Roman Roman Kusters Andersen-Woerden 4
Anders-W-Sarah-Joy Sarah-Joy Koorevaar Andersen-Woerden 4
Anders-W-Bas Bas Skornsek Andersen-Woerden 3
Anders-W-Niek Niek van Zomeren Andersen-Woerden 2
Anders-W-Thom Thom Groenewegen Andersen-Woerden 1
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 4
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 1
Bogerm-H-Wietse Wietse Bosch Bogerman-Houten 3,5
Bogerm-H-Sven Sven de Vries Bogerman-Houten 3
Houten-H-David David van Vulpen Bogerman-Houten 1
Bogerm-H-Menno Menno Hulsman Bogerman-Houten 1
Bogerm-H-Tim Tim Noordam Bogerman-Houten 1
Leider-L-Navin Navin Ravindran Bolwerk-Leiderdorp 2
Bolwer-L-Bjorn Bjorn Piesens Bolwerk-Leiderdorp 1
Leider-L-Kenji Kenji van der Waals Bolwerk-Leiderdorp 1
Drieca-T-Lano Lano Toepoel Driecant-Tilburg 3,5
Drieca-T-Bram Bram van der Heijden Driecant-Tilburg 2
Drieca-T-Tigo Tigo de Beer Driecant-Tilburg 0
Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg 5
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 3
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 3
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 5
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4,5
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Revathi Revathi Gandhimathi Vijaykumar Elckerlyc-Leiderdorp 2
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 4
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Laura Laura Jansen Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Louise Louise Jansen Essesteijn-Voorburg 2
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Tom Tom van Vugt Essesteijn-Voorburg 2
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 2,5
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
EWMM-M-Che Ch Wijnmalen EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jax Jax Wijnmalen EWMM-Monster 2,5
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 2
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 2
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 0,5
EWMM-M-Finn Finn Nieuwenhuijzen EWMM-Monster 0
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Yannick Yannick Bastiaanse Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Erik Erik van Leeuwen Galjoen-DenHoorn 0
Gevers-V-Joep Joep Low GeversDeynoot-Voorschoten 4
Gevers-V-Owen Owen Hubert GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Pim Pim Low GeversDeynoot-Voorschoten 2
Gevers-V-Victor Victor Noppe GeversDeynoot-Voorschoten 2
Hoekst-G-Ton Ton Nuijten Hoeksteen-Giessenburg 3
Hoekst-G-Mats Mats Vink Hoeksteen-Giessenburg 2
Hoekst-G-Sverre Sverre Donk Hoeksteen-Giessenburg 2
SVDoet-D-Fleur Fleur Westerhof Hogenkamp-Doetinchem 4
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 4
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 4
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 3
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 3
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 2
Kastan-L-Stef Stef Barendse Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Kastan-L-Lex Lex Kasbergen Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Leider-L-Luuk2 Luuk de Kler Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Pepijn Pepijn van Oort Kastanjelaan-Leiderdorp 0
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 4
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 3
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 4
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 3,5
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 3
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Mathies Mathies de Groot Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-A-Bram Bram Schuurs Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Fabian Fabian de Ronde Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Sven Sven Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Noah   Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Stijn Stijn van Veen Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Jason Jason Wallet Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Manuel Manuel Vlieg Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Eliam Eliam van Til Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Feline Feline Vlieg Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-Lisa Lisa  Vuijk Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-MetteJuni Mette Junia Vernes Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Tygo Tygo Steg Kloostertuin-Assen 0
Kocken-K-Reese Reese van Winsen Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Maurits Maurits Elzinga Kockenest-Kockengen 1
Kocken-K-Sytse Sytse Vos Kockenest-Kockengen 1
Kocken-K-Nout Nout Sondij Kockenest-Kockengen 0
Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
Korena-H-Bing Bing Leenen Korenaar-Helmond 1
Korena-H-Pomme Pomme Leenen Korenaar-Helmond 1
Wilhel-A-Finn Finn van Riessen KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Tom Tom de Weerd KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 1,5
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 1
HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
LWBeek-H-Tiago Tiago Omnes LWBeekman-DenBosch 3
LWBeek-D-Maxim Maxim Bogdanov LWBeekman-DenBosch 2
LWBeek-H-Metehan Metehan zkanli LWBeekman-DenBosch 2
HMCCal-R-Timme Timme van der Molen LWBeekman-DenBosch 1
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 2,5
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 2
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 2
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 4
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2
Wester-W-Jurre Jurre Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Niels Niels Kapteijns Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Abel Abel Kapteijns Montessori-Westervoort 2
NKFGH-Thijn Thijn Meester Montessori-Westervoort 1
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 5
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 4,5
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 4
Onderd-U-Aayush Aayush Singh OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-U-Shanaya Shanaya Sodhani OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 2
Onderd-U-Gordon Gordon Zhang OnderdeBogen-Utrecht 1
Onderd-U-Sander Sander Zhang OnderdeBogen-Utrecht 0
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Eymen Eymen Mustafa Turan Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Syd Syd Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Furkan Furkan Buyukdag Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Khalil Khalil Hamoumi Pijlstaart-Utrecht 0
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 5
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3,5
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 3
RSRIvo-R-Fender Fender Wurthmann Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Joop Joop Hendriks Quadratum-Rotterdam 2
Quadra-R-Kore Kore Hendriks Quadratum-Rotterdam 0
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 4
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joost Joost Verheul Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1
Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht 4,5
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4
MoiraD-U-Ivar Ivar Chang Spits-Utrecht 4
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 3
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 3
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 2
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 1
Spits-U-Bram Bram Zoetekouw Spits-Utrecht 1
Stelbe-R-Yuhong Yuhong Li Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-Luuk   Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-William William Gu Stelberg-Rotterdam 2
YW_Lann_Li Yuway Li Stelberg-Rotterdam 2
Mattie-Cher   Stelberg-Rotterdam 1,5
Kralin-R-Noa Noa Penders Stelberg-Rotterdam 0
Tweema-O-Eli Eli Mincu Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 4
Soubur-O-Berk Berk Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Jeremy Jeremy IJdema Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Arkan Arkan Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Benjamin Benjamin Voskamp Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Mats Mats Wijnhoven Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Toon Toon van der Weele Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 1
Tweema-O-Amir Amir Wagemakers Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 0
Magnus-L-Jelle Jelle van Haaften Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Paul Paul Visser Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 2
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 2
Tweesp-M-Stef Stef Datema Tweesprong-Maarssen 0
Willem-B-Luca2 Luca Terpstra Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Thomas Thomas Meereboer Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Luca Luca Schagen Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Romek Romek Groot Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Julien Julien Bodenheim Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Wybren Wybren Wijnsma Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Charmeye Charmeye Kok-Kroone Willem Alexander-Bergen 1,5
Willem-B-Julia Julia van der Spek Willem Alexander-Bergen 1
Belangrijke links