NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 4

Home Nieuws NK Schoolschaak Halve Finales Basisonderwijs, dag 4

Met 191 deelnemers in alweer het vierde halve finale toernooi van het NK Schoolschaak Basisonderwijs categorie algemeen stijgt de spanning. Welke teams maken nog kans om door te gaan, welke spelers kunnen zich nog voor de individuele finale plaatsen. Het zorgt in ieder geval voor veel leuke schaakpartijen.
Er gebeurde wel iets bijzonders vanmiddag, want Luka onze topscorer won niet alles?? Dat mag een wonder heten! In zijn 4e partij koos hij voor zetherhaling met een loper achterstand. Dit keer dus slechts 4,5 uit 5 (19,5 uit 20).
Onze toppers van vanmiddag zijn natuurlijk alle andere 190 deelnemers, maar in het bijzonder Mehmet, Ivar en Marnix met alledrie 5 uit 5. 
De teamleider van KinderCampus was gisteren even geschrokken van de iets mindere score. Hij heeft direct een extra training ingelast en dat resulteerde bij twee van zijn teamleden in de perfecte score van 5 uit 5. Trainen helpt dus echt!

Individueel voegt Ivar van De Spits-Utrecht zich bij de finalisten van 10 juni.
Zie hier de volledige eindstand van het toernooi van dag 4.

Bij de teams gaat nog altijd KinderCampus uit Hilversum aan de leiding met 18,5. De Elckerlyc uit Leiderdorp is wel weer een puntje dichterbij gekomen mety 17,5, gevolgd door OnderdeBogen-Utrecht met 17. Daarachter maken Quadratum-Rotterdam, EbenHaezer-Apeldoorn, Tweesprong-Maarssen, Het Galjoen-DenHoorn en Esssteijn-Voorburg een mooie sprong naar boven.
De teams met 12 punten of minder hebben morgen een laatste kans om zich bij de top 20 te schaken. Alvast heel veel succes! 

Tussenstand teams na 4 van de 5 halve finale toernooien:

Pl School Team-score
1 KinderCampus-Hiversum 18,5
2 Elckerlyc-Leiderdorp 17,5
3 OnderdeBogen-Utrecht 17
4 Achtbaan-Utrecht 16,5
5 Pinksterbloem-Amsterdam 16,5
6 Spits-Utrecht 16,5
7 Quadratum-Rotterdam 16
8 Andersen-Woerden 15,5
9 EbenHaezer-Apeldoorn 15,5
10 Achthoek-Amsterdam 15
11 AnneFrank-Leiden 15
12 Juliana-Bussum 15
13 Tweesprong-Maarssen 15
14 EuropeseSchool-Bergen 14
15 EWMM-Monster 14
16 Galjoen-DenHoorn 14
17 Pijlstaart-Utrecht 14
18 Essesteijn-Voorburg 13,5
19 Kloostertuin-Assen 13,5
20 MatthieuWiegman-Bergen 13
21 Menorah-Oosterhout 13
22 Rehobot-Moerkapelle 13
23 KWS-Apeldoorn 12
24 LWBeekman-DenBosch 12
25 Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 12
26 Bogerman-Houten 11,5
27 GeversDeynoot-Voorschoten 11
28 Montessori-Westervoort 11
29 Stelberg-Rotterdam 11
30 Willem Alexander-Bergen 11
31 Korenaar-Helmond 8
32 Hogenkamp-Doetinchem 7,5
33 Amity-Amstelveen 7
34 Hoeksteen-Giessenburg 7
35 Kastanjelaan-Leiderdorp 7
36 Kockenest-Kockengen 6,5
37 Driecant-Tilburg 5,5
38 Driemaster-Voorburg 5
39 Bolwerk-Leiderdorp 4

* = top 20 gaat dor naar de finale na 5e toernooi, gelijke score is ook goed.

Individuele scores per team:

ChessKid Naam School Sc
Magnus-L-Ilco Ilco Loeber Achtbaan-Utrecht 4,5
Achtba-U-Alexi Alexi Georgopoulos-Karbouniaris Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Amir Amir Khakimov Achtbaan-Utrecht 4
Achtba-U-Ince Ince Berkay Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-D-Jonathan Jonathan Langeveld Achtbaan-Utrecht 4
Magnus-L-Jeanette Jeanette Eikelenboom Achtbaan-Utrecht 3,5
Achtba-U-Tom Tom Schut Achtbaan-Utrecht 3
Magnus-D-Mylo Mylo Georgopoulos Achtbaan-Utrecht 3
Achtba-U-Timur Timur van den Berg Achtbaan-Utrecht 2
Achtho-A-Aran Aran Slieker Achthoek-Amsterdam 4
Caissa-A-Bram Bram Boon Achthoek-Amsterdam 4
Achtho-A-Espen Espen van Os Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Tako Tako van der Duin Achthoek-Amsterdam 3,5
Achtho-A-Norten Norten van Os Achthoek-Amsterdam 2
Amity-A-Dolev Dolev Shniper Amity-Amstelveen 4
Amity-A-Akshaj Akshaj Bhardwaj Amity-Amstelveen 3
Woerde-W-Alejandro Alejandro Bolks Andersen-Woerden 4,5
Anders-W-Sarah-Joy Sarah-Joy Koorevaar Andersen-Woerden 4
Woerde-W-Roman Roman Kusters Andersen-Woerden 4
Anders-W-Bas Bas Skornsek Andersen-Woerden 3
Anders-W-Niek Niek van Zomeren Andersen-Woerden 2
Anders-W-Thom Thom Groenewegen Andersen-Woerden 1
Anders-W-Koen Koen van Diepen Andersen-Woerden 0
AnneFr-L-Florian Florian Salomons AnneFrank-Leiden 4
Leider-L-Suze Suze Venema AnneFrank-Leiden 4
OEW-L-Sam Sam Moeri AnneFrank-Leiden 4
AnneFr-L-Lucas Lucas Veltrop AnneFrank-Leiden 3
OEW-L-Casper Casper Moeri AnneFrank-Leiden 3
AnneFr-L-Miho Miho Visser AnneFrank-Leiden 1
Bogerm-H-Wietse Wietse Bosch Bogerman-Houten 4
Bogerm-H-Sven Sven de Vries Bogerman-Houten 3
Houten-H-David David van Vulpen Bogerman-Houten 2,5
Bogerm-H-Tim Tim Noordam Bogerman-Houten 2
Bogerm-H-Menno Menno Hulsman Bogerman-Houten 1
Leider-L-Navin Navin Ravindran Bolwerk-Leiderdorp 2
Bolwer-L-Bjorn Bjorn Piesens Bolwerk-Leiderdorp 1
Leider-L-Kenji Kenji van der Waals Bolwerk-Leiderdorp 1
Drieca-T-Lano Lano Toepoel Driecant-Tilburg 3,5
Drieca-T-Bram Bram van der Heijden Driecant-Tilburg 2
Drieca-T-Jurre Jurre Pelkmans Driecant-Tilburg 0
Drieca-T-Tigo Tigo de Beer Driecant-Tilburg 0
Driema-V-Chingthang Chingthang Ngangbam Driemaster-Voorburg 5
EbenHa-A-Robert Robert van der Craats EbenHaezer-Apeldoorn 4,5
EbenHa-A-Laurens Laurens van Grol EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Simon Simon Stufken EbenHaezer-Apeldoorn 4
Eben-H-A-Aron Aron Langbroek EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Joost Joost Wilbrink EbenHaezer-Apeldoorn 3
Eben-H-A-Laurens Laurens Roelofs EbenHaezer-Apeldoorn 3
EbenHa-A-Mark MArk Hordijk EbenHaezer-Apeldoorn 2
Elcker-L-Maxim Maxim Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 5
Elcker-L-Sabin Sabin Teianu Elckerlyc-Leiderdorp 4,5
Elcker-L-Agrima Agrima Tripathi Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Stanley Stanley Min Elckerlyc-Leiderdorp 4
Elcker-L-Alex Alex Thijssen Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Ayodhya Ayodhya Ray Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Enzo Enzo Henriques lopes de Castro Elckerlyc-Leiderdorp 3
Elcker-L-Asmi Asmi Jagman Elckerlyc-Leiderdorp 2
Elcker-L-Revathi Revathi Gandhimathi Vijaykumar Elckerlyc-Leiderdorp 2
NKE-Emma Emma Barbier Essesteijn-Voorburg 4
EssestVBent Bent van den Bergen Essesteijn-Voorburg 3,5
Essest-V-Elin Elin Francis Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Laura Laura Jansen Essesteijn-Voorburg 3
Essest-V-Louise Louise Jansen Essesteijn-Voorburg 2
Essest-V-Tom Tom van Vugt Essesteijn-Voorburg 2
NKE-SarahB Sarah Barbier Essesteijn-Voorburg 2
Waagto-A-Igor Igor Matviiets EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Suban Suban Ismailov EuropeseSchool-Bergen 4
Waagto-A-Sergii Sergii Matviiets EuropeseSchool-Bergen 3,5
Europe-B-Arnav Arnav Nikhil Dhole EuropeseSchool-Bergen 2,5
SHTV-D-Luka Luka Wink EWMM-Monster 5
EWMM-M-Che Ch Wijnmalen EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jay Jay Konings EWMM-Monster 3
EWMM-M-Roan Roan van der Pijl EWMM-Monster 3
EWMM-M-Jax Jax Wijnmalen EWMM-Monster 2,5
EWMM-M-Finn Finn Nieuwenhuijzen EWMM-Monster 2
EWMM-M-Raman Raman Roepan EWMM-Monster 2
EWMM-M-Swen Swen de Kiewit EWMM-Monster 2
EWMM-M-Tristan Tristan Schaaper EWMM-Monster 2
EWMM-M-Julia Julia Amens EWMM-Monster 1
Galjoe-D-Tijn Tijn Geurtzen Galjoen-DenHoorn 4
Promot-Z-Abel Abel Drenthen Galjoen-DenHoorn 4
Galjoe-D-Sophie Sophie de Bruin Galjoen-DenHoorn 3
NKE-Ava Ava Drenthen Galjoen-DenHoorn 3
Galjoe-D-Frank Frank Meijdam Galjoen-DenHoorn 2
Promot-Z-Nathan2 Nathan Drenthen Galjoen-DenHoorn 2
Galjoe-D-Erik Erik van Leeuwen Galjoen-DenHoorn 1
Galjoe-D-Yannick Yannick Bastiaanse Galjoen-DenHoorn 1
Gevers-V-Joep Joep Low GeversDeynoot-Voorschoten 4
Gevers-V-Owen Owen Hubert GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Victor Victor Noppe GeversDeynoot-Voorschoten 2,5
Gevers-V-Pim Pim Low GeversDeynoot-Voorschoten 2
Hoekst-G-Ton Ton Nuijten Hoeksteen-Giessenburg 3
Hoekst-G-Mats Mats Vink Hoeksteen-Giessenburg 2
Hoekst-G-Sverre Sverre Donk Hoeksteen-Giessenburg 2
SVDoet-D-Fleur Fleur Westerhof Hogenkamp-Doetinchem 4
SVDoet-D-Cas Cas Caspers Hogenkamp-Doetinchem 3
SVDoet-D-Romeo Romeo Kitatajeno Hogenkamp-Doetinchem 0,5
Hogenk-D-Jurre Jurre Mulling Hogenkamp-Doetinchem 0
Julian-B-Romijn Romijn Post Juliana-Bussum 4
Julian-B-Sebastiaan Sebastiaan Zegers Juliana-Bussum 4
Julian-B-Naut Naut Hollander Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Vince Vince Vollrath Juliana-Bussum 3,5
Julian-B-Menoah Menoah Huizer Juliana-Bussum 3
Julian-B-Pepijn Pepijn Kors Juliana-Bussum 2
Kastan-L-Stef Stef Barendse Kastanjelaan-Leiderdorp 3
Kastan-L-Lex Lex Kasbergen Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Leider-L-Luuk2 Luuk de Kler Kastanjelaan-Leiderdorp 2
Kastan-L-Pepijn Pepijn van Oort Kastanjelaan-Leiderdorp 0
Kinder-H-Mehmet Mehmet Keskin KinderCampus-Hiversum 5
NKE-Marnik Marnik Woldhuis KinderCampus-Hiversum 5
Kinder-H-Melle Melle van der Meer KinderCampus-Hiversum 4,5
Kinder-H-Alex Alex Pasat KinderCampus-Hiversum 4
Kinder-H-Arman Arman Sultani KinderCampus-Hiversum 3
Kloost-G-David David Kolijn Kloostertuin-Assen 4
Kloost-G-Simon   Kloostertuin-Assen 3,5
Kloost-G-Andries Andries Nijwening Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Luca Luca Huisjes Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Mathies Mathies de Groot Kloostertuin-Assen 3
Mattie-M-Imara Imara Hardeman Kloostertuin-Assen 3
Kloost-G-Julian Julian Gerrits Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-G-Wart Wart Koopman Kloostertuin-Assen 2,5
Kloost-A-Bram Bram Schuurs Kloostertuin-Assen 2
Kloost-A-Fabian Fabian de Ronde Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Jason Jason Wallet Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Noah   Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Sven Sven Kloostertuin-Assen 2
Kloost-G-Feline Feline Vlieg Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Joas Joas van Til Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-G-Stijn Stijn van Veen Kloostertuin-Assen 1,5
Kloost-A-Hademar Hademar Meijering Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Eliam Eliam van Til Kloostertuin-Assen 1
Kloost-G-Manuel Manuel Vlieg Kloostertuin-Assen 1
Kloost-A-Lisa Lisa  Vuijk Kloostertuin-Assen 0
Kloost-A-MetteJuni Mette Junia Vernes Kloostertuin-Assen 0
Kloost-G-Tygo Tygo Steg Kloostertuin-Assen 0
Kocken-K-Nout Nout Sondij Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Reese Reese van Winsen Kockenest-Kockengen 2
Kocken-K-Maurits Maurits Elzinga Kockenest-Kockengen 1,5
Kocken-K-Sytse Sytse Vos Kockenest-Kockengen 1
Korena-H-Boyd Boyd Leenen Korenaar-Helmond 5
Korena-H-Bing Bing Leenen Korenaar-Helmond 2
Korena-H-Pomme Pomme Leenen Korenaar-Helmond 1
Wilhel-A-Finn Finn van Riessen KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jimmy Jimmy Wu KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Raul Raul Carretero de Jong KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Thijme Thijme de Roo KWS-Apeldoorn 3
Wilhel-A-Jort2 Jort Maurice KWS-Apeldoorn 2,5
Wilhel-A-Sam Sam Wu KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Tom Tom de Weerd KWS-Apeldoorn 2
Wilhel-A-Floris Floris Bonthond KWS-Apeldoorn 1,5
Wilhel-A-Boaz Boaz Kompanje KWS-Apeldoorn 1
Wilhel-A-Thijn Thijn van Kesteren KWS-Apeldoorn 1
HMCCal-R-HD Hrdya Dinanath LWBeekman-DenBosch 5
LWBeek-H-Tiago Tiago Omnes LWBeekman-DenBosch 3
LWBeek-D-Maxim Maxim Bogdanov LWBeekman-DenBosch 2
LWBeek-H-Metehan Metehan zkanli LWBeekman-DenBosch 2
HMCCal-R-Timme Timme van der Molen LWBeekman-DenBosch 1
Waagto-A-Tim2 Tim Bakker MatthieuWiegman-Bergen 4
Matthi-B-Dante Dante Faber MatthieuWiegman-Bergen 3
Matthi-B-Nilo Nilo van Overveld MatthieuWiegman-Bergen 3
PepijnStevens Pepijn Stevens MatthieuWiegman-Bergen 3
Menora-O-Armin Armin Ehrismann Menorah-Oosterhout 4
Menora-O-Isis Isis Albers Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Mees Mees van der Ven Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Ot Ot Hagen Menorah-Oosterhout 3
Menora-O-Xander Xander Schotel Menorah-Oosterhout 2,5
Menora-O-Hugo Hugo Hartingsveld Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Sam Sam Krijnen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Seda Seda Akkoc Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Stan Stan Hagen Menorah-Oosterhout 2
Menora-O-Thijs Thijs Klapwijk Menorah-Oosterhout 2
NKFGH-Thijn Thijn Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Jurre Jurre Meester Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Niels Niels Kapteijns Montessori-Westervoort 3
Wester-W-Abel Abel Kapteijns Montessori-Westervoort 2
Onderd-U-Pawar Pawar Arnav OnderdeBogen-Utrecht 5
Magnus-D-Tygo2 Tygo Crince OnderdeBogen-Utrecht 4,5
Onderd-U-Qilian Qilian Olij OnderdeBogen-Utrecht 4
Onderd-U-Aayush Aayush Singh OnderdeBogen-Utrecht 3,5
Magnus-D-Jayden2 Jayden Burne OnderdeBogen-Utrecht 3
Magnus-U-Shanaya Shanaya Sodhani OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Shlok Shlok Shlok OnderdeBogen-Utrecht 3
Onderd-U-Aryasinh Aryasinh Gohil OnderdeBogen-Utrecht 2
Onderd-U-Gordon Gordon Zhang OnderdeBogen-Utrecht 1
Onderd-U-Sander Sander Zhang OnderdeBogen-Utrecht 0
Pijlst-U-Bent Bent Smeets Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Duncan duncan elferink Pijlstaart-Utrecht 4
Pijlst-U-Marti Marti Juarez Otto Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Souhaib Souhaib Diouri Pijlstaart-Utrecht 3
Pijlst-U-Kay Kay van Duuren Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Kyo Kyo Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2,5
Pijlst-U-Eymen Eymen Mustafa Turan Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Syd Syd Zantingh Pijlstaart-Utrecht 2
Pijlst-U-Furkan Furkan Buyukdag Pijlstaart-Utrecht 1
Pijlst-U-Adam Adam Maes Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Amin Amin el Badaoui Pijlstaart-Utrecht 0
Pijlst-U-Khalil Khalil Hamoumi Pijlstaart-Utrecht 0
Pinkst-A-Kayen Kayen Chardon Pinksterbloem-Amsterdam 5
Pinkst-A-Dominique Dominique Visser Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinste-A-Imre Imre Uitermark Pinksterbloem-Amsterdam 4
Pinkst-A-Seth Seth Tummers Pinksterbloem-Amsterdam 3,5
Quadra-R-Joop Joop Hendriks Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Tycho Tycho Bultstra Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Badr Badr Haddou Quadratum-Rotterdam 4
RSRIvo-R-Fender Fender Wurthmann Quadratum-Rotterdam 4
Quadra-R-Arne Arne Bultstra Quadratum-Rotterdam 3
Quadra-R-Kore Kore Hendriks Quadratum-Rotterdam 0
NKD-Rawi Rawi Wortman Rehobot-Moerkapelle 4
Rehobo-M-Joshua Joshua Eekeren Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Marijn Marijn Verheul Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Riccardo Riccardo Scotta Rehobot-Moerkapelle 3
Rehobo-M-Joost Joost Verheul Rehobot-Moerkapelle 2
Rehobo-M-Roan Roan van Vuurde Rehobot-Moerkapelle 1,5
MoiraD-U-Ivar Ivar Chang Spits-Utrecht 5
Spits-U-Ralf Ralf Sterk Spits-Utrecht 4,5
MoiraD-U-ChimaElij Chima Elijah Njika Spits-Utrecht 4
MoiraD-U-Jasper Jasper Berns Spits-Utrecht 3
Spits-U-Hai Hai Nam Corsin Spits-Utrecht 3
Spits-U-Peng Peng Ye Spits-Utrecht 3
MoiraD-U-Teun Teun Smit Spits-Utrecht 2,5
Spits-U-Mateo Mateo Schalkwijk Spits-Utrecht 2
Spits-U-Tim Tim Buijsrogge Spits-Utrecht 2
Spits-U-Bilal Bilal Hamad Spits-Utrecht 1
Spits-U-Bram Bram Zoetekouw Spits-Utrecht 1
Mattie-Luuk   Stelberg-Rotterdam 3
Mattie-William William Gu Stelberg-Rotterdam 3
Stelbe-R-Yuhong Yuhong Li Stelberg-Rotterdam 3
YW_Lann_Li Yuway Li Stelberg-Rotterdam 2
Mattie-Cher   Stelberg-Rotterdam 1,5
Kralin-R-Noa Noa Penders Stelberg-Rotterdam 0
Tweema-O-Eli Eli Mincu Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 4
Soubur-O-Berk Berk Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Jeremy Jeremy IJdema Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 3
Soubur-O-Arkan Arkan Mustafov Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Benjamin Benjamin Voskamp Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Mats Mats Wijnhoven Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 2
Tweema-O-Toon Toon van der Weele Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 1
Tweema-O-Amir Amir Wagemakers Tweemaster-Kameleon-Oost-Souburg 0
Magnus-L-Jelle Jelle van Haaften Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Joep Joep Sloots Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Paul Paul Visser Tweesprong-Maarssen 4
Tweesp-M-Rishaan Rishaan Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Tweesp-M-Shariesh Shariesh Baboeram Panday Tweesprong-Maarssen 3
Mattie-Yannick Yannick de la Bie Tweesprong-Maarssen 2
Tweesp-M-Stef Stef Datema Tweesprong-Maarssen 2
Wereld-M-Gideon Gideon van Rooij Tweesprong-Maarssen 2
Willem-B-Luca2 Luca Terpstra Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Thomas Thomas Meereboer Willem Alexander-Bergen 3
Willem-B-Julien Julien Bodenheim Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Luca Luca Schagen Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Romek Romek Groot Willem Alexander-Bergen 2,5
Willem-B-Wybren Wybren Wijnsma Willem Alexander-Bergen 2
Willem-B-Charmeye Charmeye Kok-Kroone Willem Alexander-Bergen 1,5
Willem-B-Julia Julia van der Spek Willem Alexander-Bergen 1
Belangrijke links