Je kunt bij ons schaakmateriaal kopen of huren. Behalve schaakborden, klokken en stukken hebben we tuinschaakspellen en demonstratieborden. Je koopt materiaal in onze webwinkel. Hier zijn ook schaakboeken, software en cadeauartikelen te verkrijgen.
Wil jij huren voor bijvoorbeeld een toernooi? Dan kun je in Utrecht terecht voor borden, klokken en stukken. Een tuinspel of demonstratiebord huur je bij het bondsbureau in Haarlem.
Huren van materiaal
De KNSB verhuurt schaakmaterialen. Als u een toernooi of evenement wilt organiseren dan kunt u bij ons terecht.
Wij beschikken over borden, stukken en digitale klokken (200 stuks elk).
Wilt u een evenement opluisteren dan kunt u een groot tuinschaakspel huren. Deze hardplastic stukken zijn absolute blikvangers. Ook een ‘speelveld’ voor deze stukken is verkrijgbaar. (Koningshoogte 64 cm!, veld 2,80 bij 2,80 m)
Heeft u minder ruimte dan kunt ook een klein tuinspel huren. (Koningshoogte 30 cm, veld 1,20 bij 1.20 m)
Ook is er een professioneel demonstratiebord (1,00×1,30 m) met ezel aanwezig als u eens voor een groep mensen een schaakpartij wilt laten zien.
U dient voor vervoer van het gehuurde materiaal te zorgen. U bent verantwoordelijk voor een veilig vervoer van materialen.
De materialen staan op twee locaties:
- Utrecht, Denksportcentrum Dijckzigt, Boorstraat 107, 3513 SE Utrecht – 200 sets
- Haarlem, bondsbureau – Tuinspelen en demonstratieborden
Voor uw bestelling kunt u een bestelling plaatsen via onderstaand formulier. Wij nemen dan snel contact met u op of de materialen beschikbaar zijn.