Zaterdag 7 maart is de volgende competitieronde. De winnaar van de schoonheidsprijs van deze ronde ontvangt The Complete Chess Swindler: How to Save Points from Lost Positions geschreven door de Australische GM David Smerdon.
Partijen uit de meesterklasse worden ingevoerd door de thuisspelende vereniging en dingen automatisch mee. Maar ook fraaie partijen uit andere klassen kunnen worden ingezonden naar e-mail adres: schoonheidsprijs@schaakbond.nl
Misschien is het u ook al wel overkomen: een totaal gewonnen stelling waarin de tegenstander geen enkele kans meer leek te hebben en toen zat er toch nog een truc in de stelling, en de huizenhoog gewonnen stelling ging verloren… Volgens David Smerdon heeft het uitdenken van een succesvolle swindel (bewust een truc in de stelling vlechten vanuit een objectief hopeloze situatie) niets met geluk of pech te maken. Het is een vaardigheid die te trainen is, en dat kan met dit vermakelijke boek.
Schaken.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:


Schaken.nl
Schaken.nl, alles wat je wilt weten als liefhebber van schaken. Schaken.nl biedt nieuws, video’s, interessante links, schaaklessen, alles over het blad Schaken.nl, de topschakers van TeamNL, start met schaken voor beginners en alles over de
spelregels.
Adres
Bondsbureau KNSB
Frans Halsplein 5
2021 DL Haarlem
Nederland
Contact
023-5254025
bondsbureau@schaakbond.nl
Voor contact met de Vertrouwenscontactpersoon
vcp@schaakbond.nl
© Copyright – Schaken | Home | Gebruiksvoorwaarden | Cookie instellingen