(Update 21-04-2022)
Jubileumevenementen in heel Nederland
Het 150-jarig bestaan willen we graag vieren met iedereen die de schaakpassie met ons deelt. Naast centrale landelijke activiteiten is het streven om in elke regio gespreid over het jaar leuke schaakevenementen te (laten) organiseren.
Clubs kunnen kiezen voor een extra evenement of een bestaand evenement omtoveren tot jubileumevenement. Dit is een kans om het schaken bij jou in de regio extra onder de aandacht te brengen.
Het mag bijvoorbeeld een ludiek NK zijn of een andere leuke vorm die je zelf bedenkt met bijv. het getal “150”. Probeer bijvoorbeeld ook activiteiten te organiseren rond de openbare schaaktafels. Op de digitale kaart van Nederland staan al bijna 200 tafels, op bijna 100 locaties en bijna 50 gemeenten!
De KNSB neemt de activiteiten op in de jubileumkalender en geeft hier aandacht aan op sociale media. Ook worden jubileumgadgets beschikbaar gesteld.
Heb je een idee of nog vragen, meld het bij je eigen (regionale) bond of direct bij jubileum@schaakbond.nl