Het Kandidatentoernooi werd maart vorig jaar afgebroken nadat de corona-crisis uitbrak. De FIDE heeft onlangs bekend gemaakt dat het toernooi nu ruim een jaar later hervat wordt op 19 april in Jekaterinenburg (Rusland). Op 28 april zullen we weten of de Nederlandse kandidaat Anish Giri zich heeft gekwalificeerd voor een WK-match tegen Magnus Carlsen. Na de eerste toernooihelft staat onze landgenoot een punt achter Ian Nepomniachtchi en Maxime Vachier-Lagrave.
Als coach van Anish Giri is Erwin l’Ami de meest geschikte persoon om ons bij te praten over het Kandidatentoernooi. Hij zal opvallende schaaktechnische fragment uit de eerste toernooihelft laten zien.
Zaterdag 13 maart kunt u van 20.00-21.00 uur via het twitch kanaal van de schaakbond dit gratis webinar met Erwin l’Ami volgen. Wanneer u live meekijkt dan kunt u via de chat ook zelf vragen stellen die Erwin in samenspraak met IM Stefan Kuipers zal beantwoorden.
Maar of de Nederlandse grootmeester zich zal laten verleiden tot een uitspraak over de kansen van Anish? Daarvoor moet u zelf kijken!
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:




Schaakbond
Schaakbond.nl ondersteunt leden, clubs, scholen en organisatoren om verder te ontplooien in het schaken met kampioenschappen en een kenniscentrum vol met uitleg en verwijzingen. Meer informatie vind je op Schaakbond.nl.
Aanmelden voor de KNSB nieuwsbrief
De KNSB verzorgt een maandelijkse nieuwsbrief aan zowel leden als overige geïnteresseerden. Meld je hier aan.
Veilig Sporten
Iedereen moet zich welkom voelen in onze sport en met plezier kunnen schaken. Kijk hier voor meer informatie of stuur een bericht naar vertrouwenscontactpersoon.
Adres
De Weerelt van Sport
Koninklijke Nederlandse Schaakbond
Orteliuslaan 1041
3528 BE Utrecht
Nederland
KvK: 40530765
IBAN: NL67ABNA0891743537
BIC/SWIFT: ABNANL2A
BTW NL002566692B01
Contact
030-3077860
bondsbureau@schaakbond.nl
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen