Het eerste Scholierentoernooi-1 van 30 november 2018 op de nieuwe Online Jeugdschaakclub Nederland is gewonnen door Souburg-O-Giovanni (Giovanni van SK Souburg uit Oost Souburg). Gefeliciteerd!
HWP-H-Cas werd tweede en HWP-H-Jelle derde. Beiden zijn van het Witte Paard Haarlem. In totaal waren er 10 deelnemers bij dit eerste toernooi. Nu de rest nog.
Zondag 2 december om 14.00 uur is het volgende scholierentoernooi-2.
Bekijk hier de kalender van komende week met bijna elke dag een toernooi.
De Online Jeugdschaakclub Nederland telt inmiddels 628 leden. De eerste 20 clubs hebben zich aangemeld voor het eenmalige aanbod. De scholen die dit seizoen zijn gestart ontvangen komende week informatie en usernamen van hun kinderen.
Nieuwe clubs, scholen en individuele scholieren kunnen zich hieronder aanmelden:
https://schaken.nl/online-jeugdschaakclub-nederland/aanmelden
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
Contact
023-5254025
bondsbureau@schaakbond.nl
Voor contact met de Vertrouwenscontactpersoon
vcp@schaakbond.nl
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen