Nadat 9 van de 11 ronden zijn gespeeld in Mumbai staat Eline Roebers alleen aan kop in de categorie tot en met 14 jaar. In ronde 9 boekte Eline met wit een belangrijke overwinning op medekoploopster Ekaterina Nasyrova uit Rusland. Eline heeft 7,5 uit 9 en staat daarmee een halfje voor op twee achtervolgsters.
In ronde 10 (vrijdag) speelt Eline met wit tegen aan van die achtervolgster de Mongoolse Mungunzul. De laatste ronde wordt zaterdag gespeeld om 10.00 uur lokale tijd (6.30 in Nederland).
De andere Nederlanders in op het WK-Jeugd in Mumbai zijn Jonas Hilwerda (WK 16) en Khoi Pham (WK 14). Jonas heeft 4,5 uit 9 en speelt vandaag met wit tegen Nanayakkara uit Sri Lanka. Khoi heeft 5 uit 9 en speelt in ronde 10 met wit tegen Potawad uit India.
Op het weblog van de schaakbond houdt Jan Roebers de verrichtingen van de Nederlanders bij.
Zie hier de officiele website.
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
Contact
023-5254025
bondsbureau@schaakbond.nl
Voor contact met de Vertrouwenscontactpersoon
vcp@schaakbond.nl
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen